Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Başarılı Medyumlar Kimlerdir

Başarılı medyumların her zaman çok büyük ilgi gördükleri ve insanlardan sürekli farklı konular hakkında talepler aldıkları medyumluk mesleği, özellikle manevi anlamda elde edilen enerjilerin etkilerine inananlar için her zaman önemli bir çıkış noktası olarak görülmüştür. Dünyanın her yerinde insanlar sürekli olarak kendilerine yardımcı olabilecek bir medyum bulma konusunda ısrarcı bir şekilde arayış içine girmektedirler. Bu alanda kendilerini kanıtlamış az sayıda kişi olduğu için kendilerine ulaşmak için mutlaka titiz bir şekilde çalışmak ve her seferinde en doğru seçimi yapana kadar karar vermemek gerekmektedir.

Çoğu zaman çekinilen ve ürkütücü bulunan işlemlerin yapıldığı bir meslek olarak görülse bile aslında medyumlar korkulacak kişiler değillerdir. Amaçları sadece insanlara yardımcı olmak olan ve ne istediğini bilip doğru tercihler yapan kişilerin mutlaka amaçlarına ulaşabildikleri bu alanda doğru medyumları seçen herkes herhangi bir risk olmadığını görebilmektedir. Verilen emeklerin ve harcanan zamanın meyvelerini ilerleyen zamanlarda mutlaka insanların büyük ilgisini çekerek göreceklerini bilen acemi medyumlar özellikle risk taşıyan ve deneyim gerektiren işlemleri yaparken çok dikkatli olmaları gerektiğini bilmektedirler.

Binlerce farklı medyumluk hizmeti olmasından dolayı her zaman için seçim aşamasına önem vermeleri gereken ve yaptırmak istedikleri işlemlerde uzmanlaşmış olan kişileri seçmeye özen göstermeleri gerekmektedir. Her medyum her işi yapabilir diye bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple doğru medyumun seçildiğinden emin olmadan kesinlikle karar vermemek gerekir. Verdikleri hizmetlerde insanlar kesinlikle sorun yaşatmamış olan özel medyumlar ile yola çıkmak özellikle daha sonraki dönemlerde sorun yaşamak istemeyen kişiler için doğru seçim olacaktır.

Başarılı medyumlara kolay bir şekilde ulaşamayacaklarını ve bu kişilerin mutlaka yoğun bir ilgi ile karşılaşacaklarını bilen herkes medyum seçerken sabırlı olmaları gerektiğini bilmektedirler. Hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak başarılı medyumlar ile tanışmak herkesin istediği bir şey olsa bile yeteri kadar emek vermeden bunun olmayacağını da bilmek gerekir. Başarılı medyumların iletişim bilgileri her zaman bir kenara not eden ve ihtiyaç duyduklarında arayış içine girmeden hemen kendilerinden hizmet almaya çalışan kişiler de her türlü zaman kaybının önüne geçmektedirler.

Gerçek medyumlar, sahtekar medyumlar hakkında yorumlar.

38 Yorum

 1. terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

  Medyum Suarez iletişim numarası 0507 640 5106
  Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim. Benim 12 yıllık bir ilişki vardı. Sevgilimi çok seviyordum ve çok kıskançtım onu bir gün görmezsem deli oluyordum başka kadınlara bakmasını istemiyordum kendisini aradığım da telefonuma cevap vermediği için iş yerine baskına gittim sandım ki yanında bir kadın var ondan bakmıyor telefonuna meğer toplantıdaymış.
  Bir anda iş yerine gittiğim için beni terk etti ve her yerden engelledi bende onsuz yapamıyordum terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için medyum arayışlarına girerek tavsiyeler üzerine Medyum Suarez aradım durumu anlatım yardım istedim Medyum Suarez hoca bakım yaptı ve bütün suç bende olduğunu söyledi geri getirme büyüsü çalışmalarına başladı çalışmalar 12 gün sürecekti.
  12 gün sanki bana 12 aymış gibi geldi onu o kadar çok seviyordum ki ne yapsam unutamıyordum sürekli Medyum Suarez hocanın kafasını da şişirdim Medyum Suarez çalışmalara 12 günde sonuç verdi terk eden sevgilimi geri getirip bağladı bana şuan sevgilim benden beter olmuş yolda yürürken kafamı kaldırtmıyor yerden kimseye bakma diyor çok kıskanç böyle olması güzel terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için önerim Medyum Suarez

 2. Aşk büyüsü Bağlama büyüsü Medyum Serhan Hoca tavsiye dedi ki:

  aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine Medyum Serhan hocayı aradım sorunlarımı paylaştım sağ olsun Medyum Serhan hoca sıkılmadan dinledi beni kısa bir bakım yaptı aşk büyüsü yapmak için benden müsaade isteyip 8 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmalar çok eğlenceli geçti kısa sürede etki gördüm çalışmalar bitene kadar da Medyum Serhan hocayla şakalaştık aşk büyüsünde iyi sonuçlar aldım böyle neşeli bir medyumu bende sizlere tavsiye etmek istiyorum.

 3. kısmet açma büyüsü medyum Hansel hocam dedi ki:

  Selam arkadaşlar sizlere 2 ay önce zor durumdayken beni kurtaran Medyum Hansel hocamdan bas edeceğim yani yaptı çalışmaların etkisinden benim kısmetim kapalıydı her şeyim ters gidiyordu evime iş yerime icra geldi elimden arıyorlardı resmen bende internetten Medyum Araştırdım ve Medyum Hansel Hocamın yorumlarını gördüm bir sürü insan çalışıp sonuç almış bende bir şansımı deneyim dedim aradım ve durumumu anlattım bakim yaptı bakımda bana musallat olan cinler varmış zamanında kötü şeyler yapmışım haklı da zamanın da çok kötü şeyler yapmıştım ondan sonrada tövbe Medyum Hansel bıraktım işime gücüme bakıyordum her şey iyi gidiyordu ama sonradan ne olduysa tüm işlerim birden bire durdu her şey çok kötüye gitti neyse Allah dan Medyum Hansel hocam bu cinleri kaldırıp kısmet açma büyüsü yaparak kısmetimi açtı aradan 2 ay geçti su an işlerim hayalimdekinden daha da iyi olmuş ve daha da iyiye gidiyor tüm borçlarımı kapattım Allah Medyum Hansel Hocamdan razı olsun sayesinde mutluluğuma kavuştum sizlere de tavsiyem Medyum Hansel hocadır. iletişim numarası 0552 946 37 96 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

 4. Lale / başarılı medyum Hansel hoca dedi ki:

  3 yıldır aramadığım medyum kalmadı ne kadar medyum varsa hepsiyle çalıştım ama hiç biri ufacık bile etki vermediler Allah hakkımı onlara bırakmasın verdiğim paralar haram olsun onlara ne diyim neyse sonradan Kuzenimin tavsiyesiyle Hansel Hocayla iletişime geçtim hiç umudum yoktu ama kuzenim çok övdü Hansel hocamı bende son kez deneyelim dedim ve aradım durumunu anlattım eşimle 4 yıldır sorunlarım olduğunu ve eşim başkasını sevdiğini söyledim diğer medyumlar gibi terslemedi çok cana yakın şekilde konuştu ve derdimi sonuna kadar dinledi Eşime ve bana bakım yaptı sonuç bize büyü yapıldığını öğrendim eşimi benden soğutmuşlar ve birlikte olduğu kadına başlamışlardı Bende hocamla beraber geri getirme işlemi yaptık ilk başta benim ve eşimin üzerindeki büyükleri kaldırdı sonrada eşimi bana geri getirdi ve ömürlük bir şekilde bağladı Allah Hansel Hocamdan razı olsun çok mutluyuz ve çok huzurluyuz sonuna kadar verdiğim her kuruş anne sütü gibi helal hoş olsun. Hansel hoca iletişim 0552 946 37 96

 5. Güvenilir medyum kimdir dedi ki:

  Güvenilir medyum kimdir? Ben sevgilimden ayrıldım onu geri getirip kendime aşık ettirmek için güvenilir medyum arıyorum. Hem çalışmalarımı iyi bir şekilde yapacak hemde vereceğim bilgileri saklı tutacak bu komada önere bileceğiniz güvenilir bir medyum var mı?

  • güvenilir medyum tavsiyeleri dedi ki:

   Güvenilir medyum tavsiyeleri hakkında size bilgi vermek istiyorum bende güvenilir medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum Suarez hocayı buldum. Ben de sevgilimden ailesi yüzünden ayrıldım onu tekrardan geri getirip bağlamak ve ailesine ikna etme büyüsü yaptırmak için güvenilir medyum arayışlarında bulundum sonunda Suarez hocayla çalışma yaptım benim işlemlerimi 14 günde sonuçlandırdı verdiğim bilgilerine sır olarak tuttu bir ara kardeşime arattırdım Suarez hocadan benim çalışmalarım hakkında bilgi alması için Suarez hoca kardeşime ben öyle birini tanımıyorum diyerek telefonu kapatıp bilgi vermedi güvenilir medyum tavsiyem Suarez hocadır. 0507 640 5106

 6. Papaz büyüsü ve etkileri Medyum Serhan tavsiyemdir dedi ki:

  Papaz büyüsü ve etkilerini araştırdım. Bu çalışma ben erkek arkadaşıma yaptırmak için araştırmalar yaptım bu konuda başarılı bir medyum bulmak gerekiyor benden araştırmalar yaptım ve tavsiyeler istedim çoğunluk bu konuda bana Medyum Serhan hocayı tavsiye etti bir arkadaşıma danıştım arkadaşımda geçen yıl Medyum Serhan hocayla çalışma yapıp sonuç almıştı bende Medyum Serhan hocanın numarasını bulup aradım papaz büyüsü ve etkileri hakkında bilgi aldım kafama yattı bana sonuç vereceğine inandım ve hemen çalışmalara başlattım papaz büyüsü çalışmasının etkilerini 3 günde gördüm toplamda 7 günde çok iyi bir şekilde sonuçlandı papaz büyüsü yaptırmak isteyenlere Medyum Serhan tavsiyemdir.

 7. Evlilik Büyüsü Yaptıranlar Medyum Suarez Tavsiyemdir dedi ki:

  etkili aşk büyüsü yapan medyum Suarez herkese önerimdir. Benim 12 yıllık bir ilişkim vardı biz resmiyette evli değildik ama karı koca gibi hayatımız vardı. Sevgilimle çok iyi anlaşıyorduk beraber çalıştığımız için çocuk bile düşünmedik sevgilim benim sayemde mal mülk sahibi oldu çok para kazandık bu ilişkiye ad koymanın zamanı gelmişti artık ilişkiyi resmiyete dökelim dedim ve çocuk istedim kadın resmen bana hakaret etti ve benden nefret ettiğini söyledi ve ayrıldık onu o kadar çok seviyordum ki unutamadım.
  Hayatına başka birinin girdiğini öğrendim sinir oldum bir gün internette gezinirken evlilik büyüsü yapan medyumlar hakkında yorumlar gördüm ilk gözüme çarpan medyum Suarez oldu telefon numarasını bulamadım mailden şansımı denedim kısa sürede cevap yazdı durumu anlattım bakım yaptı evlilik büyüsü yapacağını söyledi bende ne yapması gerekiyorsa yapmasını istedim medyum Suarez bana çalışmalar için malzeme maliyeti çıkarttı bende bankaya gidip ödememi yaptım.
  Medyum Suarez hocaya ödeme yaptığım için bilgi verdim bana telefon numarasını verdi iletişime telefondan devam ettik çalışmalara başladı sevgilimin hayatına giren erkeği çıkarttı ve bana geri dönmesi için de evlilik büyüsü yaparak sonuçlandırdı. Medyum Suarez HOCADAN allah razı olsun şuan amacıma ulaştım ve evlendim çok mutluyum herkese şiddetle tavsiye ederim.

  medyum Suarez hoca iletişim 0507 640 5106 medyumsuarez@hotmail.com

 8. Zehra dedi ki:

  Suarez hocaya aşk büyüsü yaptırdım daha çalışmaların 5 günü Allah razı olsun şuan bile yaptığı çalışmalar etkisini gösterdi bana sonuç gibi geldi ama daha yetersizmiş daha çalışmaların devamı var dahada etkili olacak süper

 9. Bağlama Büyüsü dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırdım medyum Suarez hocaya erkek arkadaşımı kendime bağlamak için ve bağlandı da şimdi deliler gibi seviyor beni Allah razı olsun Suarez Hocamdan çok güzel sonuçlar verdi bana hiç unutmuyacam bu iyiliğinizi size çok minnettarım.

 10. başarılı medyum arıyorum dedi ki:

  Ben evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum bana uzman bir medyum tavsiye edebilir misiniz ?

  • başarılı medyum Hansel hocadır dedi ki:

   bende evlilik büyüsü için bir çok siteden tavsiye istedim herkes bana medyum Hansel hocayı tavsiye etti bende tavsiyeler üzerine aradım sıkıntılarımı paylaştım yardım istedim öncelikle bana detaylı bir bakım yaptı ve bakım sonunda çalışmalara başlayacağını söyledi 10 günlük bir çalışmaya girdi çalışmaların 7 günü etkilerini gördüm 10 günü ise tam sonuç aldım gerçekten işinde uzaman bir medyum dur bende Hansel hocayı herkese tavsiye ediyorum iletişim 0552 946 37 96

  • Evlilik Büyüsü Medyum Hansel Hoca dedi ki:

   Evlilik büyüsünü başarılı bir şekilde yapan medyum Hansel hocadır yaptığı çalışmalar çok çabuk bir şekilde sonuç veriyor mutlaka kendisiyle iletişime geçmelisiniz bende evlilik büyüsü istemiştim ve yaptı nişanlandık Allahın izniyle bayramdan sonra da evlenecegiz sana önerim Hansel hocadır.

  • Doğa dedi ki:

   Arkadaşım merhaba bende senin gibi zor durumdaydım bir zamanlar sevdiğim biri vardi bir turlu evlenemiyorduk meğerse bize büyü yapılmış bunu da Medyum Hansel Hocam bakımda söyledi ve 7 günlük bir evlilik büyüsü çalışması yaptık sonucuma da ulaştım çok etkili sonuç aldım mesela şuan evliyim Hansel hocamın sayesinde sana da Hansel Hocamı öneriyorum kendisi uzman ve çok başarılı bir medyum dur..

 11. İranlı medyum Riyad Hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Medyum İranlı medyum Riyad Hocayla eşim için büyü yaptık eşim çok tuhaf davranıyordu sanki ruh gibi geceleri yatmıyor bu da saten 2 aydır başlamış hocama bakım yaptırdım ve eşime yıllar önce büyü yapmışlar ve büyü etkisini tersine çevirmiş çok kötü sonuçlar veriyordu Allahtan medyum İranlı medyum Riyad Hocayla çalıştım 6 günde eşinin üzerindeki büyüleri kaldırdı ve koruma attı eşim sanki yeniden doğmuş gibi hissediyor çok teşekkür ederim İranlı medyum Riyad Hocam irtibat numarası 0538 772 11 37

 12. Başarılı Medyum Serhan hoca Tavsiyemdir dedi ki:

  Merhabalar bende başımdan geçen olayları paylaşmak istedim 6-7 tane hocayla çalıştım ama hiçbiri benim işimi yapmadı ücreti yolladığım da bazıları beni engelledi bazıları da açık açık beni dolandırdıklarını ima ettiler bunlara güvenmiştim Allahim biri gerçekliğini ve Başarısını konuşturacak kadar haysiyetli diye vaz geçmedim denedim ama sonunda Kurban olduğum Allahım karşıma adam gibi işini yapan çalışmalarında başarılı sonuç veren bir Medyum çıkardı Sağ olsun çok da dürüst bir hocadır kendisi diğerleri gibi konuştuğum da benimle dengesizce konuşanlar gibi değil benimle bir baba gibi bir abi gibi konuşuyor sesi bile huzur veriyor insana benim ailemle aramız da bir türlü problemler vardı bu problemler,kavgalar ailemle aramızı çok kötü bozdu!! Bende bu yüzden medyumlara başvurdum ama hepside beni dolandırmaktan başka bir şey yapmadılar Medyum Serhan hoca öyle değil ama paranın konusunu bile açmadı neyse biz işlemlere başladık 10 günlük bir süreç başladı bu süreçte işlemlerin etkisini görmeye başladım ailemle tekrardan eskisi gibi güzel ve sorunsuz günlere devam ediyorum 10. gün tamamlandığın da her şey eskisi gibi oldu ailemle aramızda ki sorunlar çözüldü ve aramızı bozmak için büyü yapan kişide hak ettiği cezayı aldı Medyum Serhan hocama saygılarımı iletiyorum Allah kendisinden razı olsun eğer sizlerde Başarılı bir Medyum arıyorsanız tavsiyem Medyum Serhan Hocadır.. 0539 646 5281

 13. Afran HOCA TAVSİYEM dedi ki:

  benim bir sevdiğim var evlenmek istiyorduk ama aileler bir türlü bu evliliğe razı gelmediler her iki tarafta bu evliliğe karşıydı bende medyumları araştırdım karşıma Medyum Afran Hoca çıktı aradım konuyu anlatım her iki ailenin dilini bağlanmasını istedim 9 günlük bir çalışma ile bana sonuç verdi.

 14. Başarılı Medyum Suarez hoca dedi ki:

  Medyum Suarez hocayla benim de çalışma fırsatım oldu gideni geri getirme büyüsü için yardım aldım ve çok kısa bir sürede bana da harika sonuçlar verdi Medyum Suarez hocanın sayesinde şuan çok mutluyum herkese tavsiye ederim 0507 640 5106

 15. gideni geri getirme medyum Hansel sonuç dedi ki:

  gideni geri getirme büyüsü yaptırmak için üniversite den bir kaç arkadaşım dan tavsiye istedim hepsi bana medyum Hansel hocayı tavsiye etti aradım hocamı yardım istedim maliyetleri biraz yüksekti öğrenci olduğumu söyledim Allah razı olsun bana yardımcı oldu ve çalışmalara başladı giden sevgilimi bana geri getirmek için 12 günlük bir çalışma yaptı çalışmanın sonunda ban da çok iyi sonuçlar verdi bende bir çok arkadaşıma tavsiye ettim hepsi de sonuç aldı sizlerde de medyum Hansel hocayı tavsiye ediyorum irtibat 0552 946 37 96

 16. Hasan dedi ki:

  Evden kaçan kardeşimi geri getirmek için medyum afran Hocayla iletişime geçtim ve 6 gün içerisinde giden kardeşimi geri getirdi çok etkili şekilde sonuç aldım ama kardeşim çok değişti bizden nefret eden kardeşim gitti yerine bizi çok seven ve lafımızdan çıkmayan kardeşim geldi eski pis huyları da kalmadı tertemiz bir insan olarak geri geldi resmen çok şaşkınız resmen Allah razı olsun hocamdan önerim medyum afran Hoca 0538 967 4256

 17. FERHAT dedi ki:

  Bende medyum Afran hocaya bağlama büyüsü yaptırdım o kadar çok etkili sonuçlar aldım ki rahatsız olup hocamı aradım ve yaptığı çalışmaları biraz azalttı böyle daha iyi oldu çok bağlı olunca rahat bırakmıyor etkili sonuç alamak isteyenler Afran hocayı arasın pişman olmazsınız..

 18. Halit dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak için çok medyum araştırdım bana en mantıklı ve işinde uzman olarak medyum Uluhan hocaydı kendisini aradım ve bakım yaptırdım yaptığı bakımda kız arkadaşımın başına gelen her şeyi bana anlattı ve 9 günlük bir çalışma yaptı çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm çalışmalar bittikten sonra Uluhan hoca çok etkili iyi sonuçlar verdi ve şuan kız arkadaşım bana öyle bir bağlı ki anlatamam sizde yardımlarınızı isteyin hayırlı sonuçlar alın herkese şiddetle tavsiye ederim.irtibat numarası 0538 967 4256

 19. Acill Yardım dedi ki:

  Sevdiğim adamla aramız çok kötü bozuldu lütfen bana yaptigi işlerde başarılı bir şekilde sonuç veren medyum önerirmisiniz ?

  • Aktan dedi ki:

   Kardeş sana tavsiye edebileceğim tek başarılı medyum Suarez Hocadır tüm çalışmalarını başarılı bir şekilde sonuç veriyor hak yemeyen bir adamdır kendisi Allah Medyum Suarez Hocamdan razı olsun

  • Başarılı medyum Afran hoca dedi ki:

   Merhaba ben kasım paşadan yazıyorum benimde sevdiğim adamla aramızda sorunlar vardı hatta bazen bana vuruyordu bende sizin gibi Medyum yardımı istiyordum bana medyum Afran hocayı önerdiler aradım derdimi anlattım sevdiğim adamı benden soğutmuşlar yani başkaların ki gibi büyüyle yada muskayla falan değil normal aklına girmişler bende hocamızla sevdiğim adamı bana bağlamak için bağlama büyüsü yaptık başarılı şekilde sonucumu da aldım sevdiğim adam artık sadece bana inanıyor ve bana çok fazla bağlandı benim bir dediğimi iki etmiyor inşallah seneye nişanlanıyoruz bu mutluluğumu Afran hocama borçluyum Allah hocamdan milyonlarca kez razı olsun sana da tavsiye ederim mutlaka Afran hocayla iletişime geçin 0538 967 4256

  • Gerçek ve başarılı Medyum dedi ki:

   Merhaba Hanım efendi benimde sevdiğimle aramız çok kötü bozulmuştu durmadan kavgalar ediyorduk birbirimize hakaretler ediyorduk yani anlayacağın ayrılığa kadar gitti ama sonradan arkadaşımın tavsiyesiyle Afran hocayla iletişime geçtim ve bana 7 günde sevdiğimi ölene kadar bağladı artık birbirimizi çok seviyoruz aramızdaki tatsızlıklar bitti Allaha çok şükür sana Afran Hocamı öneriyorum

 20. Uzman Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  aşk büyüsü çalışmaları yaptırdım bende bu çalışmaları Medyum Serhan hocaya yaptırdım yaptığı çalışmalar çok etkili iyi sonuçlar veriyor sevgilimi bana aşık etmek için toplamda 8 günlük çalışmalar yaptı şuan çok mutluyum ve Medyum Serhan hocaya çok teşekkür ediyorum.

 21. Papaz Büyüsü dedi ki:

  9 senedir evli olduğum adam beni gizlice başkalarıyla aldatıyordu ve çocuğumun rıskını başka pis kadınlara yediriyordu taaki komşumun tavsiyesine kadar bana medyum Afran hocayı tavsiye etti bende fazla zaman kaybetmeden Afran hocayla iletişime geçtim ve durumumu anlattım bana tamamıyla 7 günde çok etkili bir sonuç verdi eşim artık hiç kimseye yan gözle bile bakmıyor artık eskisinden daha bir mutlu ve huzurlu aileyiz Afran Hocamın sayesinde Allah ne muradı varsa versin Amın önerim Afran Hocadır mutlaka kendisiyle çalışma yapın pişman olmayacaksınız 0538 967 4256

 22. Adet Kanı Büyüsü Medyum Hansel Hoca dedi ki:

  Arkadaşlar ben çok zor durumdaydım ve Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyordum ama hiç bir hoca bana yardım edemedi hepsi beni dolandırmaya çalıştılar ama başaramadılar çünkü hiç birine çalışma yaptırmadım sadece arkadaşımın tavsiye ettiği hocayla görüştüm ve bakım yaptırdım eşim için ve bakımda olumlu sonuç alacağımı söyledi 7 günlük bir çalışma içerisine girdik ve olumlu sonuçlarda aldım Allah Hansel Hocamdan razı olsun sayesinde eşim bana olan aşk duygusu tekrardan arttı ve eşimin üzerindeki büyüler bozuldu medyum Hansel hoca gerçek ve başarılı bir Medyumdur.

 23. Bağlama Büyüsü Medyum Suarez Hoca dedi ki:

  Selam Merhaba lar benimde sorunum sizlerin ki gibi eşimle eşim evi terk etti ve 2 aydir eve gelmiyor ve benimle konuşmuyor bile herşey birden bire oldu ne yaptığımı bile bilmiyorum sonradan bir tavsiye üzerine Medyum Suarez Hocayla iletişime geçtim ve bakım yaptırdım eşime büyü yapıldığını öğrendim hemde kaynanam tarafından yapılmış amaçları benle eşimin arasını bozmak ve eşimi benden ayırmak ama yaptıkları büyüler başarılı olmadı Medyum Suarez hocam bu büyüleri bozup eşimi bana bağladı Allah Medyum Suarez hocamızdan razı olsun Medyum Suarez hocamız olmasa halimiz ne olur Allah bilir bende siz arkadaşlarıma Medyum Suarez Hocayı tavsiye ediyorum Medyum Suarez hocam çok başarılı ve etkili sonuç veren bir Hocadır 0507 640 5106

 24. başarılı medyum Hansel hocadır dedi ki:

  Bende sizler gibi başarılı medyum arayışına girdim çünkü durumum çok zordu artık kafayı yiyecek tim resmen ne yapacağımı bilmiyordum eğer bir çare bulamasaydık şimdi eşim elimden gitmiş olacaktı başkaları benim elimden alacaktı resmen ya sağ olsun Hansel hocamın yaptığı büyüler çok çabuk etkisini gösterdi ve her şeyi eskisinden daha güzel yaptı Allah Hansel Hocamdan razı olsun sayesinde yuvam kurtuldu Medyum Hansel Tavsiyemdir medyumhansel@hotmail.com

 25. Aslı dedi ki:

  Arkadaşlar ben medyum afran Hocaya Adet kanı büyüsü yaptırdım çalışmalarımız bitti ve şuan aradan 8 ay geçti halen de etkisini gösteriyor çalışmalar ve dahada iyiye gidiyor her şey Allah tan başka ne isteyebilirim ki Allah afran Hocamdan razı olsun sayesinde çocuklarım çok mutlu size çok dua ediyorum hocam yuvamızı kurtardığı nız için size gerçekten de çok minnettarım tüm zor durumda olan hanım efendilere , bey efendilere tavsiyem Medyum afran Hocadır

 26. Kısmet açma büyüsü dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben melisa 3 ay önce işlerim iyi gidiyordu ama ne olduysa işlerim birden bire kötüye gitti şimdi boştayım iş yok bende Suarez hocayla tanıştım ve bana biri büyü yapmış kısmetimi kapatmışlar Suarez hocada benim işlerim düzenli olsun diye kısmet açma büyüsü yaptı ve şimdi işlerim
  yolunda gidiyor şimdi çok mutluyum Allah Suarez hocadan razı olsun sayesinde 2 aileyi doyurabiliyorum. 0507 640 5106

 27. Başarılı medyum Afran önerimdir dedi ki:

  Sevgilimi kendime bağlamak için medyum Afran hocayla irtibata geçtim bağlama büyüsü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra çalışmalara başladık 11 Günlükler çalışma sonucu Afran hocam bana da çok iyi sonuçlar verdi bende tavsiye ederim sizlere irtibat numarası 0538 967 4256

 28. Papaz büyüsü yaptırdım/ medyum Suarez hoca tavsiyem dedi ki:

  2 ay önce Medyum Suarez hocaya Papaz büyüsü yaptırdım ve 7 günlük bir süre içerisinde sonuç aldım Allah razı olsun Suarez Hocamdan sayesinde çok mutluyum aradan 2 ay geçti halen etkilerini görüyorum önerim medyum Suarez Hocam

 29. Kederli dedi ki:

  Medyum demirkan Medyum demirkan dediniz calismaya basladik. 6-7 gun oldu. 3 gundur telefonlara bakmiyor mesajlara cevap vermiyor ama surekli online. Insan tek kelime olsun yazar. Baska telefondan yeni biri gibi yazınca cevap veriyor ama aynı anda. Engellemiyor aadece artık tek cevap vermiyor. Ne de telefona bakıyor. İslem vs hikaye yani.

 30. yesim dedi ki:

  MEDYUM TAVSİYESİ
  Güvenilir bir medyum önerebilir misiniz ?
  Acil ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz ?

 31. Gizem dedi ki:

  Bana birmedyum onerirmisiniz . Acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir