Gerçek Sahtekar Medyumlar
17 Ekim 2016
Uzman Medyumlar
21 Ekim 2016

Başarılı Medyumlar

Başarılı Medyumlar Kimlerdir

Başarılı medyumların her zaman çok büyük ilgi gördükleri ve insanlardan sürekli farklı konular hakkında talepler aldıkları medyumluk mesleği, özellikle manevi anlamda elde edilen enerjilerin etkilerine inananlar için her zaman önemli bir çıkış noktası olarak görülmüştür. Dünyanın her yerinde insanlar sürekli olarak kendilerine yardımcı olabilecek bir medyum bulma konusunda ısrarcı bir şekilde arayış içine girmektedirler. Bu alanda kendilerini kanıtlamış az sayıda kişi olduğu için kendilerine ulaşmak için mutlaka titiz bir şekilde çalışmak ve her seferinde en doğru seçimi yapana kadar karar vermemek gerekmektedir.

Çoğu zaman çekinilen ve ürkütücü bulunan işlemlerin yapıldığı bir meslek olarak görülse bile aslında medyumlar korkulacak kişiler değillerdir. Amaçları sadece insanlara yardımcı olmak olan ve ne istediğini bilip doğru tercihler yapan kişilerin mutlaka amaçlarına ulaşabildikleri bu alanda doğru medyumları seçen herkes herhangi bir risk olmadığını görebilmektedir. Verilen emeklerin ve harcanan zamanın meyvelerini ilerleyen zamanlarda mutlaka insanların büyük ilgisini çekerek göreceklerini bilen acemi medyumlar özellikle risk taşıyan ve deneyim gerektiren işlemleri yaparken çok dikkatli olmaları gerektiğini bilmektedirler.

Binlerce farklı medyumluk hizmeti olmasından dolayı her zaman için seçim aşamasına önem vermeleri gereken ve yaptırmak istedikleri işlemlerde uzmanlaşmış olan kişileri seçmeye özen göstermeleri gerekmektedir. Her medyum her işi yapabilir diye bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple doğru medyumun seçildiğinden emin olmadan kesinlikle karar vermemek gerekir. Verdikleri hizmetlerde insanlar kesinlikle sorun yaşatmamış olan özel medyumlar ile yola çıkmak özellikle daha sonraki dönemlerde sorun yaşamak istemeyen kişiler için doğru seçim olacaktır.

Başarılı medyumlara kolay bir şekilde ulaşamayacaklarını ve bu kişilerin mutlaka yoğun bir ilgi ile karşılaşacaklarını bilen herkes medyum seçerken sabırlı olmaları gerektiğini bilmektedirler. Hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak başarılı medyumlar ile tanışmak herkesin istediği bir şey olsa bile yeteri kadar emek vermeden bunun olmayacağını da bilmek gerekir. Başarılı medyumların iletişim bilgileri her zaman bir kenara not eden ve ihtiyaç duyduklarında arayış içine girmeden hemen kendilerinden hizmet almaya çalışan kişiler de her türlü zaman kaybının önüne geçmektedirler.

Gerçek medyumlar, sahtekar medyumlar hakkında yorumlar.

42 YORUM

 1. terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

  Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim. Benim 12 yıllık bir ilişki vardı. Sevgilimi çok seviyordum ve çok kıskançtım onu bir gün görmezsem deli oluyordum başka kadınlara bakmasını istemiyordum kendisini aradığım da telefonuma cevap vermediği için iş yerine baskına gittim sandım ki yanında bir kadın var ondan bakmıyor telefonuna meğer toplantıdaymış.

  Bir anda iş yerine gittiğim için beni terk etti ve her yerden engelledi bende onsuz yapamıyordum terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için medyum arayışlarına girerek tavsiyeler üzerine medyum selamet aradım durumu anlatım yardım istedim selamet hoca bakım yaptı ve bütün suç bende olduğunu söyledi geri getirme büyüsü çalışmalarına başladı çalışmalar 12 gün sürecekti.

  12 gün sanki bana 12 aymış gibi geldi onu o kadar çok seviyordum ki ne yapsam unutamıyordum sürekli selamet hocanın kafasını da şişirdim medyum selamet çalışmalara 12 günde sonuç verdi terk eden sevgilimi geri getirip bağladı bana şuan sevgilim benden beter olmuş yolda yürürken kafamı kaldırtmıyor yerden kimseye bakma diyor çok kıskanç böyle olması güzel terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için önerim medyum selamet

  medyum selamet iletişim numarası 0538 840 17 01

 2. Güvenilir medyum kimdir dedi ki:

  Güvenilir medyum kimdir? Ben sevgilimden ayrıldım onu geri getirip kendime aşık ettirmek için güvenilir medyum arıyorum. Hem çalışmalarımı iyi bir şekilde yapacak hemde vereceğim bilgileri saklı tutacak bu komada önere bileceğiniz güvenilir bir medyum var mı?

  • güvenilir medyum tavsiyeleri dedi ki:

   Güvenilir medyum tavsiyeleri hakkında size bilgi vermek istiyorum bende güvenilir medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum selamet hocayı buldum. Ben de sevgilimden ailesi yüzünden ayrıldım onu tekrardan geri getirip bağlamak ve ailesine ikna etme büyüsü yaptırmak için güvenilir medyum arayışlarında bulundum sonunda selamet hocayla çalışma yaptım benim işlemlerimi 14 günde sonuçlandırdı verdiğim bilgilerine sır olarak tuttu bir ara kardeşime arattırdım selamet hocadan benim çalışmalarım hakkında bilgi alması için selamet hoca kardeşime ben öyle birini tanımıyorum diyerek telefonu kapatıp bilgi vermedi güvenilir medyum tavsiyem selamet hocadır.

 3. Papaz büyüsü ve etkileri medyum selamet tavsiyemdir dedi ki:

  Papaz büyüsü ve etkilerini araştırdım. Bu çalışma ben erkek arkadaşıma yaptırmak için araştırmalar yaptım bu konuda başarılı bir medyum bulmak gerekiyor benden araştırmalar yaptım ve tavsiyeler istedim çoğunluk bu konuda bana medyum selamet hocayı tavsiye etti bir arkadaşıma danıştım arkadaşımda geçen yıl selamet hocayla çalışma yapıp sonuç almıştı bende selamet hocanın numarasını bulup aradım papaz büyüsü ve etkileri hakkında bilgi aldım kafama yattı bana sonuç vereceğine inandım ve hemen çalışmalara başlattım papaz büyüsü çalışmasının etkilerini 3 günde gördüm toplamda 7 günde çok iyi bir şekilde sonuçlandı papaz büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum selamet tavsiyemdir.

 4. Aşk büyüsü Bağlama büyüsü Riyad Hoca tavsiye dedi ki:

  aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum Riyad hocayı aradım sorunlarımı paylaştım sağ olsun Riyad hoca sıkılmadan dinledi beni kısa bir bakım yaptı aşk büyüsü yapmak için benden müsaade isteyip 8 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmalar çok eğlenceli geçti kısa sürede etki gördüm çalışmalar bitene kadar da Riyad hocayla şakalaştık aşk büyüsünde iyi sonuçlar aldım böyle neşeli bir medyumu bende sizlere tavsiye etmek istiyorum iletişim 0534 854 6132

 5. evlilik büyüsü yaptıranlar medyum azize hanım tavsiyemdir dedi ki:

  etkili aşk büyüsü yapan medyum azize hanım herkese önerimdir. Benim 12 yıllık bir ilişkim vardı biz resmiyette evli değildik ama karı koca gibi hayatımız vardı. Sevgilimle çok iyi anlaşıyorduk beraber çalıştığımız için çocuk bile düşünmedik sevgilim benim sayemde mal mülk sahibi oldu çok para kazandık bu ilişkiye ad koymanın zamanı gelmişti artık ilişkiyi resmiyete dökelim dedim ve çocuk istedim kadın resmen bana hakaret etti ve benden nefret ettiğini söyledi ve ayrıldık onu o kadar çok seviyordum ki unutamadım.
  Hayatına başka birinin girdiğini öğrendim sinir oldum bir gün internette gezinirken evlilik büyüsü yapan medyumlar hakkında yorumlar gördüm ilk gözüme çarpan medyum azize hanım oldu telefon numarasını bulamadım mailden şansımı denedim kısa sürede cevap yazdı durumu anlattım bakım yaptı evlilik büyüsü yapacağını söyledi bende ne yapması gerekiyorsa yapmasını istedim medyum azize hanım bana çalışmalar için malzeme maliyeti çıkarttı bende bankaya gidip ödememi yaptım.
  Medyum azize hocaya ödeme yaptığım için bilgi verdim bana telefon numarasını verdi iletişime telefondan devam ettik çalışmalara başladı sevgilimin hayatına giren erkeği çıkarttı ve bana geri dönmesi için de evlilik büyüsü yaparak sonuçlandırdı. Medyum azize hanımdan allah razı olsun şuan amacıma ulaştım ve evlendim çok mutluyum herkese şiddetle tavsiye ederim.

  medyum azize hanım iletişim medyumazize@hotmail.com

 6. Zehra dedi ki:

  Riyad hocaya aşk büyüsü yaptırdım daha çalışmaların 5 günü Allah razı olsun şuan bile yaptığı çalışmalar etkisini gösterdi bana sonuç gibi geldi ama daha yetersizmiş daha çalışmaların devamı var dahada etkili olacak süper

 7. Bağlama Büyüsü dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırdım medyum Riyad hocaya erkek arkadaşımı kendime bağlamak için ve bağlandı da şimdi deliler gibi seviyor beni Allah razı olsun Riyad Hocamdan çok güzel sonuçlar verdi bana hiç unutmuyacam bu iyiliğinizi size çok minnettarım medyumriyad@hotmail.com

 8. başarılı medyum arıyorum dedi ki:

  Ben evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum bana uzman bir medyum tavsiye edebilir misiniz ?

  • başarılı medyum selamet hocadır dedi ki:

   bende evlilik büyüsü için bir çok siteden tavsiye istedim herkes bana medyum selamet hocayı tavsiye etti bende tavsiyeler üzerine aradım sıkıntılarımı paylaştım yardım istedim öncelikle bana detaylı bir bakım yaptı ve bakım sonunda çalışmalara başlayacağını söyledi 10 günlük bir çalışmaya girdi çalışmaların 7 günü etkilerini gördüm 10 günü ise tam sonuç aldım gerçekten işinde uzaman bir medyum dur bende selamet hocayı herkese tavsiye ediyorum iletişim 0538 840 17 01

  • Evlilik Büyüsü Medyum selamet Hoca dedi ki:

   Evlilik büyüsünü başarılı bir şekilde yapan medyum selamet hocadır yaptığı çalışmalar çok çabuk bir şekilde sonuç veriyor mutlaka kendisiyle iletişime geçmelisiniz bende evlilik büyüsü istemiştim ve yaptı nişanlandık Allahın izniyle bayramdan sonra da evlenecegiz sana önerim selamet hocadır mutlaka ulaş kendisine 0538 840 17 01

  • Doğa dedi ki:

   Arkadaşım merhaba bende senin gibi zor durumdaydım bir zamanlar sevdiğim biri vardi bir turlu evlenemiyorduk meğerse bize büyü yapılmış bunu da Medyum selamet Hocam bakımda söyledi ve 7 günlük bir evlilik büyüsü çalışması yaptık sonucuma da ulaştım çok etkili sonuç aldım mesela şuan evliyim selamet hocamın sayesinde sana da selamet Hocamı öneriyorum kendisi uzman ve çok başarılı bir medyum dur..

 9. Çetin dedi ki:

  Medyum Serhan Hocayla eşim için büyü yaptık eşim çok tuhaf davranıyordu sanki ruh gibi geceleri yatmıyor bu da saten 2 aydır başlamış hocama bakım yaptırdım ve eşime yıllar önce büyü yapmışlar ve büyü etkisini tersine çevirmiş çok kötü sonuçlar veriyordu Allahtan medyum Serhan Hocayla çalıştım 6 günde eşinin üzerindeki büyüleri kaldırdı ve koruma attı eşim sanki yeniden doğmuş gibi hissediyor çok teşekkür ederim Serhan Hocam medyumserhanhocam@hotmail.com 0539 914 91 64

 10. Başarılı medyum selamet hoca Tavsiyemdir dedi ki:

  Merhabalar bende başımdan geçen olayları paylaşmak istedim 6-7 tane hocayla çalıştım ama hiçbiri benim işimi yapmadı ücreti yolladığım da bazıları beni engelledi bazıları da açık açık beni dolandırdıklarını ima ettiler bunlara güvenmiştim Allahim biri gerçekliğini ve Başarısını konuşturacak kadar haysiyetli diye vaz geçmedim denedim ama sonunda Kurban olduğum Allahım karşıma adam gibi işini yapan çalışmalarında başarılı sonuç veren bir Medyum çıkardı Sağ olsun çok da dürüst bir hocadır kendisi diğerleri gibi konuştuğum da benimle dengesizce konuşanlar gibi değil benimle bir baba gibi bir abi gibi konuşuyor sesi bile huzur veriyor insana benim ailemle aramiz da birtür problemler vardı bu problemler,kavgalar ailemle aramızı çok kötü bozdu!! Bende bu yüzden medyumlara başvurdum ama hepside beni dolandırmaktan başka birşey yapmadılar Medyum selamet hoca öyle degil ama paranın konusunu bile açmadı neyse biz işlemlere başladık 10 günük bir süreç başladı bu süreçte işlemlerin etkisini görmeye başladım ailemle tekrardan eskisi gibi ğüzel ve sorunsuz günlere devam ediyorum 10. gün tamamlandığın da her şey eskisi gibi oldu ailemle aramizdaki sorunlar çözüldü ve armızı bozmak için büyü yapan kişide hak ettigi cezayı aldı medyum selamet hocama saygılarımı iletiyorum Allah kendisinden razı olsun eğer sizlerde Başarılı bir Medyum arıyorsanız tavsiyem Medyum selamet Hocadır..İletişim bilgileri (0538 840 17 01) !!! (selamethocam@hotmail.com)

 11. RİYAD HOCA TAVSİYEM dedi ki:

  benim bir sevdiğim var evlenmek istiyorduk ama aileler bir türlü bu evliliğe razı gelmediler her iki tarafta bu evliliğe karşıydı bende medyumları araştırdım karşıma Medyum Riyad Hoca çıktı aradım konuyu anlatım her iki ailenin dilini bağlanmasını istedim 9 günlük bir çalışma ile bana sonuç verdi. irtibat 0534 854 6132

 12. Başarılı Medyum Riyad hoca dedi ki:

  medyum Riyad hocayla benim de çalışma fırsatım oldu gideni geri getirme büyüsü için yardım aldım ve çok kısa bir sürede bana da harika sonuçlar verdi Riyad hocanın sayesinde şuan çok mutluyum herkese tavsiye ederim

 13. gideni geri getirme medyum selamet sonuç dedi ki:

  gideni geri getirme büyüsü yaptırmak için üniversite den bir kaç arkadaşım dan tavsiye istedim hepsi bana medyum selamet hocayı tavsiye etti aradım hocamı yardım istedim maliyetleri biraz yüksekti öğrenci olduğumu söyledim Allah razı olsun bana yardımcı oldu ve çalışmalara başladı giden sevgilimi bana geri getirmek için 12 günlük bir çalışma yaptı çalışmanın sonunda ban da çok iyi sonuçlar verdi bende bir çok arkadaşıma tavsiye ettim hepsi de sonuç aldı sizlerde de medyum selamet hocayı tavsiye ediyorum irtibat 0538 840 17 01

 14. Aşk Büyüsü medyum Riyad hocam dedi ki:

  arkadaşlar bence sizlerde zaman kaybetmeden hemen Riyad hocayla çalışma yapın….

 15. Hasan dedi ki:

  Evden kaçan kardeşimi geri getirmek için medyum Serhan Hocayla iletişime geçtim ve 6 gün içerisinde giden kardeşimi geri getirdi çok etkili şekilde sonuç aldım ama kardeşim çok değişti bizden nefret eden kardeşim gitti yerine bizi çok seven ve lafımızdan çıkmayan kardeşim geldi eski pis huylarıda kalmadı tertemiz bir insan olarak geri geldi resmen çok şaşkınız resmen Allah razı olsun hocamdan önerim medyum Serhan Hoca 0539 914 9164

 16. FERHAT dedi ki:

  Bende medyum Riyad hocaya bağlama büyüsü yaptırdım o kadar çok etkili sonuçlar aldım ki rahatsız olup hocamı aradım ve yaptığı çalışmaları biraz azalttı böyle daha iyi oldu çok bağlı olunca rahat bırakmıyor etkili sonuç alamak isteyenler Riyad hocayı arasın pişman olmazsınız..

 17. Halit dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak için çok medyum araştırdım bana en mantıklı ve işinde uzman olarak medyum selamet hocaydı kendisini aradım ve bakım yaptırdım yaptığı bakımda kız arkadaşımın başına gelen her şeyi bana anlattı ve 9 günlük bir çalışma yaptı çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm çalışmalar bittikten sonra selamet hoca çok etkili iyi sonuçlar verdi ve şuan kız arkadaşım bana öyle bir bağlı ki anlatamam sizde yardımlarınızı isteyin hayırlı sonuçlar alın herkese şiddetle tavsiye ederim iletişim numarası 0538 840 17 01

 18. Şerife dedi ki:

  Aşk tılsımı için bende Serhan hocadan yardım aldım gerçekten çok etkili hayırlı sonuçlar veriyor şuan çok mutluyum Serhan hocanın sayesinde 🙂

 19. pelin dedi ki:

  Dünyanın en başarılı Medyum selamet hocadır sizlerde hemen selamet hocayla çalışma yapın.

 20. Acill Yardım dedi ki:

  Sevdiğim adamla aramız çok kötü bozuldu lütfen bana yaptigi işlerde başarılı bir şekilde sonuç veren medyum önerirmisiniz ?

  • Aktan dedi ki:

   Kardeş sana tavsiye edebileceğim tek başarılı medyum Riyad Hocadır tüm çalışmalarını başarılı bir şekilde sonuç veriyor hak yemeyen bir adamdır kendisi Allah Medyum Riyad Hocamdan razı olsun

  • Başarılı medyum Riyad hoca dedi ki:

   Merhaba ben kasım paşadan yazıyorum benimde sevdiğim adamla aramızda sorunlar vardı hatta bazen bana vuruyordu bende sizin gibi Medyum yardımı istiyordum bana medyum Riyad hocayı önerdiler aradım derdimi anlattım sevdiğim adamı benden soğutmuşlar yani başkaların ki gibi büyüyle yada muskayla falan değil normal aklına girmişler bende hocamızla sevdiğim adamı bana bağlamak için bağlama büyüsü yaptık başarılı şekilde sonucumu da aldım sevdiğim adam artık sadece bana inanıyor ve bana çok fazla bağlandı benim bir dediğimi iki etmiyor inşallah seneye nişanlanıyoruz bu mutluluğumu Riyad hocama borçluyum Allah hocamdan milyonlarca kez razı olsun sana da tavsiye ederim mutlaka Riyad hocayla iletişime geçin 0534 854 6132

  • Gerçek ve başarılı Medyum dedi ki:

   Merhaba Hanım efendi benimde sevdiğimle aramız çok kötü bozulmuştu durmadan kavgalar ediyorduk birbirimize hakaretler ediyorduk yani anlayacağın ayrılığa kadar gitti ama sonradan arkadaşımın tavsiyesiyle Riyad hocayla iletişime geçtim ve bana 7 günde sevdiğimi ölene kadar bağladı artık birbirimizi çok seviyoruz aramızdaki tatsızlıklar bitti Allaha çok şükür sana Riyad Hocamı öneriyorum medyumriyad@hotmail.com

 21. Başarılı medyum dedi ki:

  Ben papaz büyüsü yaptırdım Serhan hocaya etkili sonuç veriyor Sizlere de tavsiye ederim tek hoca Medyum Serhan Hocadır iletişim 0539 914 9164

 22. Uzman Medyum selamet Hoca dedi ki:

  aşk büyüsü çalışmaları yaptırdım bende bu çalışmaları medyum selamet hocaya yaptırdım yaptığı çalışmalar çok etkili iyi sonuçlar veriyor sevgilimi bana aşık etmek için toplamda 8 günlük çalışmalar yaptı şuan çok mutluyum ve selamet hocaya çok teşekkür ediyorum.

 23. Papaz Büyüsü dedi ki:

  9 senedir evli olduğum adam beni gizlice başkalarıyla aldatıyordu ve çocuğumun rıskını başka pis kadınlara yediriyordu taaki komşumun tavsiyesine kadar bana medyum Riyad hocayı tavsiye etti bende fazla zaman kaybetmeden Riyad hocayla iletişime geçtim ve durumumu anlattım bana tamamıyla 7 günde çok etkili bir sonuç verdi eşim artık hiç kimseye yan gözle bile bakmıyor artık eskisinden daha bir mutlu ve huzurlu aileyiz Riyad Hocamın sayesinde Allah ne muradı varsa versin Amın önerim Riyad Hocadır mutlaka kendisiyle çalışma yapın pişman olmayacaksınız 0534 854 6130

 24. Lale dedi ki:

  3 yıldır aramadığım medyum kalmadı ne kadar medyum varsa hepsiyle çalıştım ama hiç biri ufacık bile etki vermediler Allah hakkımı onlara bırakmasın verdiğim paralar haram olsun onlara ne diyim neyse sonradan Kuzenimin tavsiyesiyle Serhan Hocayla iletişime geçtim hiç umudum yoktu ama kuzenim çok övdü Serhan hocamı bende son kez deneyelim dedim ve aradım durumunu anlattım eşimle 4 yıldır sorunlarım olduğunu ve eşim başkasını sevdiğini söyledim diğer medyumlar gibi terslemedi çok cana yakın şekilde konuştu ve derdimi sonuna kadar dinledi Eşime ve bana bakım yaptı sonuç bize büyü yapıldığını öğrendim eşimi benden soğutmuşlar ve birlikte olduğu kadına başlamışlardı Bende hocamla beraber geri getirme işlemi yaptık ilk başta benim ve eşimin üzerindeki büyükleri kaldırdı sonrada eşimi bana geri getirdi ve ömürlük bir şekilde bağladı Allah Serhan Hocamdan razı olsun çok mutluyuz ve çok huzurluyuz sonuna kadar verdiğim her kuruş anne sütü gibi helal hoş olsun.

 25. geri döndürme büyüsü/ medyum hansel hoca dedi ki:

  Merhaba ben 3 haftadır sevgilimden ayrıyım beni sebepsiz yere bırakıp gitti bende çok üzüldüm bende hemen hansel hocayla çalışma yaptım ve su anda erkek arkadaşım bana geri döndü Allah hansel hocadan razı olsun….

 26. Adet Kanı Büyüsü Medyum selamet Hoca dedi ki:

  Arkadaşlar ben çok zor durumdaydım ve Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyordum ama hiç bir hoca bana yardım edemedi hepsi beni dolandırmaya çalıştılar ama başaramadılar çünkü hiç birine çalışma yaptırmadım sadece arkadaşımın tavsiye ettiği hocayla görüştüm ve bakım yaptırdım eşim için ve bakımda olumlu sonuç alacağımı söyledi 7 günlük bir çalışma içerisine girdik ve olumlu sonuçlarda aldım Allah selamet Hocamdan razı olsun sayesinde eşim bana olan aşk duygusu tekrardan arttı ve eşimin üzerindeki büyüler bozuldu medyum selamet hoca gerçek ve başarılı bir Medyum dur iletişim 0538 840 17 01

 27. Bağlama Büyüsü Medyum selamet Hoca dedi ki:

  Selam Merhaba lar benimde sorunum sizlerin ki gibi eşimle eşim evi terk etti ve 2 aydir eve gelmiyor ve benimle konuşmuyor bile herşey birden bire oldu ne yaptığımı bile bilmiyorum sonradan bir tavsiye üzerine Medyum selamet Hocayla iletişime geçtim ve bakım yaptırdım eşime büyü yapıldığını öğrendim hemde kaynanam tarafından yapılmış amaçları benle eşimin arasını bozmak ve eşimi benden ayırmak ama yaptıkları büyüler başarılı olmadı selamet hocam bu büyüleri bozup eşimi bana bağladı Allah selamet hocamızdan razı olsun selamet hocamız olmasa halimiz ne olur Allah bilir bende siz arkadaşlarıma Medyum selamet Hocayı tavsiye ediyorum selamet hocam çok başarılı ve etkili sonuç veren bir Hocadır 0539 460 6209

 28. başarılı medyum selamet hocadır dedi ki:

  Bende sizler gibi başarılı medyum arayışına girdim çünkü durumum çok zordu artık kafayı yiyecek tim resmen ne yapacağımı bilmiyordum eğer bir çare bulamasaydık şimdi eşim elimden gitmiş olacaktı başkaları benim elimden alacaktı resmen yaa sağ olsun selamet hocamın yaptığı büyüler çok çabuk etkisini gösterdi ve her şeyi eskisinden daha güzel yaptı Allah selamet Hocamdan razı olsun sayesinde yuvam kurtuldu Medyum selamet Tavsiyemdir selamethocam@hotmail.com

 29. Kısmet Açma Büyüsü Medyum selamet Hocam dedi ki:

  Selam arkadaşlar sizlere 2 ay önce zor durumdayken beni kurtaran medyum selamet hocamdan bas edecegim yani yaptı çalışmaların etkisinden benim kısmetim kapalıydı her şeyim ters gidiyordu evime iş yerime icra geldi elimden arıyorlardı resmen bende internetten Medyum Araştırdım ve medyum selamet Hocamin yorumlarını gördüm bir sürü insan çalışıp sonuç almış bende bir şansımı deneyim dedim aradım ve durumumu anlattım bakim yaptı bakımda bana musallat olan cinler varmış zamanında kötü şeyler yapmışım haklı da zamanın da çok kötü şeyler yapmıştım ondan sonrada tövbe selamet bıraktım işime gücüme bakıyordum her şey iyi gidiyordu ama sonradan ne olduysa tüm işlerim birden bire durdu her şey çok kötüye gitti neyse Allah dan medyum selamet hocam bu cinleri kaldirip kısmet açma büyüsü yaparak kismetimi açtı aradan 2 ay geçti su an işlerim hayalimdekinden daha da iyi olmuş ve daha da iyiye gidiyor tüm borçlarımı kapattım Allah selamet Hocamdan razı olsun sayesinde mutluluguma kavuştum sizlerede tavsiyem medyum selamet hocadır 0538 840 17 01

 30. Aslı dedi ki:

  Arkadaşlar ben medyum Serhan Hocaya Adet kanı büyüsü yaptırdım çalışmalarımız bitti ve şuan aradan 8 ay geçti halen de etkisini gösteriyor çalışmalar ve dahada iyiye gidiyor herşey Allah tan başka ne isiyebilirim ki Allah Serhan Hocamdan razı olsun sayesinde çocuklarım çok mutlu size çok dua ediyorum hocam yuvamızı kurtardığı nız için size gercektende çok minnettarım tüm zor durumda olan hanım efendi lere , bey efendi lere tavsiyem Medyum Serhan Hocadır

 31. Kısmet açma büyüsü dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben melisa 3 ay önce işlerim iyi gidiyordu ama ne olduysa işlerim birden bire kötüye gitti şimdi boştayım iş yok bende selamet hocayla tanıştım ve bana biri büyü yapmış kısmetimi kapatmışlar selamet hocada benim işlerim düzenli olsun diye kısmet açma büyüsü yaptı ve şimdi işlerim
  yolunda gidiyor şimdi çok mutluyum Allah selamet hocadan razı olsun sayesinde 2 aileyi doyurabiliyorum.

 32. gerçek medyum kimdir / medyum miran hoca dedi ki:

  Merhaba bende miran hocaya inanmamıştım ama yanılmışım miran hocayla çalışma yaptım ve hemen olumlu sonuçlar aldım her şey tam istediğim gibi oldu bence sizlerde en kısa zamanda miran hocayla çalışma yapın. Gerçek medyum miran hocadır.

 33. Başarılı medyum riyad önerimdir dedi ki:

  Sevgilimi kendime bağlamak için medyum riyad hocayla irtibata geçtim bağlama büyüsü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra çalışmalara başladık 11 Günlükler çalışma sonucu riyad hocam bana da çok iyi sonuçlar verdi bende tavsiye ederim sizlere irtibat numarası 0534 854 6132

 34. Papaz büyüsü yaptırdım/ medyum yaser hoca tavsiyem dedi ki:

  2 ay önce Medyum yaser hocaya Papaz büyüsü yaptırdım ve 7 günlük bir süre içerisinde sonuç aldım Allah razı olsun yaser Hocamdan sayesinde çok mutluyum aradan 2 ay geçti halen etkilerini görüyorum önerim medyum yaser Hocam

 35. medyum gazanfer hoca hakkında dedi ki:

  Selam ben de sizler gibi hemen gazanfer hocayla çalışma yaptım ve etkili sonuçlar aldım Allah gazanfer hocadan razı olsun sizlerinde gazanfer hocayla çalışmanızı tavsiye ederim….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir