Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sevdiği kişiler tarafından terk edilen kişilerin ne kadar büyük sorunlar yaşadığını herkes bilmektedir. Özellikle yaşanan üzüntü o kişinin çevresindeki kişileri de derinden etkilemektedir. Kendilerini terk eden kişileri unutamayan ve onu yeniden geri kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacak olan insanlar genellikle eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü ile bu amaçlarına ulaşmayı denemektedirler.

Bu büyü kısa zaman içinde ilgili kişilerin düşüncelerini ve tüm bilinç altlarını kontrol altına alarak istendiği şekilde davranmasını sağlar. Uzun zamandan bu yana yapılan en önemli büyülerden biri olan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü hakkında birçok farklı kaynakta farklı bilgiler bulmak mümkündür. İnsanların hayal etikleri ilişkileri yaşamaya devam edebilmelerini amaçlayan bu uygulama özellikle medyumlar tarafından büyük bir başarı ortalaması ile yapılmaktadır.

Birçok kişinin hayallerini kurduğu ilişkileri yeniden yaşamalarında önemli bir rol oynamış olan bu işlemde dikkat edilmesi gereken en önemli konu istenen etkinin ne zaman görüleceği hakkında net bir bilgi verilememesidir. En deneyimli medyumlar dahi kesinlikle tarih veremezler ve insanlar bu sebeple sabırlı olmayı bilmelidirler. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü hakkında bilinmesi gereken bir diğer konu ise yapılacak olan işlemlerde mutlaka ilgili kişilerin resimler, kişisel bilgileri, şahsi eşyaları veya kendi bedenlerinden alınmış olan kişisel nesnelerin kullanılacağıdır. Bu şekilde hareket eden herkes mutlaka eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü’nün etkilerini kısa zaman içinde görecektir.

5 Yorum

 1. sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır dedi ki:

  Merhaba ben Sevgilimden ayrıldım sevgilimin bana dönmesi için lütfen yardımcı olur musunuz bu eski sevgilimi geri getirmek için hangi medyumdan yardım almam gerekiyor. Bu konuda sonuç alanlar bana da medyum tavsiye eder misiniz?

  • eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü tavsiyeleri dedi ki:

   Ben bundan 2 ay önce giden sevgilimi geri getirmek için medyum arayışlarına girdim. Tavsiyeler üzerine medyum afran hocayı aradım yardım istedim. Medyum afran hoca bilgilerimizi aldı bakımlar yaptıktan sonra çalışmalara başladı. Medyum afran hocam giden sevgilimi bana 12 günde geri getirip bağlamayı başardı bana gör sevgiliyi geri getirme büyüsün de en başarılı medyum afran hocadır tavsiye ediyorum. medyum afran iletişim numarası 0538 967 4256

 2. Gideni geri getirme büyüsü medyum Serhan hoca önerimdir dedi ki:

  Merhaba benim ilişkisi olduğum kadın beni bir anda terk etti bir daha da kendisine ulaşamadım bunun bana geri dönmesi için internetten bir kaç tavsiyeler aldım tavsiyeler üzerine Medyum Serhan hocayı aradım kendisinin bana yardımcı olup olmadığını sordum yardımcı olurum dedi bende olan biteni anlatım çalışma yapmam gerekiyordu yaptım 8 gün boyunca çalışma yaptı birlikte olduğum kadın bana geri döndü Allah razı olsun serhan hoca dan ve tavsiyelerini aldığım insanlara çok teşekkürler ediyorum medyum Serhan hocayı bende sizlere tavsiye ediyorum.
  0539 646 5281 bu numaradan ulaşabilirsiniz serhan beye

 3. Alev _ geri döndürme büyüsü medyum Afran dedi ki:

  Merhabalr ben nisanımdan ayrıldım aradan 5 yıl geçti ondan ayrıldığım için çok pişman oldum eski nişanlımı sordum soruşturdum daha evlenmemişti çok mutlu oldum 5 yıl aradan sonra tekrardan haber yolladim beni affetmesi için ama nafile kabul etmedi beni bende bu konuda yardım alamo için medyum Afran hocamı aradım durumu anlattım medyum Afran hocam bakım yaparak eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yapmaya karar verdi. Bende üzerine düşeni yaparak çalışmaları başlattım medyum Afran hocam eski sevgilimi bana geri getirip bağladı allah binlerce kez razı olsun medyum Afran hocamdan sayesinde şuan evliyim herkese tavsiyem medyum Afran hocadır 0538 967 4256

 4. Medyum Basri hocam tavsiyemdir dedi ki:

  Medyum Basri hocam sayesinde giden sevgilim bana 12 günde geri döndü sevgilimi aldattigim için benden ayrıldı ne yaptıysam bana geri dönmesi bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Basri hocadan yardım aldım. Allah Basri hocamdan razı olsun çok şükür eski sevgilimi bana geri döndürdü 0534 221 2884 bu numaradan Basri hocama ulaşa bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir