Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar Kimlerdir

Bazen insanlar yaşadıkları sorunlardan kurtulmak veya ulaşmak istedikleri bir hedefe kolay bir şekilde ulaşmak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonucu alamazlar. Özellikle verdikleri tüm çabaya rağmen bir türlü sonuç alamayan herkes kısa zaman hayal kırıklığı yaşar e maalesef bir süre sonra tüm emeklerinin boşa gittiğini düşünmeye başlar. Ancak medyumlar hakkında bilgileri olan insanlar bu özel meslekte mutlaka kendilerini sonuca ulaştıracak kişilerin olduğunu bilirler.

Her zaman manevi enerjileri harekete geçiren ve insanların fiziki anlamda emek vermeden kıs zaman içinde istedikleri sonucu almalarını sağlayan bu özel insanları bulmak için öncelikle gerçek medyumlar kimlerdir sorusuna net bir şekilde cevap almak gerekir. Bilindiği gibi medyumların çoğu sahtedir ve bu kişilerin tek amaçları inanların kandırmaktır.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de maalesef bu konuda halen mağduriyetler yaşanmaktadır. Bunun önüne geçmek her ne kadar çok kolay olsa bile yine de birçok kişi akıllanmak yerine halen rastgele seçimler yapmaya devam etmektedirler. Gerçek medyumlar kimlerdir diye birbirlerine soran insanlar genellikle alacakları cevapları az çok tahmin etmektedirler.

Gerçek bir medyum öncelikle deneyimli ve yaptığı işlemler ile artık mesleğinde kendisini kabul ettirmiş kişidir. Aynı zamanda günlük yaşamından tutun da verdiği hizmetlere kadar sıradan insanlardan hemen ayrılabilen bu kişiler normal yollardan elde edilemeyen birçok sonucu yaşayacakları özel manevi işlemler ile kısa zaman içinde elde edebilmektedirler.

Bilindiği gibi gerçek medyumlar kimlerdir başlığı adı altında birçok sitede birçok konu bulmak mümkündür. Genellikle bu tarz yazılar yazan kişiler çalıştıkları medyumlardan memnun kalan ve her zaman için o kişileri başka insanlara da öneren kişilerdir. Mutlaka yapacakları işlemlerin sonuç vermesini isteyen kişiler için gerçek medyumlar ile çalışmaktan başka bir çıkar yol yoktur.

Bu sebeple yapılacak en doğru şey en kısa zamanda gerçek medyumlar kimlerdir gibi soruların cevaplarını bulup seçimleri ona göre yapmaktır. Attıkları her adımda bilinçli ve doğru kararlar vermenin ne kadar önemli olduğunu bilen herkes zaten öneriye gerek kalmadan gerçek medyumlar kimlerdir sorusunun cevabını aramaktadırlar.

60 Yorum

 1. Ermeni aşk büyüsü AFRAN hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Ermeni aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim bu çalışmanın son derece etkili sonuçlar verdiğini öğrendim çalışma yapmak için öncelikle iyi bir medyuma ihtiyacım vardı.
  Ermeni aşk büyüsü yapmak için medyum araştırmalarına girdim tavsiyeler üzerine bu konuda ilim sahibi olan medyum AFRAN hocayı buldum kendisini arayıp yardım istedim
  Medyum AFRAN hoca ermeni aşk büyüsü çalışmaları hakkında beni bilgilendirdi çalışmalara başlamaya karar verdim benden saç teli istedi kargo yolu ile yolladım çalışmalara başladı.
  Medyum AFRAN hoca ermeni aşk büyüsünde bana 8 günde çok iyi sonuçlar vererek amacıma ulaştırdı beni ermeni aşk büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum AFRAN hocadır.
  0539 300 24 63 medyum AFRAN beye ulaşmak isteyenler çekinmeden arasın gerçekten cana yakın bir hocadır.

 2. Süryani büyüsü yapan medyum afran hoca önerimdir dedi ki:

  Süryani büyüsü yapan medyumları araştırdım süryani büyüsü hakkında bir çok bilgi topladım bu çalışmalar iyi bir medyum tarafından çok etkili ömürlük sonuçlar verebiliyor.
  Bende bu konuda araştırmazlar yaptım bazı sitelerden sonuç alan kişilerden tavsiyeler istedim çoğunluk bana medyum afran hocayı önerdi bende kendisini aradım.
  Süryani büyüsünü erkek arkadaşıma yapması için yardım istedim bakımlar yaptı işimin olumlu olduğunu söyleyerek benden 10 gün zaman istedi ve çalışmalara başladı.
  Çalışmalar gününde harika sonuçlar verdi süryani büyüsünün gerçekten bu kadar etkili olduğunu tahmin edemedim süryani büyüsü yapan medyum afran hocadır herkese öneririm.

 3. Kaşık büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum bağlama büyüsü için aranızda kaşık büyüsü yaptıran var mı?
  Kaşık büyüsü yaptırıp sonuç alanlar medyum önerin.

  • Kaşık büyüsünün etkileri önerim medyum faysal hocadır dedi ki:

   Sevgilimi kendime bağlamak için kaşık büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kaşık büyüsü çalışmasını araştırdım gerçekten harika sonuçlar verdiğini öğrendim.
   Benden medyum arayışlarına girerek tavsiyeler üzerine medyum faysal hocayı buldum kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgi aldım kendisiyle çalışmaya karar verdim.
   Kaşık büyüsü çalışmalarına başladı faysal hoca kaşıklara ayetler yazarak bana yolladı bende o kaşıkları toprağa gömdüm ortalama 8 günde sonuç aldım kaşık büyüsü medyum faysal hoca önerimdir.

   • kaşık büyüsü ile ayırma büyüsü faysal hoca dedi ki:

    benim eşimin hayatına bir kadın girdi bu kadını ne yaptıysam bırakamadı bende onları ayırmak için bir çok medyumla çalıştım ama olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum faysal hocayı aradım durumu anlattım yardım etmesi için rica ettim faysal hoca çalışmaları kaşık büyüsü ile yaptı eşime ve o kadına kaşık büyüsü yaparak ayırdı ve bana bağladı medyum faysal hocayı kesinlikle denemelisin.

 4. gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum hansel hocadır dedi ki:

  medyumfaysal@hotmail.com 0536 783 10 41
  Benim de sevgilimle aramda bir takım sorunlar oldu 2 yıllık bir ilişkim var benim son zamanlarda bana karşı çok soğuk davranmaya başladı 20 gün öncede ayrılmak istedi ve beni her yerden engelledi hiç bir şekilde iletişim kuramadım bende İnternet üzerinden medyum arayışlarına girdim bir kaç sitede tavsiyelerde bulundum ve geneli bana medyum hansel hocayı tavsiye etti aradım sıkıntılarımı paylaştım öncelikle detaylı bir bakım yaptı ve sevgilimin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu söyledi annesi tarafından yapıldığını söyledi zaten bende annesiyle anlaşamıyordum hansel hocadan bu konu hakkında yardım istedim 11 günlük bir çalışma yaptı sevgilimi bana geri getirip aşık etti sevgilimin annesine de ikna etme büyüsü yaparak güzel bir hayat kurmama vesile oldu medyum hansel hocaya teşekkürlerimi iletiyorum Allah binlerce kez razı olsun hem hansel hocadan hemde bana tavsiye edenlerden.

 5. derya/ medyum riyad tavsiyemdir dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptıranlardan biride benim bende medyum riyad hocadan sevgilimi bana bağlamasın için kaşık büyüsü yaptırmasını istedim benim için de iyi bir çalışma yaptı bana yapılan çalışmayı gönderdi etkili olması için ermeni mezarlığına gece yarısı gömme mi istedi arkadaşımla beraber gittim gömdüm biraz zor ve ürkütücü oldu ama halletti. Mezarlıktan döndükten 6 saat sonra etkileri başladı sevgilim beni aramaya başladı ve bana evlilik teklifi etti sonucumu aldıktan sonra arkadaşımda riyad hocayla çalışmalara başladı oda dün sonucunu aldı bende medyum riyad hocayı tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

 6. papaz büyüsü yapan medyum afran önerimdir dedi ki:

  Papaz büyüsü yapan medyum afran hocadır. Ben söyle bir sorunum vardı 6 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim adam son zamanlar bana karşı çok soğudu ve ayrıldı. Başka bir kadın soktu hayatına bunu duydum aradım bir sürü hakaret ettim beni her yerden engelledi.
  Onu çok sevdiğim için unutamıyordum bende medyumlardan yardım almak için araştırma yaptım tavsiyeler üzerine medyum afran hocadan yardım aldım çalışmalar 1 hafta sürdü çalışmalar sonucunda medyum afran hoca sevdiğim adama papaz büyüsü yaparak bana geri döndürüp bağladı herkese önerim medyum afran hocadır.

 7. gerçek medyum nasıl anlaşılır dedi ki:

  gerçek medyum nasıl anlaşılır bu konuda ben çok araştırmalar yaptım herkes gerçek medyum nasıl anlaşılır veya nasıl anlarız diye düşünürken ben bunu çözdüm ben giden sevgiliyi geri getirmek için medyum arayışlarına girdim bir çok hocayı aradım her aradığım kişi daha beni dinlemeden para istedi hatta biriyle çalıştım en iyi yaptığı iş para istemekti hiç bir şey yaptığı da yoktu gerçek medyum olmadığını anladım gerçek medyum nasıl anlaşılır size söylüyorum ben medyum faysal hocayı aradım sorunlarımı anlattım faysal hoca beni dinledi benden bilgilerimi aldı fotoğraflar istedi 45 dakikalık bir bakım yaptı bakım sonucunda işimin olumlu olduğunu 11 günde sonuç alacağımı söyledi buraya kadar hiç paradan bahsetmedi ben sordum maliyetim ne kadar diye bana çalışmalarda gidecek maliyetim miktarını söyledi bana da uygundu ben ödeme yaptım malzemelerin siparişini verdi faysal hocaya sordum hocam siz para almadınız diye benim el emeğim işlem bittikten sonra gönlünden ne koparsa ödersin dedi çalışmalara başladı gününde sonuç verdi işte gerçek medyum böyle anlaşılır çalışma bittikten sonra beni bir gün para için aramadı gönlümden kopanı fazlasıyla yolladım helal hoş olsun gerçek medyum arayanlara tavsiyem medyum faysal hocadır.

 8. aşk büyüsü medyum azize hanım dedi ki:

  Aşk büyüsü çalışmaları yapak için medyum arayışlarına girdim benim sorunlarım farklıydı bende her kese anlatamıyordum. Yaklaşık 1 ay araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum azize hanımı buldum bayan olduğu için derdimi kolayca ve çekinmeden anlatacağımı biliyordum. Medyum azize hanıma mail üzeri yazdım sorunlarımı anlattım kısa sürede cevap yazdı benim bilgilerimi ve erkek arkadaşımın bilgilerini istedi yolladım.
  Medyum azize bakım yaptı durumumun ne kadar kötü olduğunu söyledi ve çalışmalar yapacağını söyleyerek bana maliyet çıkarttı zaman kaybetmeden ödememi yaptım. Medyum azize hanım bana telefon numarasını verdi iletişimi kurmaya oradan devam ettim her gün iletişim kuruyordum sorun yaşamadım.
  Aşk büyüsü çalışmaları 11 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra sonucumu aldım şuan çok mutluyum buda medyum azize hanım sayesinde bazı şeyleri anlatmaktan çekiniyorsanız medyum azize hanıma anlatmaktan çekinmeyin medyum azize her konuda güvenilir yardım sever bir medyum dur her kese şiddetle tavsiye ederim.

  medyum azize hanım iletişim medyumazize@hotmail.com

  iletişim numarasını yazmadım eğer çalışma yaparsanız kendisinden alırsınız.

 9. papaz büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptıran var mı? Papaz büyüsü için gerçek bir medyum arıyorum bu konuda önerebileceğiniz bir medyum var mı?

  • Papaz büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Papaz büyüsü yaptıranlardan biride benim papaz büyüsü yaptırmak için bende tavsiye istedim herkes bana Riyad hocayı tavsiye etti aradım kendisiyle görüştüm 7 günlük bir çalışma yaparak beni de iyi bir yerlere getirdi.

  • gerçek medyum arayanlara benimde önerim Riyad hocadır dedi ki:

   Minase hanım ben Medyum Riyad Hocayla çalıştım etkili sonuç aldım papaz büyüsünü hocamdan başka iyi yapanı tanımıyorum size de tavsiye ederim 0537 276 36 12

   • AYFER dedi ki:

    merhabalar bende medyum Riyad hocayla çalışmalar yaptım papaz büyüsü yaptırmak için aradım kendisiyle görüştüm bana bakım yaptı ve papaz büyüsü hakkında bilgi verdi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm ve benim heyecanım daha da arttı çalışmalar bittikten sonra gerçekten Riyad hocanın dediği gibi çok etkili çok güzel sonuçlar aldım bende Riyad hocayı tavsiye ederim medyumriyad@hotmail.com

    • Nuray dedi ki:

     merhabalar medyum Riyad hocaya bağlama büyüsü yaptırdım çalışmalar 11 gün sürdü ama çok etkili güzel sonuçlar aldım medyum Riyad hocayı şiddetle öneririm

 10. Gerçek medyum azize hoca önerimdir dedi ki:

  benim 9 yıllık bir evliliğim var eşim subay bende öğretmenim eşim sürekli başka illerde görev yapıyor son 2 aydır bana karşı çok soğuk olduğunu fark ettim ve 1 hafta önce ayrılmak istediğini söyledi ne olduğunu anlamadım 1 çocuğumuz var bende ayrılmak istemiyordum bir yakınımın tavsiyesi üzerine medyum azize hocaya mail attım sıkıntılarımı anlattım ve yardım istedim bana bakım yaptı ve eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi büyüyü de eşimin ailesi yapmıştı zaten hiç anlaşamıyorduk beni sevmiyorlardı bende bu büyüyü bozdurmak için medyum azize hocaya çalışmalar yaptırdım 11 günlük bir çalışma yaptı ve 6 günü eşim beni aradı değişmişti iyi konuşuyordu yıllık iznine geleceğini söyledi çalışmalar bitti eşim beni sürekli aramaya başladı azize hocam eşimin üzerindeki büyüyü bozup tekrardan bana geri getirip bağladı Allah azize hocadan razı olsun yuvam kurtuldu herkese şiddetle tavsiye ederim iletişim medyumazize@hotmail.com

 11. Safiye dedi ki:

  Yaklaşık 4 senedir üzerimde olan ağırlık işlerimin sürekli ters gitmesi aşk hayatındaki olumsuzluklar bir kişiyle bir haftadan uzun süre beraberlik yürütemem sürekli yalnız kalmak istemem, çevremdeki insanlardan soğumam gibi birçok problemle karşılaşınca geçenlerde Siirt de bir hocaya gitmiştim ve üzerimde papaz büyüsü olduğunu öğrendim ancak kendisi bu büyünün çözülmesinin çok zor olduğunu ve kendisinin bu işi yapamayacağını söyledi İnternet den araştırırken medyum faysal hocama denk geldim ve yaptığınız okumalar verdiğiniz işlemler doğrultusunda 1 hafta gibi kısa bir sürede eski özlediğim hayatıma geri döndüm hayatım her yönden düzene girdi ve en önemlisi eskiden karabasan ve üzerimdeki ağırlıktan dolayı gözüme zor uyku girerken artık rahat ve deliksiz bir uyku çekebiliyorum Allah medyum faysal hocamdan razı olsun sizin sayenizde mutluluğuma kavuştum….

 12. bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz gerçek bir medyum var mı acaba acill

  • Bağlama Büyüsü Medyum hansel Hoca TAVSİYEMDİR dedi ki:

   Bağlama büyüsü yaptırmak için ben medyum hansel hocadan yardım aldım hansel hocanın çalışmaları 9 gün sürdü ve bana çok etkili çok güzel sonuçlar verdi şuan sevgilim bana deli divane aşık size de önerim medyum hansel hoca 0536 783 10 41

   • Aşk büyüsü Bağlama büyüsü faysal Hoca tavsiye dedi ki:

    bende medyum hansel hocayla çalıştım aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırdım 12 günde bana harika sonuçlar verdi bende medyum hansel hocayı tavsiye ederim medyumfaysal@hotmail.com

 13. faysal hoca tavsiyem dedi ki:

  Slm benim 4 aydır bir ilişkim var o ilişkimiz de hiç ama hiç tartışma olmadı son zamanlarda bakıyorum ki bir birimizi yiyiyorduk hep kavga hep hakaret canıma tak eti ayrıldım çok pişman oldum ama sevdiğim adam bana geri dönmedi inat etmişti en son medyum arayışlarına girdim ve medyum faysal hoca ile tanıştım sevdiğim adamı geri gelmesini istedim ve 13 günlük bir çalışma ile sevdiğimi bana geri getirdi ya var ya mübarek adamsın faysal hocam Allah razı olsun. 0535 304 10 47

 14. Gerçek medyum faysal Hoca dedi ki:

  Ben birçok medyumla çalıştım sırf eşim evine gelip bana eş çocuklarıma da baba olsun diye ama hiç biri benim derdime çare bulamadı ta ki medyum faysal hocayla tanışıp çalışma yapana kadar 9 günde eşimi bana getirdi şuan çocuklarımla beraber çok mutluyuz kendisine çok teşekkür ederim sizlerde gerçek medyum la çalışmak isterseniz tavsiyem medyum faysal Hocadır

 15. Gerçek medyum faysal hoca dedi ki:

  Merhaba bende bir kaç hoca ile iletişime geçtim eşime papaz büyüsü yaptırmak için ama bir türlü doğru hocayi bulamadım tavsiyeler üzerinde faysal hoca ile çalışmayı denedim işe yaradı çok şükür şimdi çok iyiyiz Allah hansel hoca dan razı olsun her sey onun sayesinde oldu herkeslere tavsiye ederim. medyumhansel@gmail.com

 16. İkna etme büyüsü medyum Riyad hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Benim de 1 yıllık bir evliliğim var biz severek Evlendik hatta kaçarak Evlendik benim ailem kabullendi ama eşimin ailesi ne eşimi istedi nede beni bu Durum eşimi çok etkiledi üzülüyordu bu şekilde üzülmesi benimde moralimi bozdu bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Riyad hocayı aradım eşimin ailesi bizi kabul etsin diye ikna etme büyüsü yaptırmak istedim Riyad hoca 11 günlük bir çalışma yaptı çalışmalar sonucunda eşimin ailesi bizi yemeğe davet etti eşim çok mutluydu sevinçten uçacaktı neredeyse Allah Riyad hocadan razı olsun evimize huzur verdi herkese önerim Medyum Riyad hocadır.

 17. Gerçek medyum Riyad hocadır dedi ki:

  Giden Sevgilimi geri getirmek için bende medyum Riyad hocayla 12 günlük bir çalışma yaptırdım Riyad hocanın yaptığı bu çalışma 6 günde etki verdi 12 günde çok iyi sonuç verdi şuan sevdiğimle beraberim ve çok mutluyum herkese tavsiyemdir.

 18. Etkili sonuç hansel hoca dedi ki:

  Merhaba benim 1 hafta sonra nişanım olacaktı sevdigimle çok mutluyduk tam evlenme aşamasına gelmiştik bir arkadaşım vardı o da benim sevdigim adamı seviyordu biz evlilik kararı aldıktan sonra kız dayanamadı bizi ayırmaya kalkti ve başardı nişan oldu yüzükleri taktik 2 gün sonra ayrılmak istedi sebepsiz yere bende çok seviyordum dayanamadım hiç birşey gelmedi aklıma deli gibi oldum en son teyzem bana hiç üzülme al bu numarayı hansel hoca diye biri çıkacak konuş derdini anlat geri getirir nişanlinı dedi aradım konuştum çalışma yapmak istedim ve çalıştım çok güzel dinledi ve bakım yaptı olumlu şeyler söyledi 9 günde nişanlım geri getirdi Allah hansel hocadan razı olsun

 19. bağlama büyüsü medyum faysal dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 2 sene önce bende medyum faysal hocayla bağlama işlemi yaptırdım 8 günlük bir işlem sürdü ödememi yaptım malzemeler geldi çalışmalara başladık ilk 2-3 gün etkilerini göstermeye başladı 8. gün olduğunda bu sefer tahmin edemiyeğim kadar etkili bir çalışma yapmıştı hocam anlıyacağınız işimi yaptı Allah hocamdan razı olsun önerim Medyum faysal Hocam.

 20. Papaz Büyüsü Medyum riyad dedi ki:

  17 gün önce Medyum riyad Hocaya papaz büyüsü yaptırdım toplamda 7 gün sürdü ve beklediğime de değdi çok etkili sonuç aldım eşimle aramız düzeldi ve belki yeniden evleniriz rüya gibi ya hiç bu kadar iyi bir hayatım olacağını düşünmemiştim Allah razı olsun riyad hocadan beni dertten kurtardı ve mutlu bir hayatı bana sundu sizlere de tavsiyem Medyum riyad

  • İngiltere yasemin medyum riyad tavsiyemdir dedi ki:

   Medyum riyad beyle bende çalışmalar yaptım gerçekten işinde çok başarılı bir medyum dur. Bu tarafsız sitede medyum riyad hoca hakkında yapılan yorumlar gerçektir. Beni dolandıran insanların hakkında yorum yazdım onaylandı sonuç aldığım medyumun yorumunu yazdım yine onaylandı medyum riyad hocadan çok memnunum kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 21. aşk tılsımı gerçek medyum hansel hoca sonuç dedi ki:

  Aşk tılsımlı için bende hansel hocayı aradım eşim için yaptırmak istedim bakım yaptı 13 günlük bir çalışma yaparak sonuç vereceğini söyledi çalışmaların 3 gününde etkilerini gördüm çalışmalar bittikten sonra hayırlı sonuçlar aldım

 22. Aşık Etme Büyüsü Medyum Riyad Hocam dedi ki:

  Merhabalar Benim sevdiğim bir kız arkadaşım var bir türlü kendisine açılamıyor dum aslında bir kaç defa söylemişliğim oldu ama bana inanmadı şaka yaptığımı zannetti sonra sesimi çıkarmadım ve aradan biraz zaman geçtiğinde dayanamayıp kendisine açıldım oda beni abisi gibi görüyormuş ve kabul etmedi hatta 2 haftadır bana küsmüştü konuşmuyordu benle taki arkadaşlarımın tavsiyesiyle medyum Riyad Hocayla iletişime geçene kadar aradım hocama derdimi anlattım ve 5 gün içerisinde aşık etme büyüsü yaparak aşık edeceğini söyledi inanamadım ama başka çarem yoktu mecbur inanacam dedim ve çalışma bitti kız kendiliğinden gelip benden özür diledi ve benimle çıkmak istediğini söyledi şok olmuştum resmen ya Allah razı olsun Riyad Hocamdan sayesinde sevdiğime kavuştum aradan baya zaman geçti ve halen beni deliler gibi seviyor çok etkili sonuçlar veriyor Riyad Hocam

 23. gerçek medyum arayanlara benim tavsiyem hansel hocadır dedi ki:

  sadece çekirdek ailelerimiz neredeyse 38 kişiyi geçiyor tabi bu saydıklarımın başında da anneannem var Kendisi 90 yaşında. Her ne kadar sağlığı yerinde olsa da malum yaşlılık her gün yeni bir sağlık problemi ortaya çıkıyor bir gün kalbi bir gün şekeri bir gün tansiyonu….. Yine de Allah uzun ömür versin. Bizim aile birbirine çok düşkündür, ailenin anneannemden sonra en büyükleri 4 dayım ve 2 teyzemi hepimiz sayar ve severiz sözlerinden çıkmayız, onlar ne derse o olur ancak bir süre önce aile içinde tatsızlıklar baş göstermeye başladı en küçük dayım anneannemin nasılsa çok fazla ömrünün kalmadığını kendisinin çok fazla borcunun olduğunu, paraya ihtiyacı olduğunu daha hayattayken anneannemden kalacak daireler ve köydeki arsaların satılıp paylaştırılmasını istedi. Tabi diğer dayım ve teyzemler buna karşı çıktı, dayım da ısrar edince tatsızlık çıktı. Olaylar gelinlerin ve eniştelerin de işe karışmasıyla büyüdü ve sonunda kavgaya dönüştü. Artık iyice ağzımızın tadı kaçmıştı, en küçük dayımla ve ondan yana olan 2 teyzemle ailenin geri kalanı konuşmuyordu çocuklar olarak biz de birbirimize küsmüştük hatta geçen bayram geleneksel bayram yemeği bile eksik yendi bir kısmı o varsa ben gelmem diye bayramlaşmaya bile gelmedi vs. Ben ve kardeş çocuklarımdan yani kuzenlerimden biri, çok iyi anlaşırız fala büyüye, mistik ilimlere de çocukluğumuzdan beri meraklıyız. Kesin bu işin içinde bir iş var dedik ve daldık internet de. Siteleri gezerken bir medyum bulduk. Kendisini arayıp her şeyi anlattık. Bize bakım yapılması gerektiğini söyledi ve iki gün sonra, küçük dayımın eşi olan yengemi tarif ederek bir kadının aileye büyü yaptığını anlattı. Yengemin yaptırdığı ve aile içinde birliği bozan papaz büyüsü bozuldu. Artık ailemiz eskisi gibi mutlu, dayım da eşinin yaptığı cadılıkları öğrendi ve yengem şimdi suçunun cezasını çekiyor. İşlemi yapan hocanın ismi Medyum hansel hoca Siz de bizim gibi iletişime geçmek isterseniz Medyum hansel Hoca’nın telefonunu verebilirim iletişim : 0536 783 10 41 mutluyum…

 24. Adet Kanı Büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende adet kanı büyüsünü Medyum Riyad Hocaya yaptırdım ve sağ olsun ki bana 6 günde sonuç verdi artık çok rahatım tüm sevdiklerim yanımda Allah razı olsun Hocamızdan artık çok rahatım ya gerçektende arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum ve calisma yaptırıp çok etkili sonuçlar aldım Allah sizlerede hocamla çalışıp sonuç almayı nasip etsin Amin

 25. medyum hansel hoca dedi ki:

  Merhaba hansel Hocam Bundan 1 ay önce sizden eşim için yardım almıştım Şu an hayatım tam manasıyla mükemmelleşti Allah sizden razı olsun Her şey için teşekkürler Sevgiyle kalın

 26. Halime dedi ki:

  Bende şuan faysal hocayla çalışmalara başladım sonucu sizlerle paylaşırım

  • Etkili medyum faysal Hocadır dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben halime geçen sizlere yazmıştım medyum faysal hocayla çalışmaya başladım diye ben sonucu mu aldım hocama geri döndürme büyüsü yaptırmıştım etkili sonuç verdi şuan çok mutluyum bende sizlere tavsiye ederim

 27. Etkili sonuç hansel hoca dedi ki:

  Merhaba ben eşimden ayrılalı 1 yıl oldu ama eşimi daha unutamadim kahretsin ki eşim bana bir türlü dönmüyor du deli gibi olmustum dayanamadım bir kaç arkadaştan yardım istedim bana biz sana yardım edemeyiz anca hansel hoca sana yardım eder dediler bende tm dedim ve internet üzerinden hansel hoca ile tanıştım çalışmak istedim ve çalıştım 8 günde eşimi geri getir Allah tuttuğunu altın etsin hocam Allah razı olsun.

 28. Kezban dedi ki:

  İyi akşamlar ben Mersin’den yazıyorum benim 3 senelik bir evliliğim vardı ben eşimi çok seviyordum o da beni seviyordu 3 senedir çocuğum olmuyordu kaynanam eşimi dolduruşa getiriyordu bu kadını boşa sana çocuk getirecek birini getir diyordu eşimi benden soğuttu eşime büyü yaptı eşim benden boşanmaya karar verdi beni istemiyordu bende anneme danıştım annem de bana medyum faysal hocayı ara dedi o seni eşinle aranı düzeltir dedi bende aradım derdimi anlatım dinledi ve çalışmalara başlamamız lazım dedi ve başladık çok şükür eşim bana geri döndü Rabbim seni başımız dan eksik etmesin faysal hocam.

 29. Aleyna dedi ki:

  İyi günler benim annem ve babam boşanmak üzereydiler bende boşanmalarını hiç istemiyordum bir arkadaşımın ablası bana hansel hoca ile iletişime geçebilirsiniz dedi çalış o izin vermez ayrilmalarina dedi bende aradım çalıştım 14 günde annem ve babam geri barıştılar şu an beraberler sanki dersin liseli sevgililer o kadar bir birilerine aşıklar Allah’ım senden razi olsun hansel hoca.

 30. En iyi ve gerçek medyum hansel hoca dedi ki:

  Selam Benim 2 senelik bir ilişkim var ama bu ilişkimiz son zamanlarda gittikçe kötüye gidiyordu bu durum beni çok etkilemisti cıldıracak gibiydim dayanamadım medyumlar arasında hansel hocayı aradım konuyu anlatım çalışmak istedim çalıştım 10 günde iliskimizi düzeltti çok iyiyiz şimdi Allah razı olsun hocam dan.

 31. gerçek medyumlar arasından önerim faysal hocadır dedi ki:

  Slm benim bir takım sorunlarım vardı çok hoca aradım ama hiç biri faysal hoca gibi beni dinleyip anlamadı hepsi de para para dediler sana sonuç vereceğiz dediler ama sonuç vermediler her defasında kandırdılar ama faysal hoca onlar gibi değildi Allah faysal hocadan razı olsun bana sonuç verdi hiç bir derdim tasam kalmadı iletişim= 0535 304 10 47

 32. hansel hoca önerim dedi ki:

  Selam Ben 10 aydır evliyim eşim başlangıçta bana çok iyiydi şimdi ise çok soğuk davranıyor görücü usulü evlendim eşimi gün geçtikçe sevmeye başlamıştım hiç takmıyordu umursa mı yordu benim de çok zoruma gidiyordu anneme söyledim bana internete gir medyum hansel hoca yı arayabilir dedi aradım konuştum çalıştım maşallah 5 günde eşimi ilk başlarda ki gibi yaptı Allah razı olsun hocam yuvamı kurtardın

 33. büyü bozma medyum hansel dedi ki:

  Çok severek evlendiğim karımla büyüler yüzünden aylarca birbirimizden uzak durduk Kime, nereye gittiysek çare olamadılar Sizi tavsiye eden arkadaşımdan Allah bin kere razı olsun ve tabi ki sizden de Herkesin çözülmez dediği büyüyü bozabileceğinizi söylediniz ve bozdunuz. Eşim de ben de size duacıyız hansel hocam

 34. kısmet açme medyum faysal hoca tavsiye dedi ki:

  Kimseleri beğenmeyip evlenmeyen sonra da kısmeti kapanan kızımı nihayet nişanladık. İyiliklerinizi unutamam faysal hocam. Ne sıkıntımız olduysa destek verdiniz Hepimizin derdine derman oldunuz Allah ne muradınız varsa versin faysal hoca tavsiyemdir.

 35. sinem dedi ki:

  Selam benim 3 senelik bir evliliğim var eşim ve çocuklarımla çok mutluyduk ama ne olduysa bu 1 haftadır eşim bize soğuk davranıyor her gün evde kavga çıkartıyor beni dövüyor bende tavsiyeler üzerine faysal hocayı buldum ve aradım çalışmalar hakkında bilgi aldım
  faysal hoca bana yardımcı oldu 5 günde etkisini gördüm çalışmaların 9 günde de tam sonuç aldım eşim beni artık dovmuyor çocuklarıma iyi davraniyor bizi dışarı çıkartıyor gezdiriyor ve eşimin bu halinden çok memnunum Allah faysal hocadan razı olsun ve sizin de faysal hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 36. Gerçek medyum tavsiye dedi ki:

  Etkili sonuç verebilecek Gerçek medyum arıyorum acil yardim lütfen.

  • Gerçek Medyum hansel hoca tavsiyem dedi ki:

   Aşk büyüsü için bende tavsiyeler üzeri Medyum hansel hocayı buldum 7 günlük bir çalışmayla sevdiğim adamı bana aşık etti benim size önerim gerçek medyum hansel hocadır iletişim numarası 0536 783 10 41

  • çok etkili bağlama büyüsü dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben medyum hansel hocayla çalıştım kendisine eşim için bağlama büyüsü yaptırdım sonuç alalı 2 hafta oldu eşim bana bağlanmış vaziyette ne istersem yapıyor beni hiç uymuyor sana medyum hansel hocayı tavsiye ederim buda hocamın hem telefon numarası hem de Mail Adresi 0536 783 10 41

 37. papaz büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  1 hafta boyunca medyum hansel hocayla papaz büyüsü yaptık ve sonuç aldım eşim bana geri geldi ve kul köle olacak şekilde bağlandı Aramız çok iyi eski tartışmalarımız bitti artık bir birimiz için ölüyoruz hocamın yaptığı büyü sayesinde çok mutlu olduk hansel hocama çok minnettarım

 38. Ayırma büyüsü Medyum hansel Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar sevdiğim kıza büyü yapılmıştı başkasıyla evleniyordu büyü zoruyla ben buna seyirci kalamazdım ve internetten araştırmalar yaptım ve medyum hansel Hocama rastladım kendisiyle iletişime geçtim ve ayırma büyüsü yaparak sevdiğim kızı karşı taraftan ayırarak bana bağladı ve bu çalışma 7 gün sürdü çok etkili sonuçlar aldım sizlere de tavsiyem medyum hansel Hocadır

 39. Gerçek medyum faysal hoca dedi ki:

  Selam Benim de söyleyeceklerim var benim dünyalar güzeli bir sevdiğim vardı evlilik kararı bile almıştık bir birimizi çok seviyorduk hiç ayrilmayacagimiza söz vermistik bir haftadır benim yüzümü bile görmek istemiyor sebepsiz yere ayrılalım dedi bende şaşkın halde dondum kaldım ne yapacağımı bilmiyordum çaresiz kalmıştım bunları kendi iradesiyle yapmadığını anlamıştım en son medyumları araştırdım ve faysal hocayı aradım derdimi anlatım bakim yapti Sevdiğimin üstünde büyü olduğunu söyledi bende hiç vakit kaybetmeden çalışmak istedim ve çalıştım 10 günde sevdiğim bana geri döndü bunları canı gönülden söylüyorum ki en iyi hoca faysal hoca dir Allah razı olsun faysal hoca dan.

 40. Bağlama Büyüsü Medyum faysal sonuç dedi ki:

  merhaba bende sevgilimi kendime bağlamak için medyum arayışlarına girdim ne yazık ki 2 kez de bende dolandırıldım bir akrabamın tavsiyesi üzerine medyum faysal hocayı buldum aradım yardım istedim bağlama büyüsü içi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi günler resmen durdu 5 günde etki gördüm etkiyi gördükten sonra saniyeler durdu resmen 8 gün oldu çalışmalar bitti bağlama büyüsünde çok etkili güzel sonuçlar aldım herkese faysal hocayı tavsiye ederim. medyumfaysal@hotmail.com

 41. Gerçek medyum hansel hoca dedi ki:

  Bende sizler gibi 1 ay boyunca gerçek medyum diyerek sağda solda aradım ama bir türlü bulamamıştım sonra her şeyden vaz geçmişken bir sitede medyum hansel hocayı gördüm herkes çalışma yapıp sonuç almış bende son kez deniyeyim dedim ve aradım diğer medyumlar gibi değil kendisi çok sabırlı bir insandır beni hiç terslemedi tam tersi beni sonuna kadar dinledi ne zaman arasam telefonunu açıyor ve hansel hocama papaz büyüsü yaptırdım 7 günde çok güzel sonuç verdi benden nefret eden beni sevmeyen adam artık benim için can atıyor arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum sizlere de tavsiye ederim Saygı değer Medyum hansel Hocama Şükranlarımı iletiyorum 0536 783 10 41

 42. gerçek medyum riyad hocadır dedi ki:

  Benim yaptırdığım büyüyün etkisine bakacak olursanız etkili sonuç veren gerçek medyum riyad Hocadır çünkü 7 günde etkili sonuç aldım şimdiye kadar çalıştığım 6 tane hocayım diye geçinen sahtekarlar hiç bir şey yapmadılar sadece paramı aldılar ve beni tehdit ettiler ama riyad hocam öyle değil daha aradığımda ilk derdimi sordu ve beni rahatlatan bazı dualar okudu ama diğerleri hemen para istiyorlar Allah razı olsun riyad Hocamdan beni büyük bir dertten kurtardı medyumriyad@hotmail.com

 43. büyü bozma medyum faysal hoca dedi ki:

  benim de çocukluk aşkım vardı ben 15 yaşına girdiğim de mahalleden taşındık onu bir daha hiç görmedim aradan yıllar geçti ben evlendim çocuklarım oldu eşim sürekli beni dövdüğü için boşandım ve eski mahalleme geri döndüm çocukluk aşkım da evlenmişti ama oda mutsuzdu oğlum onun yanında işe başladı arada bir görüşüyorduk oda beni seviyordu ama gelemiyordu bana sanki bir şey var bırakmıyor bende bakım yapmak için medyum arayışlarına girdim faysal hocayı buldum bakım yaptırdım eski sevgilimin üzerinde büyü olduğunu söyledi eşi tarafından yapılmıştı bende bunu eski sevgilime söyledim başta inanmadı ve hocanın numarasını aldı ben yokken aradı faysal hoca onu her şeyi anlattı eski sevgilim beni aradı benden yardı istedi hocayla çalışma yaptır beni kurtar dedi faysal hocayı aradım yardım istedim büyü çok eskiden yapıldığı için 11 gün sürdü ve büyü bozuldu çocukluk aşkım eşinden ayrıldı ve benimle evlendi şuan çok mutluyum faysal hocaya çok teşekkürler ediyorum.

 44. etkili medyum riyad dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır nişanlıyım 1 ay sonrada da evlenecektim ama olmadı nişanlım beni bir an da terk edip gitti hiç bir şey anlamadan bırakıp gitti bende dayanamadım Medyumları araştırdım ve Medyum riyad Hoca ile iletişime geçtim ve çalışmaya karar verdim çalıştım 7 günde sonuç verdi Allah riyad hocadan razı olsun.

 45. hakan dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır bir ise başlamıştım ama ne olduysa işlerim bir anda ters gitti ve bu 2 haftadır bostayim ve sonra başka bir ise girdim oda ters gitti her girdiğim iş bana uğursuzluk getiriyordu
  ve bende internette gezerken faysal hocayı gördüm faysal hocayla tanıştım bana yardımcı oldu 1 haftada işlerim yoluna girdi Allah faysal hocadan razı olsun ve onun sayesinde tekrar ise başladım ve sizin de faysal hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 46. Etkili sonuç riyad Hoca dedi ki:

  iyi günler arkadaşlar Sevdiğim le aramızda çok kötü sorunlar yaşadık ve bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştim sevdiğim beni öylece bırakıp gitti hiç bir gün bile sormadı bende kendisini çok seviyordum gitmesi beni çok üzdü bende Medyum arayışlarına girdim medyum riyad Hoca ile konuştum Papaz büyüsü yaptırdım kendisine gerçekten de baba adamış riyad Hoca bana 14 günde sonuç verdi Allah razı olsun

 47. medyum sedat hoca hakkında dedi ki:

  medyum sadat hocayla çalışan arkadaşlar var mı.

 48. medyum semiha arslan gerçek medyum mu dedi ki:

  Medyum semiha arslan hocayı aradım evlilik büyüsü yaptırmak için yardım istedim bana yardımcı olacağını söyledi ve benden para istedi yolladım evlilik büyüsü çalışmalarında 12 günde sonuç vereceğini söyledi çalışmaların 16 günündeyiz hala bekle gelecek diyor medyum semiha arslan ile çalışıp sonuç alan var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir