Garantili Medyumlar
28 Ekim 2016

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar Kimlerdir

Bazen insanlar yaşadıkları sorunlardan kurtulmak veya ulaşmak istedikleri bir hedefe kolay bir şekilde ulaşmak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonucu alamazlar. Özellikle verdikleri tüm çabaya rağmen bir türlü sonuç alamayan herkes kısa zaman hayal kırıklığı yaşar e maalesef bir süre sonra tüm emeklerinin boşa gittiğini düşünmeye başlar. Ancak medyumlar hakkında bilgileri olan insanlar bu özel meslekte mutlaka kendilerini sonuca ulaştıracak kişilerin olduğunu bilirler.

Her zaman manevi enerjileri harekete geçiren ve insanların fiziki anlamda emek vermeden kıs zaman içinde istedikleri sonucu almalarını sağlayan bu özel insanları bulmak için öncelikle gerçek medyumlar kimlerdir sorusuna net bir şekilde cevap almak gerekir. Bilindiği gibi medyumların çoğu sahtedir ve bu kişilerin tek amaçları inanların kandırmaktır.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de maalesef bu konuda halen mağduriyetler yaşanmaktadır. Bunun önüne geçmek her ne kadar çok kolay olsa bile yine de birçok kişi akıllanmak yerine halen rastgele seçimler yapmaya devam etmektedirler. Gerçek medyumlar kimlerdir diye birbirlerine soran insanlar genellikle alacakları cevapları az çok tahmin etmektedirler.

Gerçek bir medyum öncelikle deneyimli ve yaptığı işlemler ile artık mesleğinde kendisini kabul ettirmiş kişidir. Aynı zamanda günlük yaşamından tutun da verdiği hizmetlere kadar sıradan insanlardan hemen ayrılabilen bu kişiler normal yollardan elde edilemeyen birçok sonucu yaşayacakları özel manevi işlemler ile kısa zaman içinde elde edebilmektedirler.

Bilindiği gibi gerçek medyumlar kimlerdir başlığı adı altında birçok sitede birçok konu bulmak mümkündür. Genellikle bu tarz yazılar yazan kişiler çalıştıkları medyumlardan memnun kalan ve her zaman için o kişileri başka insanlara da öneren kişilerdir. Mutlaka yapacakları işlemlerin sonuç vermesini isteyen kişiler için gerçek medyumlar ile çalışmaktan başka bir çıkar yol yoktur.

Bu sebeple yapılacak en doğru şey en kısa zamanda gerçek medyumlar kimlerdir gibi soruların cevaplarını bulup seçimleri ona göre yapmaktır. Attıkları her adımda bilinçli ve doğru kararlar vermenin ne kadar önemli olduğunu bilen herkes zaten öneriye gerek kalmadan gerçek medyumlar kimlerdir sorusunun cevabını aramaktadırlar.

68 YORUM

 1. Ermeni aşk büyüsü selamet hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Ermeni aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim bu çalışmanın son derece etkili sonuçlar verdiğini öğrendim çalışma yapmak için öncelikle iyi bir medyuma ihtiyacım vardı.

  Ermeni aşk büyüsü yapmak için medyum araştırmalarına girdim tavsiyeler üzerine bu konuda ilim sahibi olan medyum selamet hocayı buldum kendisini arayıp yardım istedim

  Medyum selamet hoca ermeni aşk büyüsü çalışmaları hakkında beni bilgilendirdi çalışmalara başlamaya karar verdim benden saç teli istedi kargo yolu ile yolladim çalışmalara başladı.

  Medyum selamet hoca ermeni aşk büyüsünde bana 8 günde çok iyi sonuçlar vererek amacıma ulaştırdı beni ermeni aşk büyüsü yaptırmak isteyenlere inerim medyum selamet hocadır.

  0538 840 17 01 bu numaradan ulaşa bilirsiniz selamet hocaya.

 2. Kaşık büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum bağlama büyüsü için aranızda kaşık büyüsü yaptıran var mı?
  Kaşık büyüsü yaptırıp sonuç alanlar medyum önerin.

  • Kaşık büyüsünün etkileri önerim medyum selamet hocadır dedi ki:

   Sevgilimi kendime bağlamak için kaşık büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kaşık büyüsü çalışmasını araştırdım gerçekten harika sonuçlar verdiğini öğrendim.
   Benden medyum arayışlarına girerek tavsiyeler üzerine medyum selamet hocayı buldum kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgi aldım kendisiyle çalışmaya karar verdim.
   Kaşık büyüsü çalışmalarına başladı selamet hoca kaşıklara ayetler yazarak bana yolladı bende o kaşıkları toprağa gömdüm ortalama 8 günde sonuç aldım kaşık büyüsü medyum selamet hoca önerimdir.
   selamet hoca iletişim 0538 840 1701

   • kaşık büyüsü ile ayırma büyüsü riyad hoca dedi ki:

    benim eşimin hayatına bir kadın girdi bu kadını ne yaptıysam bırakamadı bende onları ayırmak için bir çok medyumla çalıştım ama olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum riyad hocayı aradım durumu anlattım yardım etmesi için rica ettim riyad hoca çalışmaları kaşık büyüsü ile yaptı eşime ve o kadına kaşık büyüsü yaparak ayırdı ve bana bağladı medyum riyad hocayı kesinlikle denemelisin.

 3. derya/ medyum riyad tavsiyemdir dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptıranlardan biride benim bende medyum riyad hocadan sevgilimi bana bağlamasın için kaşık büyüsü yaptırmasını istedim benim için de iyi bir çalışma yaptı bana yapılan çalışmayı gönderdi etkili olması için ermeni mezarlığına gece yarısı gömme mi istedi arkadaşımla beraber gittim gömdüm biraz zor ve ürkütücü oldu ama halletti. Mezarlıktan döndükten 6 saat sonra etkileri başladı sevgilim beni aramaya başladı ve bana evlilik teklifi etti sonucumu aldıktan sonra arkadaşımda riyad hocayla çalışmalara başladı oda dün sonucunu aldı bende medyum riyad hocayı tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

 4. papaz büyüsü yapan medyum selamet önerimdir dedi ki:

  Papaz büyüsü yapan medyum selamet hocadır. Ben söyle bir sorunum vardı 6 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim adam son zamanlar bana karşı çok soğudu ve ayrıldı. Başka bir kadın soktu hayatına bunu duydum aradım bir sürü hakaret ettim beni her yerden engelledi.

  Onu çok sevdiğim için unutamıyordum bende medyumlardan yardım almak için araştırma yaptım tavsiyeler üzerine medyum selamet hocadan yardım aldım çalışmalar 1 hafta sürdü çalışmalar sonucunda medyum selamet hoca sevdiğim adama papaz büyüsü yaparak bana geri döndürüp bağladı herkese önerim medyum selamet hocadır.

  iletişim 0538 840 1701

 5. gerçek medyum nasıl anlaşılır dedi ki:

  gerçek medyum nasıl anlaşılır bu konuda ben çok araştırmalar yaptım herkes gerçek medyum nasıl anlaşılır veya nasıl anlarız diye düşünürken ben bunu çözdüm ben giden sevgiliyi geri getirmek için medyum arayışlarına girdim bir çok hocayı aradım her aradığım kişi daha beni dinlemeden para istedi hatta biriyle çalıştım en iyi yaptığı iş para istemekti hiç bir şey yaptığı da yoktu gerçek medyum olmadığını anladım gerçek medyum nasıl anlaşılır size söylüyorum ben medyum selamet hocayı aradım sorunlarımı anlattım selamet hoca beni dinledi benden bilgilerimi aldı fotoğraflar istedi 45 dakikalık bir bakım yaptı bakım sonucunda işimin olumlu olduğunu 11 günde sonuç alacağımı söyledi buraya kadar hiç paradan bahsetmedi ben sordum maliyetim ne kadar diye bana çalışmalarda gidecek maliyetim miktarını söyledi bana da uygundu ben ödeme yaptım malzemelerin siparişini verdi selamet hocaya sordum hocam siz para almadınız diye benim el emeğim işlem bittikten sonra gönlünden ne koparsa ödersin dedi çalışmalara başladı gününde sonuç verdi işte gerçek medyum böyle anlaşılır çalışma bittikten sonra beni bir gün para için aramadı gönlümden kopanı fazlasıyla yolladım helal hoş olsun gerçek medyum arayanlara tavsiyem medyum selamet hocadır. 0538 840 1701

 6. aşk büyüsü medyum azize hanım dedi ki:

  Aşk büyüsü çalışmaları yapak için medyum arayışlarına girdim benim sorunlarım farklıydı bende her kese anlatamıyordum. Yaklaşık 1 ay araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum azize hanımı buldum bayan olduğu için derdimi kolayca ve çekinmeden anlatacağımı biliyordum. Medyum azize hanıma mail üzeri yazdım sorunlarımı anlattım kısa sürede cevap yazdı benim bilgilerimi ve erkek arkadaşımın bilgilerini istedi yolladım.
  Medyum azize bakım yaptı durumumun ne kadar kötü olduğunu söyledi ve çalışmalar yapacağını söyleyerek bana maliyet çıkarttı zaman kaybetmeden ödememi yaptım. Medyum azize hanım bana telefon numarasını verdi iletişimi kurmaya oradan devam ettim her gün iletişim kuruyordum sorun yaşamadım.
  Aşk büyüsü çalışmaları 11 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra sonucumu aldım şuan çok mutluyum buda medyum azize hanım sayesinde bazı şeyleri anlatmaktan çekiniyorsanız medyum azize hanıma anlatmaktan çekinmeyin medyum azize her konuda güvenilir yardım sever bir medyum dur her kese şiddetle tavsiye ederim.

  medyum azize hanım iletişim medyumazize@hotmail.com

  iletişim numarasını yazmadım eğer çalışma yaparsanız kendisinden alırsınız.

 7. gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum serhan hocadır dedi ki:

  Benim de sevgilimle aramda bir takım sorunlar oldu 2 yıllık bir ilişkim var benim son zamanlarda bana karşı çok soğuk davranmaya başladı 20 gün öncede ayrılmak istedi ve beni her yerden engelledi hiç bir şekilde iletişim kuramadım bende İnternet üzerinden medyum arayışlarına girdim bir kaç sitede tavsiyelerde bulundum ve geneli bana medyum serhan hocayı tavsiye etti aradım sıkıntılarımı paylaştım öncelikle detaylı bir bakım yaptı ve sevgilimin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu söyledi annesi tarafından yapıldığını söyledi zaten bende annesiyle anlaşamıyordum serhan hocadan bu konu hakkında yardım istedim 11 günlük bir çalışma yaptı sevgilimi bana geri getirip aşık etti sevgilimin annesine de ikna etme büyüsü yaparak güzel bir hayat kurmama vesile oldu medyum serhan hocaya teşekkürlerimi iletiyorum Allah binlerce kez razı olsun hem serhan hocadan hemde bana tavsiye edenlerden. medyumserhanhocam@hotmail.com 0539 914 91 64

 8. papaz büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptıran var mı? Papaz büyüsü için gerçek bir medyum arıyorum bu konuda önerebileceğiniz bir medyum var mı?

  • Papaz büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Papaz büyüsü yaptıranlardan biride benim papaz büyüsü yaptırmak için bende tavsiye istedim herkes bana Riyad hocayı tavsiye etti aradım kendisiyle görüştüm 7 günlük bir çalışma yaparak beni de iyi bir yerlere getirdi.

  • gerçek medyum arayanlara benimde önerim Riyad hocadır dedi ki:

   Minase hanım ben Medyum Riyad Hocayla çalıştım etkili sonuç aldım papaz büyüsünü hocamdan başka iyi yapanı tanımıyorum size de tavsiye ederim 0534 854 6132

   • AYFER dedi ki:

    merhabalar bende medyum Riyad hocayla çalışmalar yaptım papaz büyüsü yaptırmak için aradım kendisiyle görüştüm bana bakım yaptı ve papaz büyüsü hakkında bilgi verdi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm ve benim heyecanım daha da arttı çalışmalar bittikten sonra gerçekten Riyad hocanın dediği gibi çok etkili çok güzel sonuçlar aldım bende Riyad hocayı tavsiye ederim medyumriyad@hotmail.com

    • Nuray dedi ki:

     merhabalar medyum Riyad hocaya bağlama büyüsü yaptırdım çalışmalar 11 gün sürdü ama çok etkili güzel sonuçlar aldım medyum Riyad hocayı şiddetle öneririm

 9. Gerçek medyum azize hoca önerimdir dedi ki:

  benim 9 yıllık bir evliliğim var eşim subay bende öğretmenim eşim sürekli başka illerde görev yapıyor son 2 aydır bana karşı çok soğuk olduğunu fark ettim ve 1 hafta önce ayrılmak istediğini söyledi ne olduğunu anlamadım 1 çocuğumuz var bende ayrılmak istemiyordum bir yakınımın tavsiyesi üzerine medyum azize hocaya mail attım sıkıntılarımı anlattım ve yardım istedim bana bakım yaptı ve eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi büyüyü de eşimin ailesi yapmıştı zaten hiç anlaşamıyorduk beni sevmiyorlardı bende bu büyüyü bozdurmak için medyum azize hocaya çalışmalar yaptırdım 11 günlük bir çalışma yaptı ve 6 günü eşim beni aradı değişmişti iyi konuşuyordu yıllık iznine geleceğini söyledi çalışmalar bitti eşim beni sürekli aramaya başladı azize hocam eşimin üzerindeki büyüyü bozup tekrardan bana geri getirip bağladı Allah azize hocadan razı olsun yuvam kurtuldu herkese şiddetle tavsiye ederim iletişim medyumazize@hotmail.com

 10. Medyum tavsiyem dedi ki:

  Gerçek medyum tavsiye selamet hoca Etkili sonuçlar veriyor mutlaka iletişime geçin 0538 840 17 01

 11. Süryani büyüsü yapan medyum Riyad hoca önerimdir dedi ki:

  Süryani büyüsü yapan medyumları araştırdım süryani büyüsü hakkında bir çok bilgi topladım bu çalışmalar iyi bir medyum tarafından çok etkili ömürlük sonuçlar verebiliyor.
  Bende bu konuda araştırmazlar yaptım bazı sitelerden sonuç alan kişilerden tavsiyeler istedim çoğunluk bana medyum Riyad hocayı önerdi bende kendisini aradım.
  Süryani büyüsünü erkek arkadaşıma yapması için yardım istedim bakımlar yaptı işimin olumlu olduğunu söyleyerek benden 10 gün zaman istedi ve çalışmalara başladı.
  Çalışmalar gününde harika sonuçlar verdi süryani büyüsünün gerçekten bu kadar etkili olduğunu tahmin edemedim süryani büyüsü yapan medyum Riyad hocadır herkese öneririm.

  Riyad hoca iletişim 0534 864 6132

 12. Safiye dedi ki:

  Yaklaşık 4 senedir üzerimde olan ağırlık işlerimin sürekli ters gitmesi aşk hayatındaki olumsuzluklar bir kişiyle bir haftadan uzun süre beraberlik yürütemem sürekli yalnız kalmak istemem, çevremdeki insanlardan soğumam gibi birçok problemle karşılaşınca geçenlerde Siirt de bir hocaya gitmiştim ve üzerimde papaz büyüsü olduğunu öğrendim ancak kendisi bu büyünün çözülmesinin çok zor olduğunu ve kendisinin bu işi yapamayacağını söyledi İnternet den araştırırken medyum selamet hocama denk geldim ve yaptığınız okumalar verdiğiniz işlemler doğrultusunda 1 hafta gibi kısa bir sürede eski özlediğim hayatıma geri döndüm hayatım her yönden düzene girdi ve en önemlisi eskiden karabasan ve üzerimdeki ağırlıktan dolayı gözüme zor uyku girerken artık rahat ve deliksiz bir uyku çekebiliyorum Allah medyum selamet hocamdan razı olsun sizin sayenizde mutluluğuma kavuştum….

 13. bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz gerçek bir medyum var mı acaba acill

  • Bağlama Büyüsü Medyum Serhan Hoca TAVSİYEMDİR dedi ki:

   Bağlama büyüsü yaptırmak için ben medyum Serhan hocadan yardım aldım Serhan hocanın çalışmaları 9 gün sürdü ve bana çok etkili çok güzel sonuçlar verdi şuan sevgilim bana deli divane aşık size de önerim medyum Serhan hoca 0539 914 9164

   • Aşk büyüsü Bağlama büyüsü Serhan Hoca tavsiye dedi ki:

    bende medyum Serhan hocayla çalıştım aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırdım 12 günde bana harika sonuçlar verdi bende medyum Serhan hocayı tavsiye ederim medyumserhanhocam@hotmail.com

 14. selamet hoca tavsiyem dedi ki:

  Slm benim 4 aydır bir ilişkim var o ilişkimiz de hiç ama hiç tartışma olmadı son zamanlarda bakıyorum ki bir birimizi yiyiyorduk hep kavga hep hakaret canıma tak eti ayrıldım çok pişman oldum ama sevdiğim adam bana geri dönmedi inat etmişti en son medyum arayışlarına girdim ve medyum selamet hoca ile tanıştım sevdiğim adamı geri gelmesini istedim ve 13 günlük bir çalışma ile sevdiğimi bana geri getirdi ya var ya mübarek adamsın selamet hocam Allah razı olsun. selamethocam@hotmail.com

 15. Gerçek medyum selamet Hoca dedi ki:

  Ben birçok medyumla çalıştım sırf eşim evine gelip bana eş çocuklarıma da baba olsun diye ama hiç biri benim derdime çare bulamadı ta ki medyum selamet hocayla tanışıp çalışma yapana kadar 9 günde eşimi bana getirdi şuan çocuklarımla beraber çok mutluyuz kendisine çok teşekkür ederim sizlerde gerçek medyum la çalışmak isterseniz tavsiyem medyum selamet Hocadır 0538 840 17 01

 16. Gerçek medyum Serhan hoca dedi ki:

  Merhaba bende bir kaç hoca ile iletişime geçtim eşime papaz büyüsü yaptırmak için ama bir türlü doğru hocayi bulamadım tavsiyeler üzerinde Serhan hoca ile çalışmayı denedim işe yaradı çok şükür şimdi çok iyiyiz Allah Serhan hoca dan razı olsun hersey onun sayesinde oldu herkeslere tavsiye ederim. medyumserhanhocam@hotmail.com

 17. İkna etme büyüsü medyum Riyad hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Benim de 1 yıllık bir evliliğim var biz severek Evlendik hatta kaçarak Evlendik benim ailem kabullendi ama eşimin ailesi ne eşimi istedi nede beni bu Durum eşimi çok etkiledi üzülüyordu bu şekilde üzülmesi benimde moralimi bozdu bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Riyad hocayı aradım eşimin ailesi bizi kabul etsin diye ikna etme büyüsü yaptırmak istedim Riyad hoca 11 günlük bir çalışma yaptı çalışmalar sonucunda eşimin ailesi bizi yemeğe davet etti eşim çok mutluydu sevinçten uçacaktı neredeyse Allah Riyad hocadan razı olsun evimize huzur verdi herkese önerim Medyum Riyad hoca dır irtibat numarası 0534 854 6132 medyumriyad@hotmail.com

 18. Saadet dedi ki:

  Bende Serhan hocayla çalışmalar yapıyorum daha çalışmaların 5 günü çok iyi etkilerini gördüm

 19. Gerçek medyum Riyad hocadır dedi ki:

  Giden Sevgilimi geri getirmek için bende medyum Riyad hocayla 12 günlük bir çalışma yaptırdım Riyad hocanın yaptığı bu çalışma 6 günde etki verdi 12 günde çok iyi sonuç verdi şuan sevdiğimle beraberim ve çok mutluyum herkese tavsiyemdir. İrtibat 0534 854 61 32

 20. gerçek ve uzman medyum selamet hocadır dedi ki:

  Medyum selamet hocadan bağlama büyüsü için yardım aldım yaptığı çalışmalar çok etkili bir şekilde sonuç verdi herkese tavsiye ederim

 21. Etkili sonuç Serhan hoca dedi ki:

  Merhaba benim 1 hafta sonra nişanım olacaktı sevdigimle çok mutluyduk tam evlenme aşamasına gelmiştik bir arkadaşım vardı o da benim sevdigim adamı seviyordu biz evlilik kararı aldıktan sonra kız dayanamadı bizi ayırmaya kalkti ve başardı nişan oldu yüzükleri taktik 2 gün sonra ayrılmak istedi sebepsiz yere bende çok seviyordum dayanamadım hiç birşey gelmedi aklıma deli gibi oldum en son teyzem bana hiç üzülme al bu numarayı Serhan hoca diye biri çıkacak konuş derdini anlat geri getirir nişanlinı dedi aradım konuştum çalışma yapmak istedim ve çalıştım çok güzel dinledi ve bakım yaptı olumlu şeyler söyledi 9 günde nişanlım geri getirdi Allah Serhan hocadan razı olsun

 22. bağlama büyüsü medyum selamet dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 2 sene önce bende medyum selamet hocayla bağlama işlemi yaptırdım 8 günlük bir işlem sürdü ödememi yaptım malzemeler geldi çalışmalara başladık ilk 2-3 gün etkilerini göstermeye başladı 8. gün olduğunda bu sefer tahmin edemiyeğim kadar etkili bir çalışma yapmıştı hocam anlıyacağınız işimi yaptı Allah hocamdan razı olsun önerim Medyum selamet Hoca 0538 840 17 01

 23. Papaz Büyüsü Medyum riyad dedi ki:

  17 gün önce Medyum riyad Hocaya papaz büyüsü yaptırdım toplamda 7 gün sürdü ve beklediğime de değdi çok etkili sonuç aldım eşimle aramız düzeldi ve belki yeniden evleniriz rüya gibi ya hiç bu kadar iyi bir hayatım olacağını düşünmemiştim Allah razı olsun riyad hocadan beni dertten kurtardı ve mutlu bir hayatı bana sundu sizlere de tavsiyem Medyum riyad Hoca 0534 854 6132

 24. aşk tılsımı gerçek medyum Serhan hoca sonuç dedi ki:

  Aşk tılsımlı için bende Serhan hocayı aradım eşim için yaptırmak istedim bakım yaptı 13 günlük bir çalışma yaparak sonuç vereceğini söyledi çalışmaların 3 gününde etkilerini gördüm çalışmalar bittikten sonra hayırlı sonuçlar aldım

 25. Aşık Etme Büyüsü Medyum Riyad Hocam dedi ki:

  Merhabalar Benim sevdiğim bir kız arkadaşım var bir türlü kendisine açılamıyor dum aslında bir kaç defa söylemişliğim oldu ama bana inanmadı şaka yaptığımı zannetti sonra sesimi çıkarmadım ve aradan biraz zaman geçtiğinde dayanamayıp kendisine açıldım oda beni abisi gibi görüyormuş ve kabul etmedi hatta 2 haftadır bana küsmüştü konuşmuyordu benle taki arkadaşlarımın tavsiyesiyle medyum Riyad Hocayla iletişime geçene kadar aradım hocama derdimi anlattım ve 5 gün içerisinde aşık etme büyüsü yaparak aşık edeceğini söyledi inanamadım ama başka çarem yoktu mecbur inanacam dedim ve çalışma bitti kız kendiliğinden gelip benden özür diledi ve benimle çıkmak istediğini söyledi şok olmuştum resmen ya Allah razı olsun Riyad Hocamdan sayesinde sevdiğime kavuştum aradan baya zaman geçti ve halen beni deliler gibi seviyor çok etkili sonuçlar veriyor Riyad Hocam 0534 854 6132

 26. Helin dedi ki:

  Medyum selamet hocaya evlilik büyüsü için rahatsız ettim sıkıntılarını anlattım ve çalışmalar yaptı toplamda 12 gün sürdü çalışmanın sonucu şuan evliyim allah selamet hocadan razı olsun

 27. gerçek medyum arayanlara benim tavsiyem Serhan hocadır dedi ki:

  sadece çekirdek ailelerimiz neredeyse 38 kişiyi geçiyor tabi bu saydıklarımın başında da anneannem var Kendisi 90 yaşında. Her ne kadar sağlığı yerinde olsa da malum yaşlılık her gün yeni bir sağlık problemi ortaya çıkıyor bir gün kalbi bir gün şekeri bir gün tansiyonu….. Yine de Allah uzun ömür versin. Bizim aile birbirine çok düşkündür, ailenin anneannemden sonra en büyükleri 4 dayım ve 2 teyzemi hepimiz sayar ve severiz sözlerinden çıkmayız, onlar ne derse o olur ancak bir süre önce aile içinde tatsızlıklar baş göstermeye başladı en küçük dayım anneannemin nasılsa çok fazla ömrünün kalmadığını kendisinin çok fazla borcunun olduğunu, paraya ihtiyacı olduğunu daha hayattayken anneannemden kalacak daireler ve köydeki arsaların satılıp paylaştırılmasını istedi. Tabi diğer dayım ve teyzemler buna karşı çıktı, dayım da ısrar edince tatsızlık çıktı. Olaylar gelinlerin ve eniştelerin de işe karışmasıyla büyüdü ve sonunda kavgaya dönüştü. Artık iyice ağzımızın tadı kaçmıştı, en küçük dayımla ve ondan yana olan 2 teyzemle ailenin geri kalanı konuşmuyordu çocuklar olarak biz de birbirimize küsmüştük hatta geçen bayram geleneksel bayram yemeği bile eksik yendi bir kısmı o varsa ben gelmem diye bayramlaşmaya bile gelmedi vs. Ben ve kardeş çocuklarımdan yani kuzenlerimden biri, çok iyi anlaşırız fala büyüye, mistik ilimlere de çocukluğumuzdan beri meraklıyız. Kesin bu işin içinde bir iş var dedik ve daldık internet de. Siteleri gezerken bir medyum bulduk. Kendisini arayıp her şeyi anlattık. Bize bakım yapılması gerektiğini söyledi ve iki gün sonra, küçük dayımın eşi olan yengemi tarif ederek bir kadının aileye büyü yaptığını anlattı. Yengemin yaptırdığı ve aile içinde birliği bozan papaz büyüsü bozuldu. Artık ailemiz eskisi gibi mutlu, dayım da eşinin yaptığı cadılıkları öğrendi ve yengem şimdi suçunun cezasını çekiyor. İşlemi yapan hocanın ismi Medyum Serhan hoca Siz de bizim gibi iletişime geçmek isterseniz Medyum Serhan Hoca’nın telefonunu verebilirim iletişim : 0539 914 9164 çok mutluyum…

 28. Adet Kanı Büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende adet kanı büyüsünü Medyum Riyad Hocaya yaptırdım ve sağ olsun ki bana 6 günde sonuç verdi artık çok rahatım tüm sevdiklerim yanımda Allah razı olsun Hocamızdan artık çok rahatım ya gerçektende arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum ve calisma yaptırıp çok etkili sonuçlar aldım Allah sizlerede hocamla çalışıp sonuç almayı nasip etsin Amin 0534 854 6132

 29. medyum hansel hoca dedi ki:

  Merhaba hansel Hocam Bundan 1 ay önce sizden eşim için yardım almıştım Şu an hayatım tam manasıyla mükemmelleşti Allah sizden razı olsun Her şey için teşekkürler Sevgiyle kalın

 30. Ayşenur dedi ki:

  Gerçek medyum arayan arkadaşlar ben medyum Riyad Hocamı tavsiye ederim ben bağlama büyüsü yaptırdım kendisine eşim için ve kısa sürede sonuç verdi bana sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum 0534 854 6132

 31. Halime dedi ki:

  Bende şuan selamet hocayla çalışmalara başladım sonucu sizlerle paylaşırım

  • Etkili medyum selamet Hocadır dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben halime geçen sizlere yazmıştım medyum selamet hocayla çalışmaya başladım diye ben sonucu mu aldım hocama geri döndürme büyüsü yaptırmıştım etkili sonuç verdi şuan çok mutluyum bende sizlere tavsiye ederim

 32. Serhan hoca tavsiye dedi ki:

  Benim de eşimle aramda soğukluk vardı bende bu konuda Serhan hocadan yardım aldım Allah razı olsun evime huzur mutluluk geldi herkese tavsiye ederim Serhan hoca iletişim 0539 914 9164

 33. Etkili sonuç Serhan hoca dedi ki:

  Merhaba ben eşimden ayrılalı 1 yıl oldu ama eşimi daha unutamadim kahretsin ki eşim bana bir türlü dönmüyor du deli gibi olmustum dayanamadım bir kaç arkadaştan yardım istedim bana biz sana yardım edemeyiz anca Serhan hoca sana yardım eder dediler bende tm dedim ve internet üzerinden Serhan hoca ile tanıştım çalışmak istedim ve çalıştım 8 günde eşimi geri getir Allah tuttuğunu altın etsin hocam Allah razı olsun.

 34. Kezban dedi ki:

  İyi akşamlar ben Mersin’den yazıyorum benim 3 senelik bir evliliğim vardı ben eşimi çok seviyordum o da beni seviyordu 3 senedir çocuğum olmuyordu kaynanam eşimi dolduruşa getiriyordu bu kadını boşa sana çocuk getirecek birini getir diyordu eşimi benden soğuttu eşime büyü yaptı eşim benden boşanmaya karar verdi beni istemiyordu bende anneme danıştım annem de bana medyum selamet hocayı ara dedi o seni eşinle aranı düzeltir dedi bende aradım derdimi anlatım dinledi ve çalışmalara başlamamız lazım dedi ve başladık çok şükür eşim bana geri döndü Rabbim seni başımız dan eksik etmesin selamet hocam tlf= 0538 840 17 01

 35. Serhan hoca Süryani Çalışmalara dedi ki:

  Serhan hocaya Süryani çalışmalar yaptırıyorum gerçekten de erken etki veriyor sonucu sabırsızlıkla bekliyorum

 36. gideni geri getirme büyüsü/ medyum miran hoca tavsiyem dedi ki:

  Miran hocayla bende gideni geri getirme büyüsü için yardım aldım şükürler olsun bana da sonuç verdi

 37. Aleyna dedi ki:

  İyi günler benim annem ve babam boşanmak üzereydiler bende boşanmalarını hiç istemiyordum bir arkadaşımın ablası bana Serhan hoca ile iletişime geçebilirsiniz dedi çalış o izin vermez ayrilmalarina dedi bende aradım çalıştım 14 günde annem ve babam geri barıştılar şu an beraberler sanki dersin liseli sevgililer o kadar bir birilerine aşıklarAllahım senden razi olsun Serhan hoca.

 38. En iyi ve gerçek medyum Serhan hoca dedi ki:

  Selam Benim 2 senelik bir ilişkim var ama bu ilişkimiz son zamanlarda gittikçe kötüye gidiyordu bu durum beni çok etkilemisti cıldıracak gibiydim dayanamadım medyumlar arasında Serhan hocayı aradım konuyu anlatım çalışmak istedim çalıştım 10 günde iliskimizi düzelti çok iyiyiz şimdi Allah razı olsun hocam dan. medyumserhanhocam@hotmail.com

 39. gerçek medyumlar arasından önerim selamet hocadır dedi ki:

  Slm benim bir takım sorunlarım vardı çok hoca aradım ama hiç biri selamet hoca gibi beni dinleyip anlamadı hepsi de para para dediler sana sonuç vereceğiz dediler ama sonuç vermediler her defasında kandırdılar ama selamet hoca onlar gibi değildi Allah selamet hocadan razı olsun bana sonuç verdi hiç bir derdim tasam kalmadı iletişim= 0538 840 17 01

 40. Serhan hoca önerim dedi ki:

  Selam Ben 10 aydır evliyim eşim başlangıçta bana çok iyiydi şimdi ise çok soğuk davranıyor görücü usulü evlendim eşimi gün geçtikçe sevmeye başlamıştım hiç takmıyordu umursa miyordu benim de çok zoruma gidiyordu anneme söyledim bana internete gir medyum Serhan hoca yı arayabilir dedi aradım konuştum çalıştım maşallah 5 günde eşimi ilk başlarda ki gibi yaptı Allah razı olsun hocam yuvamı kurtardin

 41. gerçek medyum tavsiye dedi ki:

  Bence en iyi medyum selamet hoca dır ben çalışma yaptım benim işimi 5 günde hal etti ve Teyzem inde sorunları vardı onu da hal etti çok sağ olun hocam Ellerinizde öperim babasın valla iletişime geçin bence . 0538 840 17 01

 42. geri döndürme büyüsü/ medyum yaser önerimdir dedi ki:

  medyum yaser hocayla geri döndürme büyüsü yaptırdım 8 günde bana sonuç verdi ve şuan da evlilik büyüsü için çalışmalar yapıyor sonucunu yine paylaşırım sizinle

 43. Sayın Serhan HOcam dedi ki:

  Çok severek evlendiğim karımla büyüler yüzünden aylarca birbirimizden uzak durduk Kime, nereye gittiysek çare olamadılar Sizi tavsiye eden arkadaşımdan Allah bin kere razı olsun ve tabi ki sizden de Herkesin çözülmez dediği büyüyü bozabileceğinizi söylediniz ve bozdunuz. Eşim de ben de size duacıyız Serhan hocam

 44. kısmet açme medyum selamet hoca tavsiye dedi ki:

  Kimseleri beğenmeyip evlenmeyen sonra da kısmeti kapanan kızımı nihayet nişanladık. İyiliklerinizi unutamam selamet hocam. Ne sıkıntımız olduysa destek verdiniz Hepimizin derdine derman oldunuz Allah ne muradınız varsa versin selamet hoca tavsiye iletişim 0538 840 17 01

 45. sinem dedi ki:

  Selam benim 3 senelik bir evliliğim var eşim ve çocuklarımla çok mutluyduk ama ne olduysa bu 1 haftadır eşim bize soğuk davranıyor her gün evde kavga çıkartıyor beni dövüyor bende tavsiyeler üzerine selamet hocayı buldum ve aradım çalışmalar hakkında bilgi aldım
  selamet hoca bana yardımcı oldu 5 günde etkisini gördüm çalışmaların 9 günde de tam sonuç aldım eşim beni artık dovmuyor çocuklarıma iyi davraniyor bizi dışarı çıkartıyor gezdiriyor ve eşimin bu halinden çok memnunum Allah selamet hocadan razı olsun ve sizin de selamet hocayla çalışmanızı tavsiye ederim. 0538 840 17 01

 46. gerçek medyum arayanlar/ medyum talat tavsiyem dedi ki:

  Medyumlar arasında gerçekten de sonuç veren hoca medyum talat hocamdır sizlere de tavsiye ederim

 47. Gerçek medyum tavsiye dedi ki:

  Etkili sonuç verebilecek Gerçek medyum arıyorum acil yardim lütfen.

  • Gerçek Medyum Serhan hoca tavsiyem dedi ki:

   Aşk büyüsü için bende tavsiyeler üzeri Medyum Serhan hocayı buldum 7günlük bir çalışmayla sevdiğim adamı bana aşık etti benim size önerim gerçek medyum Serhan hocadır iletişim nıiumarası 0539 914 9164

  • Tavsiyem Serhan Hoca Bağlama Büyüsü etkili sonuç dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben medyum Serhan hocayla çalıştım kendisine eşim için bağlama büyüsü yaptırdım sonuç alalı 2 hafta oldu eşim bana bağlanmış vaziyette ne istersem yapıyor beni hiç uymuyor sana medyum Serhan hocayı tavsiye ederim buda hocamin hem telefon numarası hem de Mail Adresi 0539 914 9164 medyumserhanhocam@hotmail.com

 48. Papaz Büyüsü sonuç dedi ki:

  1 hafta boyunca medyum Serhan hocayla papaz büyüsü yaptık ve sonuç aldım eşim bana geri geldi ve kul köle olacak şekilde bağlandı Aramız çok iyi eski tartışmalarımız bitti artık bir birimiz için ölüyoruz hocamin yaptığı büyü sayesinde çok mutlu olduk Serhan hocama çok minnettarım medyumserhanhocam@hotmail.com 0539 914 9164

 49. Ayırma büyüsü Medyum Serhan Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar sevdiğim kıza büyü yapılmıştı başkasıyla evleniyordu büyü zoruyla ben buna seyirci kalamazdım ve internetten araştırmalar yaptım ve medyum Serhan Hocama rastladım kendisiyle iletişime geçtim ve ayırma büyüsü yaparak sevdiğim kızı karşı taraftan ayırarak bana bağladı ve bu çalışma 7 gün sürdü çok etkili sonuçlar aldım sizlerede tavsiyem medyum Serhan Hocadır medyumserhanhocam@hotmail.com

 50. Gerçek medyum selamet hoca dedi ki:

  Selam Benim de söyleyeceklerim var benim dünyalar güzeli bir sevdiğim vardı evlilik kararı bile almıştık bir birimizi çok seviyorduk hiç ayrilmayacagimiza söz vermistik bir haftadır benim yüzümü bile görmek istemiyor sebepsiz yere ayrılalım dedi bende şaşkın halde dondum kaldım ne yapacağımı bilmiyordum çaresiz kalmıştım bunları kendi iradesiyle yapmadığını anlamıştım en son medyumları araştırdım ve selamet hocayı aradım derdimi anlatım bakim yapti Sevdiğimin üstünde büyü olduğunu söyledi bende hiç vakit kaybetmeden çalışmak istedim ve çalıştım 10 günde sevdiğim bana geri döndü bunları canı gönülden söylüyorum ki en iyi hoca selamet hoca dir Allah razı olsun selamet hoca dan.

 51. Bağlama Büyüsü Medyum selamet sonuç dedi ki:

  merhaba bende sevgilimi kendime bağlamak için medyum arayışlarına girdim ne yazık ki 2 kez de bende dolandırıldım bir akrabamın tavsiyesi üzerine medyum selamet hocayı buldum aradım yardım istedim bağlama büyüsü içi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi günler resmen durdu 5 günde etki gördüm etkiyi gördükten sonra saniyeler durdu resmen 8 gün oldu çalışmalar bitti bağlama büyüsünde çok etkili güzel sonuçlar aldım herkese selamet hocayı tavsiye ederim. selamethocam@hotmail.com

 52. Gerçek medyum Serhan hoca dedi ki:

  Bende sizler gibi 1 ay boyunca gerçek medyum diyerek sağda solda aradım ama bir türlü bulamamıştım sonra herseyden vaz geçmişken bir sitede medyum Serhan hocayı gördüm herkes çalışma yapıp sonuç almış bende son kez deniyeyim dedim ve aradım diğer medyumlar gibi değil kendisi çok sabırlı bir insandır beni hiç terslemedi tam tersi beni sonuna kadar dinledi ne zaman arasam telefonunu açıyor ve Serhan hocama papaz büyüsü yaptırdım 7 günde çok güzel sonuç verdi benden nefret eden beni sevmeyen adam artık benim için can atıyor arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum sizlerede tavsiye ederim Saygı değer Medyum Serhan Hocama Şükranlarımı iletiyorum 0539 914 9164 medyumserhanhocam@hotmail.com

 53. gerçek medyum riyad hocadır dedi ki:

  Benim yaptırdığım büyüyün etkisine bakacak olursanız etkili sonuç veren gerçek medyum riyad Hocadır çünkü 7 günde etkili sonuç aldım şimdiye kadar çalıştığım 6 tane hocayım diye geçinen sahtekarlar hiç bir şey yapmadılar sadece paramı aldılar ve beni tehdit ettiler ama riyad hocam öyle değil daha aradığımda ilk derdimi sordu ve beni rahatlatan bazı dualar okudu ama diğerleri hemen para istiyorlar Allah razı olsun riyad Hocamdan beni büyük bir dertten kurtardı medyumriyad@hotmail.com

 54. büyü bozma medyum selamet hoca dedi ki:

  benim de çocukluk aşkım vardı ben 15 yaşına girdiğim de mahalleden taşındık onu bir daha hiç görmedim aradan yıllar geçti ben evlendim çocuklarım oldu eşim sürekli beni dövdüğü için boşandım ve eski mahalleme geri döndüm çocukluk aşkım da evlenmişti ama oda mutsuzdu oğlum onun yanında işe başladı arada bir görüşüyorduk oda beni seviyordu ama gelemiyordu bana sanki bir şey var bırakmıyor bende bakım yapmak için medyum arayışlarına girdim selamet hocayı buldum bakım yaptırdım eski sevgilimin üzerinde büyü olduğunu söyledi eşi tarafından yapılmıştı bende bunu eski sevgilime söyledim başta inanmadı ve hocanın numarasını aldı ben yokken aradı selamet hoca onu her şeyi anlattı eski sevgilim beni aradı benden yardı istedi hocayla çalışma yaptır beni kurtar dedi selamet hocayı aradım yardım istedim büyü çok eskiden yapıldığı için 11 gün sürdü ve büyü bozuldu çocukluk aşkım eşinden ayrıldı ve benimle evlendi şuan çok mutluyum selamet hocaya çok teşekkürler ediyorum 0538 840 17 01

 55. etkili medyum riyad dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır nişanlıyım 1 ay sonrada da evlenecektim ama olmadı nişanlım beni bir an da terk edip gitti hiç bir şey anlamadan bırakıp gitti bende dayanamadım Medyumları araştırdım ve Medyum riyad Hoca ile iletişime geçtim ve çalışmaya karar verdim çalıştım 7 günde sonuç verdi Allah riyad hocadan razı olsun irtibat 0534 854 6132

 56. hakan dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır bir ise başlamıştım ama ne olduysa işlerim bir anda ters gitti ve bu 2 haftadır bostayim ve sonra başka bir ise girdim oda ters gitti her girdiğim iş bana uğursuzluk getiriyordu
  ve bende internette gezerken selamet hocayı gördüm selamet hocayla tanıştım bana yardımcı oldu 1 haftada işlerim yoluna girdi Allah selamet hocadan razı olsun ve onun sayesinde tekrar ise başladım ve sizin de selamet hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 57. Etkili sonuç riyad Hoca dedi ki:

  iyi günler arkadaşlar Sevdiğim le aramızda çok kötü sorunlar yaşadık ve bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştim sevdiğim beni öylece bırakıp gitti hiç bir gün bile sormadı bende kendisini çok seviyordum gitmesi beni çok üzdü bende Medyum arayışlarına girdim medyum riyad Hoca ile konuştum Papaz büyüsü yaptırdım kendisine gerçekten de baba adamış riyad Hoca bana 14 günde sonuç verdi Allah razı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir