Medyum Tavsiye
25 Ekim 2016
Gerçek Medyumlar
30 Ekim 2016

Garantili Medyumlar

İnsanlar kimi zaman çok zor durumlarda kalıp çare bulamazlar ve bu durum kendilerini maddi veya manevi anlamda sıkıntılı bir duruma sokar. Yaptıkları girişimlerden bir türlü istedikleri sonuçları alamayan insanların çoğu en son çare olarak medyumları tercih ederler. Hatta bu alan hakkında bilgileri olan ve yapılan işlemlerin ne kadar etkili olduğunu bilen birçok kişi daha ilk anda garantili medyumlar ile çalışmaya özen göstermektedirler.

Medyumlar yaptıkları özel işlemlerin ardından ortaya çıkardıkları güçlü manevi enerjiler ile dünyanın herhangi bölgesindeki herhangi bir kişiyi dahi kısa zaman içinde etki altına alabilmektedirler. İnsanların sevdikleri kişilere kavuşmaları, kendilerini terk eden kişileri yeniden geri kazanmaları veya kara büyülerin etkileri ile akıl almaz sıkıntılar yaşamaları gibi imkansız gibi görülen birçok durum garantili medyumlar için sıradan işlemlerdir. Bu sebeple yaşadıkları toplumların her zaman en çok ilgi gören kişileri olan garantili medyumlar, kendilerine gelen her türlü talepte uzun zaman içinde elde ettikleri bilgi ve birikimi kullanarak çok özel sonuçlar elde edebilmektedirler.

Özellikle bilim dallarına karşı her zaman ilgili olmaları gereken ve bu bilim dallarını yaptıkları işlemlerde sık sık kullanan medyumların istenen sonucu alırken çoğu zaman farklı teknikler kullanmaları veya kendi inisiyatifleri ile yeni teknikler bulmaları da sık rastlanılan durumlardan biridir. Eğer bir medyum bu zor meslekte ismini duyurmuş ve kendisini geniş kitlelerin güvenini kazanmış garantili medyumlar arasına sokmuşsa mutlaka başarılı bir medyum demektir. Çünkü her zaman çok sayıda medyum olmasına rağmen bunların çok azının isimlerinin bilinmesi ve ilgi görmeleri medyumluk mesleğinin ne kadar zor ve meşakkatli bir meslek olduğunu göstermektedir.

Binlerce yıldan bu yana insan hayatında var olan ve manevi dünya ile maddi dünyayı birleştiren bu özel meslekte bugüne kadar birçok kişi isimlerini duyurmuş ve halen kendilerini bıraktıkları bilgiler kullanılmaktadır. Garantili medyumlar ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu ve bu alanda her zaman dikkatli olmak gerektiğini bilen birçok kişi yine bu kişilerden yardım almak isteyen kişilere de aynı şekilde özen davranmalarını önermektedirler.

Uzman medyumlar, güvenilir medyumlar hakkında yorumlar.

81 YORUM

 1. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır / selamet hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır. Bu konuda bir cok arasturmalar yaptim internet uzerinden bir kac uygulama buldum denedim ve olumsuz oldu yapamadım.

  Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsünü iyi bir medyum bularak onun yardımıyla yapmaya karar verdim. Araştırmalar yaptım tavsiyelerde bulundum ortalam benim 1 ayımı aldı bu araştırmalar.

  Yaptığım araştırmalarda eski sevgiliyi geri döndürme büyüsünü en etkili ve nizami yapan bir medyum buldum. Bu çalışma da bana yardım edebilecek tek medyum selamet hocaydı.

  Medyum selamet hocayı aradım eski sevgilimi geri döndürmesi için aradım yardım istedim detaylı bir bakım sonucu bana yardımcı olacağını söyleyerek çalışmalar başladı.
  Eski sevgilimi bana 10 günlük bir zaman içerisinde bana geri döndürdü şuan çok mutluyum selamet hoca sayesinde konuda selamet hocadan yardım alabilirsiniz.

 2. En iyi sonuç veren medyum selamet hocadır dedi ki:

  En iyi sonuç veren medyum selamet hocadır. Ben bağlama büyüsü çalışması için medyum arayışlarına girdim bir çok medyum sonuç vereceğini söyledi ama nasıl bende bu konuda en iyi sonuç veren medyum arayışlarına girdim.

  Tavsiyer üzerine ve araştırmalarım üzerine medyum selamet hocayı buldum aradım bağlama büyüsü yapması için yardım istedim bakım yaptı bakim sonunda bana iyi bir sonuç vereceğini söyledi ve çalışmalara başladı.

  Çalışmalar o kadar uzun sürmedi 8 günde bağlama büyüsünde en iyi şekilde sonuç aldım medyum selamet hocaya yaptığı çalışma için çok teşekkür ediyorum sizlere de tavsiyemdir gönül rahatlığıyla selamet hocayla çalışa bilirsiniz.

  medyumselamet@hotmail.com 0538 840 17 01 buradan ulaşabilirsiniz.

 3. medyum arıyorum dedi ki:

  medyum arıyorum sevgilimden ayrıldım sebepsiz yere onun geri gelip bağlanması için medyum arıyorum bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

  • Bağlama büyüsü yaptırdım dedi ki:

   Bağlama büyüsü yaptırdım benden giden sevgilim için bağlama büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim yaptığım araştırmalarda ve tavsiyelerde medyum Riyad hocayı tercih etim kendisiyle 9 günlük bir çalışma sonrasında giden sevgilimi bana geri getirip bağladı benim size önerim medyum Rİyad hocadır.

   • garantili medyum selamet tavsiyemdir dedi ki:

    Garantili medyum arayanlara benim önerim medyum selamet hocadır bende sevgilimden ayrıldım başka kız girdi hayatımıza bu konuda medyum selamet hocayla çalışmalar yaptım medyum selamet erkek arkadaşımın hayatındaki kızla arasını bozup ban geri getirip bağladı şuan nişanlıyım yakında evleniyorum selamet hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

 4. Aşk büyüsü yapan medyum selamet tavsiyemdir dedi ki:

  Aşk büyüsü yapan mesyum selamet hoca tavsiyemdir. Sevgilimle aramız bir anda bozuldu ve ayrıldık her şey çok güzel giderken bir anda ayrıldık bende bu durumdan şüphelendim ve medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum selamet hocayı buldum.

  Bilgilerimi vererek bakım yaptırdım bakım sonucu bizi ayırmak için büyü yapıldığını öğrendim medyum selamet hoca çalışmalara başlayarak büyüyü bozdu büyü bozulduktan sonra sevgilim bana karşı hala soğuktu bunun için de aşk büyüsü yaparak çalışmalara olumlu sonuçlandırarak amacıma ulaştırdı beni şuan çok mutluyum medyum selamet hoca sayesinde

 5. bağlama büyüsü medyum azize tavsiyemdir dedi ki:

  Eşimle aramda 2 yıldır soğukluk vardı biz 14 yıllık evliyiz 3 çocuğum var evimde huzurum vardı son zamanlarda eşimin hayatına bir kadın girdi ve eşim o kadına imam nikahı kıyarak evlendi. Bu durumu ailelere anlattım kimse bir şey diyemedi evlendiği için bende bu konuda bir çok medyumdan yardım aldım her seferinde bin bir türlü bahaneler çıkartıp beni kandırdılar.
  Geçenlerde bir arkadaşım bana geldi sorunlarımı anlattım arkadaşım bana medyum azize hanımdan bahsetti kendisi de daha önce çalışmış ve sonuç almıştı. İnternet üzerinden medyum azize hanımın mail adresini buldum oradan iletişim kurdum ve sorunlarımı anlattım bakım yaptı eşimin üzerine büyü yapıldığını söyledi büyüyü bende medyum azize hanımdan yardım istedim.
  Bana çalışmalar hakkında bilgi verdi sonradan çalışmalar için maliyet çıkarttı biraz maliyetleri yüksekti ama başkada şansım yoktu önemli olan sonuç almam zaten hoca hoca geze geze çok param gitti vakit kaybetmeden ödememi yaptım mailden ödeme yaptığımı yazdım medyum azize hanım bana telefon numarasını verdi çalışmalara başladı sürekli iletişim halinde kalıyorduk eşimin üzerindeki büyüyü kısa zamanda bozdu eşim artık eve gelmeye başladı sonradan o kadınla eşimi ayırıp bana bağladı diğer hocaların yapamadığını medyum azize hanım 12 günde sonuçlandırdı. Medyum azize hanıma çok teşekkür ediyorum herkese de tavsiyemdir.

  medyum azize iletişim adresi medyumazize@hotmail.com

 6. Güvenilir medyum arıyorum dedi ki:

  Ben yaklaşık 4 senedir sıkıntılı günler yaşıyorum eşimle aramızda bitmek bilmeyen sorunlar var her akşamları alıp başını gidiyor nereye gidiyor bilmiyorum şuan boşanma aşamasındayız diyebilirim.Sanırım üzerimizde yapılı birşeyler var çünkü eşim bir anda çok değişti bende internet sitesinde medyumları araştırıyordum karşıma medyum Riyad hoca çıktı araştırdım kendisini çalışmak istiyorum yani nasıl işlemler uyguluyor yanına gitmeme gerek var mı çalışıp işlem yaptıranlar yazar mısınız lütfen

  • Güvenilir medyum Riyad hocadır dedi ki:

   merhabalar meral hanım ben Almanya dan yazıyorum sizlere benim de eşimle aramda ciddi problemler vardı ayrılma noktasına geldik bende tavsiyeler üzeri Riyad hocayla tanıştım Almanya da olduğum için Türkiye ye gelemedim oradan çalışmalar yaptı bana mesafeler sorun olmadı 12 günde eşimle aramı düzeltti çok mutluyum ben Riyad hocayla çalışma yapmanı isterim.

  • Nihat dedi ki:

   Bende medyum Riyad hocayla çalışmalar yaptım bende eşimi aldattım çok pişman oldum geri gelmesi için medyum Riyad hocadan yardım aldım aldattığama rağmen eşimi bana geri getirip bağladı çalışmalar için Riyad hocanın yanına da gittim çalıştığım için yanında fazla kalamadım ama olsun hocamı gördüm işimi yaptı yuvamı kurtardı yeter bana herkese tavsiye ederim Riyad hocam iletişim 0534 854 6132

 7. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü medyum dedi ki:

  Arkadaslar benimde söyle bir sıkıntım vardı bundan 1 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım sebepsiz yere ne olduğunu bile söylemeden her yerden engelledi beni bende 1 hafta ise gitmedim resmen depresyona girdim bir arkadaşım geldi bize dertlestik arkadaşım bana medyum selamet hocadan bahsetti numarasini aldım ve aradım bilgileri verip bakim yaptırdım erkek arkadasimin hayatında başka bir bayan oldugünü söyledi o kadını hayatından çıkmasını ve benim için geri getirip bağlanmasını istedim hocadan 11 günlük bir çalışma içerisine girip 6 günde etkilerini gördüm çalışmaların bitmesine yakın erkek arkadaşım bana kul köle olacak sekilde geri getirip bağladı selamet hocaya çok teşekkür ediyorum 0538 840 17 01

  • medyum selamet hoca yuvamı kurtardı dedi ki:

   merhabalar bende medyum selamet hocayı sizin yorumunuzu okuduktan sonra aradım benimde eşimle aramda sorunlarım vardı ailesinin aklına uyup benden boşanmak istiyordu bende medyum selamet hocayı arayıp bakım yaptırdım eşime büyü yapıldığını söyledi büyüyü bozmak için çalışmalara girdi 11 gün sürdü eşimin üzerindeki büyü bozuldu bana geri geldi bağlandı şuan çok mutluyum selamet hoca sayesinde size de çok teşekkürler ediyorum Allah selamet hocadan razı olsun

 8. Melek dedi ki:

  İyi Akşamlar ben melek benim 2 senelik bir evliliğim var eşimle çok mutluyduk ama bu evliliğimizi burnumuzdan getirdiler kaynanam ve görümcem büyü ve muska ile yuvami yıkmaya kalktılar ama ben buna izin vermedim medyumlar dan Serhan hoca yı aradım durumu anlatım yuvamı bozmak isteyenlere büyü yapti geceleri yatirmadi onları yuvamı da kurtardı Allah binlerce kez raz olsun Serhan hocadan.. 0539 914 9164

 9. medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

  Ben bundan 2 ay önce sevgilimden ayrıldım onun tekrar bana geri gelmesi için çok uğraştım ama olmadı benden bir arkadaşıma anlattım bu konuyu arkadaşım bana medyum Riyad hocayı tavsiye ediyorum dedi bende bilgilerini aldım aradım yardım istedim gerçekten çok iyi bir insandı beni can gönülden dinledi ve yardımcı oldu şuan Riyad hoca sayesinde sevgilim tekrardan bana geri döndü bende sizlere böyle işini iyi yapan medyum tavsiye ediyorum. 0534 854 6132

 10. garantili medyum selamet hoca etkili sonuç dedi ki:

  2 yıllık bir evliliğim var ve eşim son zamanlarda bana karşı çok soğuk ve kırıcı neden böyle olduğunu anlayamadım bir anda değişti 1 aydır annemlere yerleştim hiç arayıp sormuyor ben arıyorum bazen onuda meşgule atıyor bende üzerinde birşeyler olduğunu tahmin ederek medyum arayışlarına girdim ve her yerde ismini çok duyduğum medyum selamet hocayı aradım bilgilerimi verdim bakım yaptı ve eşimin üzerinde bize ayırmak için büyü yapıldığını söyledi bu büyüyü yapan da teyzemmin kızıydı meyer eşime aşık olmuş bizi ayırarak kendine bağlamayı düşünüyor bende medyum selamet hocaya yalvardım yardımcı olsun diye ve çalışmalar yaptı eşimin üzerindeki büyüyü bozarak koruma attı her ikimize sonradan bana bağladı şuan çok mutluyum eşimin gözü benden başkasını görmüyor benim size tavsiyem garantili medyum selamet hoca iletişim. 0538 840 17 01

 11. Handan medyumlara gidenlerin yorumları dedi ki:

  Ben daha önce çok medyum aradım çok kandırıldım artık medyumlara inanmakta güvenmekte zorlanıyorum bu siteyi görünce yorum yapmak istedim. Medyumlara gidenlerin yorumlarını bu yorumun altına bekliyorum. Gerçek ve kısa sürede sonuç veren medyum önerisi istiyorum.

  • medyumlardan sonuç alanlar dedi ki:

   Eşimle aramda bir takım sorunlar vardı.Bu konuda bende yardım almak için medyum araştırdım tavsiyeler üzerine medyum riyad hocayı buldum yardım istedim .Medyum riyad hoca eşime ve bana bakım yaptıktan sonra yardımcı olacağını söyledi ve çalışmalara başladı eşimle aramdaki sorunları çözmeyi başardı medyum arayanlara medyum riyad hocayı öneririm.

   Riyad hoca iletişim bilgisi 0534 854 6132

 12. Bağlama Büyüsü Medyum Riyad Hoca sonuç dedi ki:

  medyum Riyad hocaya bağlama büyüsü yapmak için aradım ve benim sıkıntılarımı dinledi sonradan bakım yaparak bana yol gösterdi bağlama büyüsünü bana 8 günlük bir süreyle çok iyi sonuçlandırdı medyum Riyad hocayı herkese öneririm iletişim bilgisi 0534 854 6132

 13. Yaprak dedi ki:

  evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum lütfen iyi bir medyum tavsiye eder misiniz?

  • garantili medyum Riyad hoca önerimdir dedi ki:

   Yaprak hanım bende evlilik büyüsü yaptırdım benim çalışmalarımı Medyum Riyad hoca yaptı Allah razı olsun onun sayesinde yuva kurdum ve 1 çocuğum var size de tavsiye ederim Riyad hoca iletişim 0534 854 6132

  • Garantili medyum Riyad hocam dedi ki:

   Merhaba yaprak ben Riyad hocamla 9 günlük bir çalışma yaptırdım hem kısmetim kapalıydı kısmetimi açtı birisi çıktı karşıma ve biz birbirimizi çok sevdik ama sanki çocuk benimle evlenmek istemiyordu hocama söyledim evlilik büyüsü yapıp adamı bana bağladı sözlendik yakında nişanla düğünü bir arada yapacayız…Hocamdan Allah Razı olsun.

 14. Ünlü medyum Serhan hoca tavsiyem dedi ki:

  Selam Benim de bir kaç rahatsızlığım oldu bir türlü rahat edemiyorudum huzursuzdum gelen gidene çatardim hiç iyi birşey yapmadığımı anladım ama bu benim elimde değildi en son hocaları araştırmak istedim ve araştırdım medyum Serhan hoca ile tanıştım Allahım ne kadar şeker bir adam öyle güzel konuştu ki hemen çalışmak istedim ve 5 günlük bir işlem yaptı bana hemen kendime geldim ne kadar iyi bir adam baba bir adamsın Serhan hocam en kisa zamanda görüşmek isterim bu arada sıkıntısı olana tavsiye ederim Serhan hocayı.

 15. garantili medyum selamet hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Kızım 4 yıldır çok korkuyordu doktorlara götürdüm hiç bir şeyi yok dediler psikolojik dediler depresyon hapları verdiler ve kızım bunları düzenli şekilde kullandı ama nafile sonra hoca hoca gezdim kızımla hepsi bir şeyler dedi bir şeyler yaptı ama hiç biri fayda etmedi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum selamet hocayı aradım zamanında arkadaşımada yardımcı olmuş Medyum selamet Hoca hocam işlemler yaptı kızımda eski haline geri döndü artık yanlız başında duş alıyor ve kendi yatağında yatıyor Eskisinden çok iyi olmuş sanki üzerinden büyük bir yük kalkmış gibi oldu Allah selamet hocamdan razı olsun tavsiye ederim : 0538 840 17 01

 16. Papaz büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Papaz büyüsü yapmak isteyip ama doğru ve gerçek hocayı bulamayan arkadaşlar ben buldum Medyum Riyad hocamız çok etkili sonuçlar veren Gerçek bir medyum dur Mutlaka kendisiyle çalışın ve kısa zamanda sonuç veriyor. medyumriyad@hotmail.com 0534 854 6132

 17. Yonca dedi ki:

  Arkadaşlar gerçek medyum arayanlar için yazmak istedim bildiğiniz üzere herkes hocayım diye geziyor ama hiç birinde gözle görünür bir işlem yok ben ve kardeşim ayrı 2 işlem yaptırdık hocama ben hemen sonuç aldım 6 günde ama kardeşiminki 1 haftayı geçti çünkü o büyü bozdurma ve tekrar ayrı işlem yaptırdı aldığımız sonuçlar olumluydu ben Serhan hocamla çalıştığım için çok memnunum sizlerinde sorunlarına yardımcı olacağını düşünüyorum ………

 18. SONGÜL dedi ki:

  Eşimin annesi sürekli benimle uğraşıyordu eşimle aramızı bozuyordu bir başarılı oldu ben eşyalarımı toplayıp anneme gittim 2 ay boyunca hiç eşimle görüşmedim bir gün bir arkadaşım bana medyum selamet hocayı tavsiye etti bakım yapmamı istedi bende aradım bilgileri verip bakım yaptırdım eşimin annesi eşime büyü yapmıştı bizi ayırmak için kendi akrabalarından biriyle evlendirmek istiyordu bende bu konuda selamet hocadan yardım aldım eşimin üzerindeki büyüyü bozup eşime ve bana koruma attı eşim annesini bırakıp bana geldi bir ev tuttu ve şuan ayrı yaşıyoruz Allah selamet hocadan razı olsun herkese tavsiye ederim. 0538 840 17 01

 19. garantili medyum serhan hoca dedi ki:

  Mehaba benim 20 yasinda bir oglum var her zaman kendi kendine konuşuyor tuaf tuaf hareketler yapiyordu tüm bu hatekerlerinden anladık ki musalat var dı kac tane hoca aradım hepsi de sahtekar ciktilar birtek serhan hoca bana yardımcı oldu sagolsun Allah razi olsun serhan hoca dan oglumu kendine getirdi simdi hic bir sıkıntımız yok cok şükür.

 20. Adet Kanı Büyüsü Medyum Hocam Riyad dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Manisa’dan yazıyorum ben Medyum Riyad Hocama Adet kanı büyüsü yaptırdım ve sağ olsun ki elinden geleni yaparak bana 3 günde sonuç verdi ve sevdiğim insana geri kavuştum aramızdaki kavgalar son buldu artık çok iyi bir çiftiz çok iyi anlaşıyoruz ve en önemlisi çok Huzurluyuz Allah Riyad Hocamdan razı olsun medyumriyad@hotmail.com

 21. geri döndürme büyüsü selamet hoca dedi ki:

  Geri döndürme büyüsü için medyum selamet hocadan yardım istedim bilgileri verip bakım yaptırdım yaptığı bakımda çalışmaların olumlu olduğunu söyledi ve bana 10 gün süre verdi geri döndürme büyüsü için çalışmalara başladı sürekli hocamla iletişim halindeydik yaptığı çalışmalar bitti ve 2 gün bekle süresi olduğunu söyledi bekledi 2 günün sonunda gece yarısı eşim evine geri döndü Allah selamet hocadan razı olsun bende sizlere tavsiye ederim telefon 0538 840 17 01

 22. BAĞLAMA BÜYÜSÜ MEDYUM RİYAD HOCA dedi ki:

  1,5 yıllık bir ilişkin var benim son 2 aydır sevdiğim kadın bana karşı çok soğuk ve isteksiz sürekli benle tartışıyor o kadar iyi davranmama rağmen en küçük bir hatam olduğunda yerin dibine sokuyor beni 3 hafta önce ayrıldık beni her yerden engelledi ben unutamadım onu arkadaşım halime üzüldü ve kendisi medyum arayışlarına girmiş medyum RİYAD hocayı bulmuş görüşmüş bana yardımcı olacağını söyledi arkadaşım RİYAD hocanın numarasını verdi aradım bakım yaptı sevdiğim kadın da büyü olduğunu söyledi eski sevgilisi tarafından yapılmış bende bu büyüyü bozması için çalışmalar yapmasını istedim ve başladı RİYAD hocanın çalışmaları 10 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra sevdiğim kadın bana geri döndü ve bağlandı eskisinden daha da iyi oldu ve şuan nişanlandık bende bu durumumu paylaşıp medyum RİYAD hocayı tavsiye etmek istedim….. 0534 854 6132

 23. Aşk büyüsü Medyum Riyad Hocam dedi ki:

  Medyumluk alanında uzman olan medyumla Ben sevdiğim kız için büyü yaptırdım ve 6 günde sonuç aldım sevdiğim kız bana karşı soğukluk hissediyordu eskisi gibi bana olan sevgisi veya aşkı kalmamıştı bende araştırma yaptım ve medyum Riyad Hocamın sitesini gördüm ve iletişime geçtim derdimi anlattım sevdiğim kıza aşık etme büyüsü yaptı ve 5 günde etkili sonuç verdi Allah Riyad Hocamdan razı olsun çok mutluyum artık 0534 854 6132

 24. hacer dedi ki:

  Merhaba ben 34 yaşındayım hiç sevgilim olmadı o kadar isterdim ki bir sevdiğim olsun ama olmuyordu bu durum beni çok üzüyor du kendi kendime düşünüyordum acaba ben güzel deyil miyim diye en son internet üzerinden Serhan hoca ile iletişime geçtim çalışmak istedim bakim yaptı meğerse kısmetimi kapatmişlar 11 günlük çalışma ile kisnetimi açtı bir aydır evliyim çok ta mutluyum Allah Serhan hocadan razı olsun.

 25. garantili medyum tavsiyeleri medyum selamet hoca dedi ki:

  Ben o kadar çok hoca tarafından dolandırıldım ki bir adamı bana aşık ettiremediler her seferin de bir bahane çıkarttılar bende artık vazgeçtim ve bir gün arkadaşımla sohbet ederken bir telefon geldi arkadaşıma bir medyumla görüşüyordu görüşmesi bittikten sonra sordum kim o diye Medyum selamet hoca dedi ismini ilk defa duydum ben ne işin var dedim senin hocalarla arkadaşım da bağlama büyüsü yaptırıyor ve 2 gün sonra sonuç alacağını söyledi ama ben inanmadım 2 gün geçti benim aklım arkadaşımda aradım durumunu sordum erkek arkadaşı ile kol kola geziyorlardı yapılan büyü etkisini gerçekten göstermişti bende selamet hocanın numarasını aldım ve yardım istedim çok etkili aşk büyüsü yapmasını istedim ve çalışmalara başladı bana da 8 günlük bir süre verdi çalışmaların 6 günü etkilerini gördüm 8 günü ise tam etki gördüm adam resmen bana kul köle oldu artık benim için en garantili medyum selamet hocadır bende tavsiye ediyorum iletişimi 0538 840 17 01

 26. Medyum Riyad hoca tavsiyem dedi ki:

  Iyi günler benim bir sevdiğim adam vardı ama o beni sevmiyordu bende onu kendime aşık ettirmek için bir çok hocayı aradım ama hiç biride bana aşık ettiremedi Riyad hoca ile çalıştım bana 8 günde sevdiğim adamı aşık ettirdi bağladı Allah Riyad Hoca dan razı olsun iletişim 0534 854 6132

 27. EBRU dedi ki:

  Serhan hocaya bağlama büyüsü yaptırmak için yardım aldım 4 gündür çalışmalar bitti sevgilim öyle bir bağlandı ki anlatamam Serhan hocaya çok Teşekkür ediyorum

 28. Etkili medyum selamet hoca dedi ki:

  Merhaba benim yaptığım araştırmalara göre selamet hoca çok iyi sonuçlar veriyor çok etkilendim aramaya karar verdim ve aradım aşk büyüsü yaptırmak istedim 11 günde bana sonuç verdi Allah razı olsun hiç dolandırmadan sonuç verdi çok memnun kaldım aldığım sonuçlardan ☺

 29. Garantili medyum arayanlar medyum selamet dedi ki:

  Bende sevgilimden ayrıldım benimle evlenecekti benle birlikte oldu ve beni kandırdı her yerden engelledi beni aileme hiç bir şey anlatamıyordum bende medyum arayışlarına girdim ve selamet hocayı buldum sıkıntılarımı anlattım sevgilimi geri getirmesi için yardım istedim 9 günlük bir çalışma yaptı çalışmaların etkisini 5 günde gördüm sevdiğim adam beni aradı hiç bir şey olmamış gibiydi çalışmalar bittikten sonra adam resmen bana köle oldu ve şuan nışanlıyız selamet hocadan Allah razı olsun herkese tavsiye ederim. 0538 840 17 01

 30. Nihal Yardım dedi ki:

  Merhabalar bende bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum gerçekten ömürlük sonuç verebilen var mı ? yanlız vefk istemiyorum denedim çok etkili olmadı. Acilll

  • en garantili medyum selamet hoca tavsiye dedi ki:

   Nihal hanım bende daha önce vefk yaptırdım etkisi çabuk bitti iyi sonuç alamadım bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum selamet Hocayı aradım sıkıntılarımı anlattım bakım yaptı ve bakım sonucu Süryani çalışmalar yapacağını söyledi bende hocaya bıraktım çalışmaları 8 gün sürdü çalışmaların sonucu çok etkili süper sonuçlar aldım yaptığı çalışmalar gün geçtikçe etkisi daha fazla çoğalıyor ben selamet hocadan çok memnunum sana da tavsiye ederim selamet hoca iletişim 0538 840 17 01

  • Bağlama Büyüsü medyum selamet hocam dedi ki:

   Merhaba Nihal hanım sana tavsiyem selamet hocadır çünkü kısa zamanda çok etkili sonuçlar veriyor ben bağlama büyüsü yaptırdım medyum selamet hocaya ve 7 günde sonuç verdi şuan aradan 2 ay geçmiş ve büyüsün etkisi halen devam ediyor hatta gün geçtikçe daha daha iyi oluyor kesinlikle medyum selamet hocayla iletişime geçmelisin

   0538 840 17 01

 31. Melis dedi ki:

  İyi günler benim de bir derdim oldu ama kime gideceğim şaşırdım o kadar güzel yorumlar okudum ki kiminle çalışma yapsam acaba diye düşündüm ve selamet hoca ile calismaya karar verdim aradım çalıştım 10 günlük bir çalışma yapacağım dedi ve yaptı ve bekledim maşalah 8. günde etkilerini gördüm Allah gönlüne göre versin selamet hocam .

 32. Garantili medyum arıyorum dedi ki:

  merhabalar bana garantili bir medyum tavsiye edebilir misisiniz?

  • Garantili Medyum Serhan Hoca önerimdir dedi ki:

   Günümüzde o kadar çok sahtekar hoca varki gerçek ve garantili bir medyum bulmak çok zor bende papaz büyüsü için bir arkadaşım sonuç aldığı medyum Serhan hocayı aradım papaz büyüsü için yardım istedim bana kısa sürede iyi sonuçlar verdi garantili medyum Serhan hocadır şiddetle tavsiye ederim sizlere irtibat numarası 0539 914 9164

  • Garantili medyum Serhan Hocam dedi ki:

   Kardeşim sana medyum Serhan hocayla çalışmanı tavsiye ederim ve bunun garantisini de sana gönül rahatlığıyla veriyorum çünkü ben bir çok medyumla çalıştım hepsi beni dolandırdı ama Serhan hocam öyle bir insan değil daha doğrusu adam beni elimden tutup çekti resmen hocamın sayesinde doğru yola geri döndüm ve bana papaz büyüsü yaptı çok da etkili sonuçlar verdi sende mutlaka Serhan hocamla çalışmaya başla 0539 914 9164 medyumserhanhocam@hotmail.com

 33. Etkili sonuç RİYAD Hoca dedi ki:

  Selam ben 6 senedir evliyim daha bir gün bile esimin beni kırdığını üzdüğünü görmedim ama son zamanlarda eşim çok değişti beni üzmeye başladı eve gelmiyordu bir türlü neden böyle yaptığını anlamadım sanki büyü yapılmış gibiydi bende medyumlar hakkında yorumlar okudum ve beni Medyum RİYAD hocanin yorumlari etkiledi bende aradim konuştum çalışma yaptım 11 gunde bana sonuc verdi Allah RİYAD Hoca dan razı olsun herkese tavsiyemdir 0534 854 6132

 34. garantili medyum etkili sonuçlar dedi ki:

  Evimizin hiç bereketi yoktu eşim sürekli iş değiştiriyordu elimize geçen para geldiği gibi gidiyordu eşimle konuştum ve bir hocaya baktırmaya karar verdik araştırmalar yaptık ve sonunda Medyum selamet hocayı bulduk iletişime geçip selamet hocaya 7 günlük işlem yaptırdık bu 7 günde işlem bittiğinde evimizin bereketi arttı eşime çok güzel bir iş teklifi geldi hiç düşünmeden tabi ki kabul etti selamet hocanın işlemi bu kadar çabuk sonuç vereceğini ne eşim ne de ben bekliyorduk ama onun sayesinde her şey çok güzel oldu başka hoca aramayın arkadaşlar Medyum selamet Hocanın yaptığı işlem çabuk ve etkili sonuç veriyor Medyum selamet İletişim

  0538 840 17 01

 35. hacer dedi ki:

  Selam ben 34 yasindayim hic sevgilim olmadi ne kadar isterdim bir sevdigim olsun ne sevgilim oldu ne isteyenim bu durum beni cok üzüyor du sürekli kendi kendime söylüyordum acaba ben guzel deyilmiyim diye kimse beni istemeye gelmiyordu en son medyular hakinda arayışa geçtim medyum serhan hoca ile tanistim çalışma yaptim kismetim kapanmıştı 11 günde kismetimi acti bu bir aydir evliyim cok mutluyum Allah binlerce kez razı olsun serhan hoca dan…..

 36. Ayşe dedi ki:

  Selamın benim bir takım sorunlarım vardı nasıl hal edeceğimi bilmiyordum neredeyse intihar edecektim canıma kıyacaktım Allahtan selamet hoca ile iletişime geçtim de beni bu sıkıntıdan kurtardı Allah senden de razı olsun selamet hocam tüm sıkıntısı olanlara tavsiye ederim selamet hoca ile çalışmayı

 37. Medyum Serhan Hoca Garantili medyum dedi ki:

  Merhaba meral seni anlıyorum bu her kadının başında olan bir sorun hemen hemen ve biz bu tür durumlarda medyuma sığınıyoruz mecburuz çünkü medyum Serhan hocayla çalışmana sevinirim çünkü sonunda mutlu olucaksın işlem için yanına falan gitmene gerek yok sen zaten onunla konuş o sana nasıl işlem uygulıcağını söylüyor ona göre çalışmalara başlıyorsunuz kargo falan gönderiyor. ben sana numarasını ve maili ni vericem mutlaka kendisiyle iletişime geç mail: medyumserhanhocam@hotmail.com telf: 0539 914 9164

 38. selamet hoca önerim dedi ki:

  İyi günler benim bir tane kızım var kılına zarar gelse deli olurum kızım çok hastaydı nerelere götürdük ne kadar doktor gezdik bir türlü kızımı iyileştiremediler en son hocalara baş vurduk medyum arayışlarına geçtim medyum selamet hoca ile iletişime geçtim derdimizi anlatım çalışma yapmak istedim ve çalıştım kızımı 7 günde Kendine getirdi Allah senden razı olsun hocam derdimize derman oldun herkese tavsiye ederim teşekkürler…..

 39. Garantili medyum Arıyorum dedi ki:

  Bize büyü yapılmış ben ve diğer kardeşlerim nişanlımızdan ayrıldık. Bu büyülerin bozulması için bişeyler yapmak istiyorum.. medyum selamet hocaya nasıl ulaşabilirim? Yada rica etsem biri yardımcı olabilir mi ? Cevap bekliyorum

  • Ulya dedi ki:

   Merhaba kardeşim medyum selamet hocamın Numarası 0538 840 17 01 buda mail adresi :selamethocam@hotmail.com

 40. medyum selamet hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben birine aşık oldum onun benden haberi yoktu başka kızlarla takılıyordu görünce dayanamıyordum en son bir arkadaşım la dertleşirken konuyu açtım bana ilk dediği şey medyum selamet hocayı ara o sizi kavuşturur bende çalışma yaptım çok iyi sonuçlar verdi sende ara aşık olduğun kişiyi sana bağlasın dedi bende hiç vakit kaybetmeden aradım calısmak istedim ve çalıştım aşk büyüsü evlilik büyüsü be bağlama büyüsü yaptı üç işlemi beraber yaptı çok şükür şuan çok ama çok mutluyum Allah razı olsun selamet hocadan iyi ki varsınız hocam.

 41. Coşkun dedi ki:

  Hayatta bazen insanın şansı düzgün gitmez benimde öyle oldu 4 çocuklu yoksul bir ailede büyüdüm evimiz 3 odalı tek odada lise yıllarımda televizyon sesiyle ve gürültü içinde ders çalıştım dersaneye okulda derece yaptığım için bedava gittim ayakkabılarım yırtıktı ama bunu biliyordu bugün bir ayakkabı alacak paramız yok ama sonra olacak çok ders çalıştım tıp kazandım ama ailemin tıpta okutacak parası bile yoktu bende gece çalıştım ve gündüz okudum tam ikinci sınıfta sınıf arkadaşlarımdan birine aşık oldum çok güzeldi bana bakmazdı sel sefil çalışarak zoraki okuyordum ama dayanamadım ona açıldım bana hakaret mi ediyorsun bu bana hakarettir dedi gururum kırıldı yoksul olmak demek suç sonra öğrendim zengin ailenin kızıymış bende İnternet sitesinden medyum selamet hocama ulaştım beraber çalıştık kız bana aşık oldu başta ben süründürdüm ve çıkmaya başladık ikimiz şuan doktur ve evliyiz mutluyuz sizlere de medyum selamet hocamı tavsiye ederim . 0538 840 17 01

 42. Semih dedi ki:

  RİYAD hocaya kısmet açtırmak için bana yardımcı olması için yardım istedim Allah razı olsun bana da yardımcı oldu ve 2 haftada benim kısmetimi açtı şuan nişanlıyım RİYAD hoca sayesinde tavsiye ederim İLETİŞİM 0534 854 6132

 43. Etkili medyum selamet hoca önerim dedi ki:

  Selam eşim beni terk etti bu durum beni çok rahatsız ediyordu huzurum kalmamıştı artık dayanamiyordum bende bir takım araştırmalar dan dolayi selamet hoca ile tanıştım eşimi geri getirmesini istedim 4 günlük çalışma ile eşimi bana geri getirdi Allah razı olsun selamet hoca dan mübarek adamsın valla bila.

 44. Aşk Büyüsü medyum selamet hocam dedi ki:

  Garantili Medyum selamet hoca sizlere 1 haftada olumlu sonuçlar verecektir çünkü bende selamet hocayla çalıştım ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya geldik ve barıştık iyi sonuçlar aldım herkese önerim selamet hocadır.

 45. İzet dedi ki:

  İyi günler benim 3 senelik evliliğim var eşimle çok iyi anlaşıyorduk ama bu bir iki aydır eşim hep yatıyor hiç ilgilenmiyor bir çocuğumuz da var çocuğu aç susuz bırakıyor işe gidiyorum geliyorum yemek yapmamış ev darmadağın neden böyle oldu hiç anlam veremedim kime gibiysem musallat var diyorlar ama almıyorlar tehlikeli diyorlar en son bir komşumuz bana bir numara getirdi medyum Serhan hoca dedi ara konuş yardimci olacaktır dedi aradım konuyu anlatım ve çalıştım eşimi 5 günde eski haline getirdi Allah razı olsun Serhan hoca herkeslere tavsiyem.

 46. eşi bağlama büyüsü miran hoca dedi ki:

  Miran hocayı aradım bende eşimi kendime bağlamak için çalışmalar yaptırdım ve eşimi bana 9 de mum etti şuan evin reisi benim 🙂

 47. Güneş dedi ki:

  Bende Serhan hocadan sonuç aldım herkese tavsiye ederim garantili medyum Serhan hocadır

 48. evlilik büyüsü medyum selamet hoca dedi ki:

  Evlilik büyüsü yaptırmak için çok hocayla çalışmalar yaptım hiç biri sonuç veremedi her seferin de bir aksilik çıktı bir yakınım tarafından tavsiye aldım medyum selamet hocayla çalışmamı istedi arkadaşım aradım bakım yaptı ve 13 günlük bir çalışmaya girdi sürekli hocayla iletişim halindeydik selamet hoca çalışmalarını bitirdi ve bana kargo yolladı yakmam gereken ayetler vardı ve gece hocamın yolladığı ayetleri dediği gibi yaktım ertesi gün sevdiğim adam bana evlenme teklifi etti çok mutlu oldum şuan evliyim Allah selamet hocadan razı olsun diğer hocaların yapamadığını tek başına yaptı bende tavsiye ederim 0538 840 17 01

 49. etkili medyum hansel hoca dedi ki:

  arkadaşlar hansel hocayla bende çalışıyorum daha çalışmaların 6 günü daha 3 günümüz var ama çok etkili sonuçlar aldım şimdiden hansel hocanın emeğine sağlık

 50. papaz büyüsü garantili medyum selamet hoca dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler kesinlikle medyum selamet hocayla çalışmanızı tavsiye etmek isterim bir çok sitede görüştüğüm kişilerden aldığım olumlu yorumlardan yola çıkarak bende kendisiyle çalıştım 10 gün yada 14 günde kesin sonuç alıyorsunuz benimki 7 günde tamamlandı ve aldığım sonuç karşısında gözlerime inanamadım sanki sihirli değnek deymiş gibi hayatım bir anda değişti çalışılması gereken biri olduğunu düşünüyorum tabi denemeden bilemiyor insan bence zaman kaybetmeden kendisiyle iletişime geçmelisiniz mail adresinden ulaşabilirsiniz. selamethocam@hotmail.com

 51. GERİ GETİRME BÜYÜSÜ MEDYUM RİYAD HOCA dedi ki:

  3 yıllık bir evliliğim var benim eşimle son zamanlarda sürekli yoktan yere tartışıyoruz 2 hafta önce eşim benden ayrılmak istedi 1 çocuğumuz var ve ben eşimi çok seviyorum ayrılmak istemedim eşim 10 gündür eve gelmedi boşanma dilekçesi verdi bende daha önce rızık açmak için medyum RİYAD hocayla çalışma yaptım sonuç almıştım tekrardan RİYAD hocanın numarasını buldum ve aradım yardım istedim eşime ve bana bakım yaptı eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi bu büyüyü bozmak için çalışmalara başladı 12 gün sürdü çalışmalar sonucu eşim bana geri gelip bağlandı şuan çok mutluyum Allah RİYAD hocadan razı olsun yuvamı kurtardı 0534 854 6132

 52. Garantili medyum arayanlar medyum selamet dedi ki:

  Benim 14 yaşında bir bacım var doktorların dediğine göre milyonda bir olan deri hastalığına yakalanmış kıyafetini falan çıkarttığın da derisiyle birlikte çıkıyordu aslında derisi elbiselerine yapışıyordu doktorlar ve diğer medyum hocalar falan hiçbiri fayda etmedi yaptıkları ilaçlar okudukları dualar hiçbiri işe yaramadı en sonunda çok uzun araştırmalarımızın sonunda Medyum selamet hocaya denk geldik durumu anlattık bizden bazı detaylı bilgiler aldı ve kardeşim için bakıma girdi hastalığın çaresini bulmak için ve bir tür malzemelerle ve dualarla bir sıvı bir ilaç yaptı bunu her gün akşam yatmadan önce kardeşimin vücuduna iyice sürmemizi istedi ve bize verdiği duaları da ilacı sürerken okumamızı da istedi daha sonra bu ilacı yaptıktan sonra bize kargoyla gönderdi hee bu arada diğer hocalar gibi ücretini aldıktan sonra yapmadı medyum selamet hocam para konusunu bile açmadı biz maliyeti sorduğumuzda bize dediği tek şey kardeşin iyi olduğu zaman yollarsınız can paradan,maldan önemlidir dedi neyse bu ilaç geldiğinde hocamın dediği gibi uyguladık baştan aşağıya kadar sürdük 1 hafta boyunca öyle idare ettik aslında kardeşimin vücudundaki affedersiniz intihaplar azaldı ve vücudunda yavaş yavaş deri oluşmaya başladı hocamın yaptığı ilaç işe yaramıştı 1..2 hafta derisinin çıkmasını bekledik 3 haftada tam çıktı derisi vücudu yeni şeklini aldı şimdide okula yazdıracağız tek istediği şey okumak dı bu hastalık kardeşim doğduğundan belli vardı bu aralar çok kötü olmaya başlamıştı önce Allahın sonrada Medyum selamet hocamın sayesinde kardeşim şifa buldu Allah hocamdan razı olsun bu arada da kardeşim iyileştiği için medyum selamet hocamın hesabına bir miktar yani hak ettiğinden fazlasını yolladım kendisine haber vermeden çünkü kendisine söyleseydim istemezdi kızardı bana şuan kardeşim mutlu oldu ya yüzü güldü ya O kadarı bana yeter Sizlere Garanti vereceğim Tek hoca Medyum selamet hoca diyebilirim kendisine hem mailden hemde Telden ulaşabilirsiniz {selamethocam@hotmail.com} 0538 840 17 01 Hocama bur dan Saygılarımı iletiyorum Allah senden razı olsun Hocammmm…😢😢😢😢

 53. Aysun dedi ki:

  Arkadaşlar ben 7 Gün boyunca Serhan hocamla adet kanı büyüsü yaptık 9.10 Günde işlemlerin tamamıyla sonucumu aldım şuan çok mutluyum başta Allaha sonrada medyum Serhan hocama borçluyum Allah hocamdan razı olsun eşimi çocuklarımı ve ailemi bana bağladı ve üzerimizdeki büyüleri bozup üzerimize koruma attı ..Medyum Serhan Hoca İletişim (: 0539 914 9164 🙂

 54. Tavsiyem dedi ki:

  Garantili medyum selamet hoca bana sevdigim adamı bağladı sizlere de Tavsiye ederim

 55. aş büyüsü yaptıranlar/ medyum yaser hoca dedi ki:

  medyum yaser hocayla bende aşk büyüsü için yardım istedim sevgilimi kendime aşık etmek için çok etkili aşk büyüsü yapmasını istedim medyum yaser hoca 8 günlük bir çalışma yaparak sevgilimi bana aşık etmeyi başardı şuan bensiz nefes bile alamıyor medyum yaser hocaya çok teşekkürlerimi iletiyorum…

 56. Halit dedi ki:

  Merhaba ben hali vakti yerinde bir adamım iş hayatım çok güzel gidiyordu ama bir ara işler durgundu bir türlü iş yapamıyordum sanki kısmetim kapanmış gibiydi ne yaptıysam eskisi gibi düzelmiyordu en son bir arkadaşım kısmet açmak için medyumlar la çalışma yapmıştı ona danıştım sonuç aldı mı kiminle çalışmış diye sordum bana hoca ile çalıştım dedi tavsiye etti bende aradım konuştum çalışmak istedim ve calistim kısmetin kapanmış büyü yapmışlar dedi ve o büyüyü bozdu koruma ati ve şuan işlerim tıkırında Allah razı olsun selamet hoca dan her şey senin sayende oldu çok teşekkür ederim.

 57. Güneş dedi ki:

  Merhaba bende çok hoca ile iletişime geçtim çalışmalar yaptım ama hepside beni dolandırdı hiç biri işimi doğru dürüst yapmadı eşimden boşanmak üzereydim son anda şansımı bir daha denemek istedim ve Serhan hocayı aradım bütün sıkıntılarımı söyledim gayet iyi dinledi ve çalışmaya başladık 2 günde bana sonuç verdi çok etkili çalışmalar yaptı Allah Serhan hocam dan razı olsun iyi ki varsın Serhan hocam.telefon no..0539 914 9164

 58. Nuray dedi ki:

  Gideni geri getirme büyüsü için bende medyum selamet hocaya başvurdum bakım yapmasını isteğim sevgilim için sağ olsun beni kırması ve detaylı bir bakım yaptı giden sevgilimi geri getirmek için 12 günlük bir çalışma yapacağını söyledi bende çalışmalara biran önce başlamasını istedim selamet hoca çalışmalara başladı çalışmaların 6 günü etkilerini gördüm sevgilim beni engellemişti engeller kalktı ve benle sohbet etti selamet hoca çalışmalara devam etti 12 günün sonunda giden sevgilim bana geri döndü ve bağlandı Medyum selamet hoca gerçekten işinde Uzman bir medyum dur herkese önerim selamet hocadır telefon numarası 0538 840 17 01

 59. Hanife dedi ki:

  Merhaba ben 2 senedir evliyim çocuğum olmuyor ne kadar hastane hoca varsa gittim ama faydası olmadı en son internet üzeri hocalar aradım hepside kandırdı beni en son Serhan hoca ile konuştum bana yardımcı oldu çalışma yaptık çok şükür şuan gebeyim Allah Serhan hocadan razı olsun sizinde Serhan hocayla çalışmanızı tavsiye ederim teşekkür ederim kendisine saygilar…

 60. etkili medyum serhan hoca dedi ki:

  Iyi günler benim 5 senelik evliligim vardi sagolsun kaynanam olacak cadi bir türlü rahat vermiyordu beni hic sevmiyor du huzurumuz kalmamisti artik evi terk edecektim esimi yüz üstü de birakmak istemiyordum vala baska çarem kalmadi mecburen medyumlari araştırdım serhan hoca yı aradım kaynanamın dilini baglatim artik bize karismiyor Allah serhan hoca dan razı olsun bilseydim ilk evlendigim gün serhan hocayı arardim çok teşekkür ederim. ..

 61. Geri getirme büyüsü dedi ki:

  Herkese iyi günler ben de medyum Serhan hocayla beraber Geri getirme büyüsü çalışması yaptık ve 7 gün sürdü 7 günden sonra eşim evine geri döndü benim meselem çok uzun kısacası eşim beni başkalarıyla aldatıyordu kendisi istemeden üzerine büyü yapılmış o büyüyün etkisinde olduğu için ne yaptığını bilmiyormuş bununda Serhan hoca bakımda söyledi ve dediği gibi oldu bitti eşim evine geri geldi çocuklarımla beraber mutlu mesut yaşamaya başladık sizlere de tavsiye ederim 0539 914 9164

 62. garantili medyum selamet hoca dedi ki:

  aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim ve tavsiyeler üzeri medyum selamet hocayı buldum aradım çalışmalar hakkında bilgi aldım ve aş büyüsü yaptırmak için yardım istedim ban 11 günlük bir süre verdi ve çalışmalara başladı her gün arayıp iletişim kurdum çalışmalar hakkında bilgi aldım çalışmalar bittikten sonra çok etkili sonuçlar aldım ben garantili medyumu buldum her konu da yardımcı oluyor medyum selamet hoca önerimdir. selamethocam@hotmail.com

 63. garantili medyum selamet hoca tavsiyemdir dedi ki:

  16 yıllık bir evliliğim var benim son 3 aydır eşim bana karşı çok soğuk sürekli tersliyor beni telefon elinden hiç düşmüyor telefonuna sürekli şifre atıyor bu durumdan rahatsız oldum gün geçtikçe eşimi kaybediyordum bende bir yorum sitesinden tavsiyeler istedim herkes bana medyum selamet hocayı tavsiye etti araştırdım gerçekten hakkında çok güzel şeyler soylenmiş aradım kendisini eşimi kendime bağlaması için çalışmalar yapmasını istedim selamet hoca bakım yapmadan çalışma yapamam dedi ve bakıma girdi eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi büyüyü yapan bayanı tarif etti ve verdiği tarif patronuna aitti büyüyü bozmak için çalışmalar yaptı büyüyü bozdu ve bizi koruma altına aldı eşimi tekrardan bana bağladı şuan çok mutluyum bu durumu eşime anlattım işten ayrıldı ve şuan başka bir yerde çalışıyor benim de sizlere tavsiyem garantili medyum selamet hocadır iletişim 0538 840 17 01

 64. Cevriye dedi ki:

  3 ay önce Medyum Serhan hocaya Adet kanı büyüsü yaptırdım ve 7 günde sonuç aldım herşey umduğumdan daha güzel gitti ve aradan 3 ay geçtiği halde dahada etkilerini alıyorum Serhan hocam çok etkili ve ömürlük çalışmalar yapıyor arkadaşlar eğer gerçek ve garantili bir medyum arıyorsanız önerim Medyum Serhan Hocadır Allah Serhan Hocamdan Razı olsun ve onu bizlere tavsiye eden arkadaşlarada Teşekkür ederim sizlerin yorumu olmasa doğru hocayı bulamazdım.

 65. evlilik büyüsü medyum riyad önerimrim dedi ki:

  evlilik büyüsü için bende bir çok hocayla çalışmalar yaptım her seferin de dolandırıldım sonradan çok titiz bir şekil de medyum arayışlarına girdi ve medyum riyad hocayı buldum aradım çalışmalar hakkında bilgi aldım bana bakım yaptı ve evlilik büyüsünü 12 günde sonuçlandıracağını söyledi bana bir maliyet çıkarttı bende hesap bilgilerini istedim riyad hoca bana kendi hesap bilgilerini yolladı diğer hocalar gibi başkasına ait hesap bilgisi yollamadı o an gerçek bir medyum olduğunu anladım ödememi yatım çalışmalara başlandı 7 günde etki gördüm çalışmalar 12 gün sürdü ve tam etki gördüm evlilik teklifini aldım herkese önerim medyum riyad hocadır iletişim 0534 854 6132

 66. Evlilik Büyüsü Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  Uzun zamandır medyum arayışlarındaydım bir çok medyumla iletişime geçtim ama hiçbiri inandırıcı gelmedi bir tek Medyum Serhan Hocaya güvendim çok iyi bir hocadır Allah kendisinden razı olsun çok iyi moral veriyor ve evlilik büyüsü için çalışma yaptırdım ve 6 günde çok etkili sonuç aldım sevdiğimle evlilik aşamasına gidiyoruz söz kestik yakındada nişan ve düğün yapacağız Allah izniyle arkadaşlar sizlere medyum Serhan hocayı öneriyorum mutlaka kendisiyle iletişime geçin çok güvenilir bir medyumdur sizlere şiddetle tavsiye ediyorum 0539 914 9164

 67. sevgiliyi bağlama/ medyum hansel hoca dedi ki:

  Medyum hansel hoca bana 1 haftada sevdiğim kızı bana bağladı bence sizlerde zaman kaybetmeden hansel hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 68. gerçek ve garantili medyum Riyad hoca dedi ki:

  O kadar çok hocaya para kaptırdım ki artık pes ettim kime gittiysem bağlama büyüsü için hep beni kandırdılar bir komşumla öyle sohbet ederken laf lafı açtı hocalardan bahsettik komşum Riyad hoca diye biriyle çalışmalar yapmış ve çok etkili sonuçlar almıştı bende numarasını aldım ve Riyad hocayı aradım sıkıntılarımı paylaştım bakım yaptı 11 günde benim işimi yapacağını söyledi ama ben çok korkuyordum ya buda kandırırsa düşündüm son paramı Riyad hocaya yolladım çalışmalara başladık Allah razı olsun Riyad hoca diğer sahtekarlar gibi çıkmadı 8 günde bana çok etkili sonuçlar verdi beni de mutlu etti bence en garantili medyum Riyad hocadır 0534 854 6132

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir