Gerçek Sahtekar Medyumlar

İnsanlar artık kendilerini gerçek sahte medyumların oyunlarından nasıl koruyacaklarını eskiye oranlar çok daha iyi biliyorlar. Bu alanda verilen sahte hizmetlerden sonra sorunlar yaşayan insanların durumlarını gördükçe akıllanan ve daima gerekçe medyumlar ile çalışmak için ellerinden geleni yapan insanlar artık bu durumu çevrelerindeki diğer insanlara da önermektedirler.

Peki güvenilir bir medyum ile çalışabilmek için nelere dikkat edilmelidir? Bu sorunun cevabını bulmak için ısa bir araştırma yeterli olacaktır. Bilindiği gibi medyumlar ile çalışmak her zaman için insanların hem istedikleri hem de çekindikleri bir durum olmuştur. Çünkü bu insanlar verdikleri hizmetler ile gerçekten de normal yollardan elde edilemeyen birçok sonucu kolay bir şekilde elde edebilmektedirler.

Kaliteli bir medyumluk hizmeti almak için yapılması gereken ilk iş en kısa zamanda gerçek sahte medyumların ne gibi tuzaklar kurduklarını ve aynı zamanda insanları nasıl kandırdıklarını öğrenmek olacaktır. Buna dikkat eden herkes kendilerine tam anlamı ile yardımcı olacak deneyimli bir medyum bulabilmektedir.

Bilinen en önemli medyumların genel özelliklerini araştırmak ve bu insanlar ile çalışmış olan kişileri dinlemek her zaman için alınacak en önemli tedbirlerden biridir. Medyum seçerken gerekli özeni göstermeyen insanlar bazen kendilerini bazen de sevdikleri kişileri riske atmış demektirler. Çünkü gerçek sahte medyumlar verdikleri sahte hizmetler ile her zaman için insanların hayallerini görmezden gelip onlara zarar gelecek olsa bile bunu umursamazlar.

Zaten geçmişte yapılan işlemler bakıldığı zaman bu durumun gerçekten de bu şekilde olduğu net bir şekilde görülecektir. Medyumluk hizmeti almak için yalpan araştırmalarda gerçek sahte medyumlara denk gelmemek için her zaman son derece dikkatli olmak ve karşıdaki kişinin samimiyetinden emin olmak gerekir. Bu kişiler bin türlü oyun ile insanları kandırmak için ellerinden geleni yaparlar ve her fırsatı kendi çıkarları için değerlendirmek isterler.

Bu sebeple işleri riske atmamak ve en basit işlemi bile güvenilir bir medyuma teslim etmek için son derece titiz bir araştırma evresi yaşamak gerekmektedir. Medyumların kendilerini dertlerinden kurtaracaklarına veya hayallerine ulaşmaları için manevi enerjileri harekete geçirebileceklerini çok iyi bilen insanların bu sebeple tarihin her döneminde bu kişilere karşı büyük bir ilgi duymuşlardır.

Başarılı bir medyum yaptığı özel işlemler ile en güçlü enerjileri harekete geçirebilir ve istediği her türlü işlemi kısa zaman içinde yapabilir. Bu her zaman bu şekilde olmuştur ve medyumluk bu sebeple daima insanların ilgilerini çekmiştir. Kimi zaman insanların dehşet içinde bırakan kimi zaman ise onları şaşırtan medyumlar özellikle beklentilerin üzerinde işlemler ile daima insanların yardımına koşmuşlardır.

Gerçek sahte medyumlar ile çalışan insanlar bu kişilerin verdikleri bilgilere kolayca kanarak kendilerini istedikleri her şeyi harfiyen yaparlar. Çünkü bu insanlar karşılarındaki kişilerin kandırma konusunda adeta ustalaşmışlardır. Maddi veya manevi anlamda sorun yaşamamak için öncelikle seçilen medyumun geçmişi araştırılmalı ve varsa kendisi ile çalışmış olan kişilerden fikir alınmalıdır. Hatta bu konuda insanların birbirlerine önerilerde bulundukları sitelerde zaman geçirmek ve ilgili medyum hakkında bilgiler toplamak gerekir.

Bu hem verilecek olan kararın ilk seferde doğru olmasını hem de alınacak riskin minimuma indirilmesini sağlamak için çok önemlidir. Kendilerini her zaman öven ve insanların ilgilerini çekmek için bir işletme sahibi gibi sürekli reklamlar yapan medyumlar mutlaka sorun yaşatacak olan sahte medyumlardır. Bu da medyum seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Tüm bu hususlara özen gösteren kişiler mutlaka gerçek sahte medyumlardan kendilerini korumayı başaracaklardır.

59 Yorum

 1. medyum ali hoca sonuç verir mi dedi ki:

  Medyum ali hocayla çalışan var mı ? Aşk büyüsü çalışmaları için yardım istedim bana 18 günlük bir zaman verdi 1 ay geçti ama sonuç yok şuan bana bir hafta daha bekle diyor sizce beklemelimiyim sonuç verir mi ?

  • emel dedi ki:

   Medyum ali hocayla bende çalışmalar yaptım bende 1 aydır bekliyorum inşallah sonuç alırız

 2. Almanya - fırat hoca sonuç verir mi ? dedi ki:

  Merhabalar ben Almanya’dan yazıyorum aşk büyüsü yaptırmak için medyum fırat hocadan yardım istedim medyum fırat hoca aşk büyüsü çalışmaları için bana 14 günde sonuç alırsın dedi şuan çalışmaların 27 günü sizce medyum fırat hoca bana sonuç verebilir mi ? Daha önceleri medyum fırat hocadan sonuç alanlar var mı ?

  • Derya dedi ki:

   Medyum fırat hocayla hiç çalışma yapmadım zaten senin bu yorumundan sonra bence kimse yapmaz 1 aylık çalışma mı olur. Bende aşk büyüsü çalışmaları yaptırıyorum şuan benim çalışmalarımın 5 günün beni her yerden engelleyen sevgilim engelleri kaldırıp yarına beni yemeğe davet etti. Benim çalışmalarım 9 gün sürecek dedi hoca daha 4 günde sonuç almış gibiyim istersen medyum fırat hocayı bekle daha ne kadar bekliyeceksen beklemem dersen sana önerim medyum faysal hocam dır kendisiyle çok kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsin. medyum faysal hocam iletişim numarısı 0535 304 10 47

 3. medyum hülya anne sahtekardır dedi ki:

  Medyum hülya anne denilen sahtekara sakın inanmayın ben erkek arkadaşımdan ayrıldım onu kendime geri getirip bağlamak için bu sahtekar kadından yardım istedim benden 2.000 tl para istedi bende yolladım çalışmaları yapıyorum dedi ama ortada hiç bir şey yoktu benden tekrar para istedi bende olmadığını söyledim paramın olmadığını anlayınca benden çevremdeki insanları yönlendirmemi istedi 2 arkadaşım daha para yolladı benim gibi sorunları vardı parayı aldıktan sonra araştırma yaptım medyum hülya anne denilen kadın sahtekar çıktı Allah onun belasını versin uzak durun bu kadından.

 4. sahtekar medyum ahmet köse dedi ki:

  Sahtekar medyum ahmet köse tarafından iki kez dolandırıldım. Benim eşim ile aramda bir takım anlaşmasızlıklar oldu eşim bana karşı çok soğuttu ve sürekli ayrılmaktan bahsediyordu bende bu konuda yardım almak için medyum ahmet köse hocayı aradım bu sahtekar adam eşime ve bana büyü yapıldığını söyleyerek benden 4.000 tl para aldı çalışmalara başladığını söyledi 14 gün zaman verdi bana.

  Medyum ahmet köse aradığımda telefonlarıma bakmamaya başladı her şey parayı alana kadardı telefonlarıma bakmayınca benden bu sahtekar adamın sitesinde medyum barış buldum aradım durumu anlattım oda benden 2.000 tl para aldı parayı alır almaz engelledi beni yaptığım araştırmalara göre medyum ahmet köse ve barış aynı kişiler bu sahtekarlardan uzak durun.

  Medyum ahmet köse denilen sahtekarın yüzünden yuvam yıkıldı. Bu sahtekara sakın inanmayın vergi levhası bile sahte bu adamın itimar etmeyin.

  • medyum ahmet köse sahtekardır dedi ki:

   Merhabalar siz bu yorumu yapmasaydınız ben yazacaktım. Medyum ahmet köse denilen kan emici erkek arkadaşımı bana aşık edeceğini söyleyerek benden de 2.500 tl para aldı parayı aldıktan sonra erkek arkadaşımın hayatında başka bir kadın olduğunu söyledi ve bu kadının büyü yaparak erkek arkadaşımla evleneceğini söyleyerek büyüyü bozmak için benden 2.000 tl daha para aldı parayı aldıktan sonra beni taciz etti ve her yerden engelledi bu sahtekar sapık adama sakın inanmayın.

 5. medyum kenan yeşil sahtekardır dedi ki:

  Medyum kenan yeşil delinen sahtekara evlilik büyüsü yapması için yardım istedim. Bu sahtekar ilk günler benle çok iyi bir şekilde konuştu bu şekilde konuşarak ona güvendim evlilik büyüsü yapması için 2.650 tl para yolladım parayı yolladıktan sonra aradım hocam dedim parayı yolladım bana kontrol edeceğini söyledi 20 dakika sonra aramamı istedi 20 dakika sonra aradım ama ulaşamadım kenan yeşil denilen sahtekar beni her yerden engellemişti. Bu sahtekara sakın inanmayın insanları umutlandırıp kandırmaktan başka bir şey bilmez.

 6. gerçek medyum Riyad hocamdır dedi ki:

  Selam merhaba değerli arkadaşlarım ben medyum Riyad hocayla çalıştım 7 günde sonuç verdi bana.Kısmetim kapalıydı hem iş yönünden hemde aşk yönünden kısmetim %0 dı ama hocama yaptırdığım kısmet açma büyüsü yaptırdım dediğim gibi hocamın sayesinde çok mutluyum kesinlikle Medyum riyad hoca mı Tavsiye ederim hocamla çalışmam %1000 sonuç verdi çok etkili çalışmalar yapıyor Allah Hocamdan razı olsun ne muradı varsa ersin Amin!!

  • Gamze dedi ki:

   medyum Riyad hocayla bende çalışmalar yaptım gerçekten harika sonuçlar veriyor herkese tavsiye ederim

  • medyum tavsiye dedi ki:

   bende medyum riyad hocayla çalışmalar yaptım gerçekten çok etkili sonuçlar verdiğine şahit oldum herkes riyad hocayı arayıp gönül rahatlığıyla derdini anlatıp çalışmalar yapabilir.

 7. Dicle dedi ki:

  Arkadaşlar ben bir çok hocayla çalıştım ama hepside sahtekar çıktı Milyonlarca param gitti sahtekarlara ben de durumumu bir arkadaşıma anlattım bana tanıdığı medyum olduğunu söyledi işini iyi yapabilen Gerçek bir hocaymış medyum faysal hocayla çalışan varsa gerçekten de sonuç almış biri yorumuma cevap verebilirmi lütfen Eşim beni boşamak üzere faysal hoca nasıl birisidir gerçekten de yaptığı çalışmalarda kesin sonuç veriyor mu Acil Lütfen yardım edin???

  • Gerçek medyum Tavsiye dedi ki:

   Dicle hanım merhabalar bende medyum faysal hocayla çalıştım etkili sonuçlar aldım kendisiyle çalışmanızı isterim kesin sonuç veriyor mutlaka kendisiyle iletişime geçin size yardım edecektir Allahın izniyle derdinize çare olacaktır iletişim 0535 304 10 47 buda mail adresi medyumfaysal@hotmail.com

  • Medyum faysal Hoca etkili sonuç veriyor dedi ki:

   Merhaba Dicle kesinlikle faysal hocayla çalışmalısın bende etkili sonuçlar aldım faysal hocanın sayesinde dünyanın en mutlu insanı oldum kendisiyle çalışmalısın

 8. Medyum Çağlar Tuncer sahtekardır sakın inanmayın dedi ki:

  Arkadaslar ben medyum Çağlar Tuncer’e ask büyüsü yapması için 1.750 tl para verdim bu şerefsiz parayı aldıktan sonra beni engelledi bu sahtekarın önde gideli sakın inanmayın buna uzak durun.

 9. Bağlama büyüsü medyum Riyad hoca dedi ki:

  Benim kocamın gözü benden başkasını görmüyordu. Ama bir akşam ne olduysa bana ters davrandı ve her mesaj geldiğinde gülüyordu ben de bu durumdan şüphelendim ve o uyuduğu zaman telefonunu kurcaladım ve başka kadınlarla mesajlaştığını gördüm. 1 ay kadar onu takip ettim ve biraz daha emin olmak istedim. Daha kötü şeyler yaptığını gördüm. Bir keresinde en yakın arkadaşımla onu gördüm. Ben de RİYAD Hocayı aradım ve buna bir çözüm yolu bulmasını istedim. O da , en yakın arkadaşımın kocama aşık olup muska yaptırdığını söyledi. Daha sonra o muskayı kocamın üstünden kaldırdı ve ona ,bana tekrar bağlanması için bir bağlama büyüsü yaptı. Kocam artık eskisi gibi değil ve bana hala çok bağlı. Ben çok mutluyum Allah RİYAD Hoca’dan razı olsun. 0537 276 36 12

  • Havin dedi ki:

   bende bağlama büyüsü yaptırdım sizin gibi tercihim medyum Riyad hoca oldu eşimi kendime bağlamak için 9 günlük bir çalışma yaptırdım hayırlı sonuçlar aldım şuan çok mutluyum eşim yanım da ve bana bağlı bende herkese tavsiye ederim

 10. Gerçek medyum faysal hoca dedi ki:

  3 ay önce medyum faysal hocama papaz büyüsü yaptırdım gerçekten de etkili sonuç veriyor ben Eşimle aramızda sorunlar yaşadık her gün bana vuruyordu işkence çektiriyordu resmen her günümü haram etti bana bende medyum faysal hocamla çalıştım Allah razı olsun hocamdan eşimi bana kul köle etti bana papaz büyüsünün etkisi baya bir etkiliymiş benim durumumda olanlar daha fazla kocanız tarafından eziyet edilmeden Medyum faysal Hocaya ulaşın 0535 304 10 47

 11. İkna Etme Büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Ben biriyle evlenmek istiyordum fakat ailem buna karşı çıkıyordu. Ben de onu yani evlenmek istediğim kişiyi çok seviyordum ve ailemin buna karşı çıkışına engel olması için Riyad hocaya ulaştım ve onunla birlikte aileme ikna etme büyüsü yaptırdım. Artık bizim ilişkimize hiç karşı çıkmadılar biz de şu an evliyiz ve çok mutluyuz ailemle aram çok iyi. Bence bu tür konularda sıkıntısı olanlar Riyad hocaya ulaşsın çünkü çok yardımcı oluyor…

 12. medyum olcay hakkında yorumlar dedi ki:

  Medyum olcay hocaya papaz büyüsü yapması için yardım istedim bana papaz büyüsü çalışmaların da 10 günde sonuç vereceğini söyledi şuan 1 ayı geçtik bana bekliycen diyor başkalarına bakıyorum çoktan sonuç almış bizde kıpırdama yok sizce bekliyim mi yoksa başka bir medyumdan mı yardım alayım. Medyum olcay haca ile çalışıp sonuç alan var mı ?

 13. Medyum Emre Aktaş sahtekardır dedi ki:

  Bundan 5 ay önce sevgilimden ayrıldım onu o kadar çok sevdiğim için bir türlü unutamadım geri gelmesi için ne yaptıysam olmadı bende internette ve Facebook ‘ta dolaşırken medyum Emre Aktaş denilen sahtekara çok iyi bir hoca olarak gördüm bunun medyumlukla ilgili belgesi olduğunu devlete vergi ödediğini gördüm bu yüzden güvendim bu sahtekar adam geri getirme büyüsü için benden 4.000 tl para aldı hic bir şey de yapmadı aradığım zamanda her seferinde bana hakaret ediyor sahte belgesi var benim gibi inanmayın düşmeyin.

 14. Beyza dedi ki:

  Bende giden sevgiliyi geri getirmek için bir çok medyumla çalışmalar yaptım her seferinde paramı alıp beni engellediler ve kandırıldım ve bir aile dostumun tavsiyesi üzerine hansel hocayı aradım ve yardım istedim 7 günlük bir çalışma yaptı ve 7 günün sonunda çok iyi sonuçlar aldım sevgilim bana geri geldi çok mutluyum bu mutluluğumu sizlerle paylaşıp hansel hocayı tavsiye etmek istedim hansel hoca iletişim 0536 783 10 41

 15. Mihriban dedi ki:

  RİYAD hocayla çalışmalar yaptım eşimle aramda sürekli tartışmalar oluyordu soğuk davranıyordu bende bu konu da yardım istedim beni kırmadı ve eşimle aramızdaki soğukluğu kaldırdı resmen bize huzur verdi bende gerçek bir medyum arayanlara RİYAD hocayı tavsiye ederim

 16. Gül Ahmet dedi ki:

  Bende sizlere medyum faysal hocayı tavsiye ediyorum benim de nişanlımla aramı düzeltti bende nişanlımdan ayrılma derecesine geldim faysal hocanın sayesinde nişanlıma kendime bağladım ve şuan evliyim faysal hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 17. Medyum Sinan dolandırıcı dedi ki:

  Beni de medyum Sinan denilen şarlatan dolandırdı allah onun belasını versin eşimi bana bağlayacağını söyleyerek bir ton para aldı şimdi de işin olmuyor diyor başta bana demişti işin olmasa paran iade paramı istedim bu sahtekarın bana etmediği küfür kalmadı benden çalışmalar için çıplak resim istedi yolladım şuan şerefsiz adam bana santaz yapıyor medyum Sinan denilen Serefsizden uzak durun.

 18. Selma dedi ki:

  Herkese selam. 1 ay önce sevgilim beni terk etti. Dayanamaz geri gelir dedim ama gelmedi. Ben de bana geri dönmesi için riyad hocaya ulaştım ve onunla birlikte geri getirme büyüsü yaptık. Sevgilim 1 hafta sonra bana geri döndü. Ondan sonra da beni hiç terk etmedi ve beni çok seviyor. Allah riyad hocadan razı olsun.

 19. Çetin İkinci Babam dedi ki:

  Arkadaşlar çok mu fazla dolandırıldınız bende çok dolandırıldım ama sonunda gerçek bir hocayla tanıştım eger onca sahtekarlar beni dolandırmasaydı ben Medyum hansel abiyle , yada ikinci babamla tanışamazdım çok cana yakın bir Hocadır ne dediğini iyi bilen kanı sıcak bir adamdır kendisi diğer deyişle babam babam vefat etti benim ama hansel hoca babamın yokluğunu unutturuyor bana çalışmalarında etkili sonuçlar veriyor arkadaşlar fazla dolandırılmadan hansel hocamla iletişime geçin bu hocamın telefon numarası 0536 783 10 41

 20. medyum ali hoca yorumları dedi ki:

  Medyum ali hocayla bende çalışmalar yaptım eşimi eve geri döndüreceğini söyledi bunun içinde çalışmalar yaptı aradan baya zaman da geçti ama eşim bana daha dönmedi bu çalışma için 3 aydır bekliyorum sizce bu normal midir ve daha ne kadar beklemem gerekiyor medyum ali hoca hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim.

 21. Melisa / medyum gül sahtekardır sakın inanmayın dedi ki:

  Medyum gül denilen sahtekara bakım yaptırdım bende bakım parası 200 tl aldı. Bakım sonucunda bende büyü ve musallat olduğunu söyleyerek beni korkuttu. Uzerimdeki büyüyü ve musallatı almak için bende 4.000 tl para istedi bankadan kredi çekerek verdim. Parayı aldıktan sonra bir daha telefonlarıma çıkamadı. Her yerden engelledi beni fecebook sayfasından buldum onu medyum gül denilen şarlatandan uzak durun.

 22. medyum arıyorum dedi ki:

  Gerçek medyum arıyorum gerçek medyumlardan sonuç alıp çalışanların yardımına ihtiyacım var.

  • güvenilir gerçek medyum dedi ki:

   Merhaba kardeşim gerçek hoca medyum faysal Hocadır etkili sonuç veriyor muhterem hoca mı tavsiye ederim 0535 304 10 47

  • gerçek medyum faysal hoca önerim dedi ki:

   Bana göre gerçek Medyum faysal Hocadır hiç bir hocanın veremediği sonucu verdi bana Allah kendisinden razı olsun sana da tavsiye ederim.

 23. Gerçek ve etkili medyum arıyorum dedi ki:

  Gerçek medyuma ihtiyacım var sevdigim kız başkasıyla evlenmek üzere Acil yardım edin gerçek medyum arıyorum lütfen yardım edin ?????

  • Gerçek Medyum hansel hoca tavsiyem dedi ki:

   Ayırma büyüsünü bende yaptırdım ayırma büyüsünü en iyi medyum hansel hoca yapıyor bana 6 günde sonuç verdi sizlere de tavsiye ederim.

  • Gerçek medyum tavsiye dedi ki:

   Evet kardeşim sana yardım edebilecek medyum hansel hocadır çünkü ayırma büyülerinde hansel hocamın üzerine başka medyum tanımıyorum çok etkili sonuç verebilen medyum dur buda numarası ve mail adresi 0536 783 10 41

 24. Papaz büyüsü medyum faysal hoca dedi ki:

  2 ay boyunca bir çok sahtekar medyum tarafından dolandırıldım cok fazla parami yediler toplam 4.000 TL civarinda param gitti o sahtekarları Allaha havale ediyorum para umrumda değil beni gururumla oynadılar daha ne diyeyim ama en sonunda her şeyden vaz geçmişken Medyum faysal Hocamı sitesini buldum ve kendisiyle iletişime geçtim diğerleri gibi değil çok cana yakın konuştu benimle Allah kendisinden razı olsu yaptığı papaz büyüsüyle hayatımı bir düzene soktu faysal hocam sizlere çok minnettarım ne kadar dua etsem azdır bende diğer arkadaşlar gibi medyum faysal Hocamı herkese şiddetle tavsiye ediyorum 0535 304 10 47

 25. Medyum Ali Hanifi hoca sahtekar dedi ki:

  Medyum Ali Hanifi denilen sahtekara sakın inanmayın bu sahtekar adam bağlama büyüsü yapacağını söyleyerek benden 1.500 tl para aldı şuan telefonlarıma çıkmıyor bu sahtekar düzenbaz adamdan uzak durun.

 26. Gerçek Medyum faysal Hoca dedi ki:

  Medyum faysal hocamın üzerine etkili sonuç verbilecek başka medyum tanımıyorum çünkü beni ve ailemi zor bir dönemden kurtardı kısmetimiz komple kapanmış durumdaydı resmen kıtlık taydık hepimizin işleri birden durdu elimizdeki para dahil bitmiş vaziyetteydi işte internette ne yapabiliriz diye araştırırken Medyum faysal hocamın sitesini gördük çok kişi sonuç almış diyerek bizde aradık ve durumu anlattık sağ olsun ki faysal hocam bize yardım etti 5 günlük kısa bir sürede kısmet açma büyüsü yaparak kısmetimiz açıldı artık işlerimiz iyi olmaya başladı şuan ise para nereden geliyor onu bile bilmiyoruz çok etkili bir çalışma yapmış faysal Hocam sayesinde çok mutlu bir aile olduk ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz faysal hocam Allah sizden razı olsun medyumfaysal@hotmail.com

 27. Geri getirme büyüsü Medyum hansel Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar ben Medyum hansel hocaya geri getirme büyüsü yaptırdım Allah var çok etkili sonuçlar veriyor hansel hocam daha önceden 3 tane medyumla çalıştım ama 3 de dolandırıcıymış insanların parasını yiyip alay ediyorlarmış benimde onlara 3.000 Tl param gitti burunlarından fitil fitil gelsin diyeyim ne diyim başka Allah belalarını versin Allah tan medyum hansel Hocayı buldum yoksa intihar edecektim Sağ olsun hansel hocam eşimi bana geri getirdi etkili bu şekilde eşim bana eskisinden daha çok saygı gösteriyor mutlaka hansel hocayla iletişime geçin arkadaşlar 0536 783 10 41

 28. Bağlama büyüsü medyum Riyad hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben birini çok seviyordum. Ama o da başkasını seviyordu. Ben de bana bağlanması için Riyad hocayı aradım o da bağlama büyüsü yaptı ve 27 gün sonra o yanıma geldi ve bana çıkma teklifi etti. Şu an sevgiliyiz ve çok mutluyuz evlenmeyi bile düşünüyoruz. Riyad hocayı herkese tavsiye ediyorum…medyumriyad@hotmail.com

 29. kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Arkadaşlar bana gerçek medyum kimse tavsiye edermisiniz acilen gerçektende çok zor durumdayım kısmetim kapalı boğazıma kadar borçtayım lütfen yardım edin .

  • Kısmet açma büyüsü Medyum hansel Hocam dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben Medyum hansel Hocayla çalıştım ve 6 günde sonuç aldım benimde kısmetim kapalıydı ve işlerim rast gitmiyordu Allaha Şükür hocamla çalışma yaptıktan sonra işlerim yoluna girdi ve kısmetim açıldı sana da Medyum hansel Hocayı tavsiye ediyorum mutlaka kendisiyle iletişime geç 0536 783 10 41

 30. Çok umutsuz dedi ki:

  Merhabalar .. Benım cok asık olduğum yıllarca uğraştığım biri var ama benı ıstemıyor bende hansel hocam ile başladım çalışmaya etkılerı olunca buradan da yazacağım …hansel hocayı forumlardan okudun inşallah etkılı sonuçlar alırım umarım Mutlu haberi paylaşırım ..Allah kimseyi umutsuz bırakmasın

 31. ALEV dedi ki:

  Merhabalar ben on gün önce hansel hoca ile çalışmalara başladım sevgilimi geri getirmek için yaptığı çalışmalarda çok etkili güzel sonuçlar alarak çalışmam sonlandı hansel hocaya teşekkürler ediyorum

  • Umutsuz kadin dedi ki:

   Alev hanm gerçekten sonuç aldiniz mi hansel hocadan banka hesabı kendi adına mı ona göre işlem yaptircam? ??

   • ALEV dedi ki:

    Bana ilk etapta malzeme maliyeti çıkarttı o maliyeti şirkette ödedim sonuç aldıktan sonra medyum hansel hocanın el emeğini ödedim onu da kendi hesabına yatırdım çok şükür bir sıkıntı olmadı

 32. Sevgiliyi kul köle etmek dedi ki:

  merhabalar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ben evliyim ama başkasını seviyordum erkek arkadaşım son zamanlar bana karşı soğudu ve iletişimi kesti bu da benim zoruma gitti bir arkadaşımın tavsiyesi üzerini medyum faysal hocayı aradım durumu anlattım o adama ders vermek için kendime bağlamak istedim faysal hoca çalışmalara başladı 12 günde adamı bana kul köle edecek şekilde bağladı şuan peşimde köpek gibi koşuyor faysal hocaya teşekkürler ediyorum

 33. arzu dedi ki:

  Merhabalar bende eşimden ayrıldığım için medyum arayışlarına girdim eşimi çok seviyorum onun geri gelmesi ve bağlanması için medyum faysal hocadan yardım istedim faysal hoca eşim ve benim için çalışmalar yaptı 14 günde eşimi bana geri getirip bağladı medyum faysal hoca sayesinde yuvam oldu tekrardan Allah faysal hocadan razı olsun herkese tavsiyemdir.

 34. sahtekar medyum hülya hoca dedi ki:

  Medyum Hülya denilen bu sahtekar beni dolandırdı arkadaşlar benim duygularımla oynadı çok güvenmiştim sevdiğim bana bağlayacağını söyledi ama nafile ne sevdiğimi bağladı nede beni mutlu edecek güzel bir haber verdi benim paramı aldıktan sonra bir kaç gün oyaladı ondan sonra beni engelledi ve telefonlarımı açmadı halende arıyorum ama açmıyor arkadaşalr bu sahtekara inanmayın.

 35. medyum özhan dolandırıcıdır dedi ki:

  2 ay önce medyum araştırırken özhan hocayı buldum kendisine derdimi anlattım başta bana çok inandırıcı geldi çalışmaya başlayalım dedim ücret almadan çalışmaya başlamadı tabi ücreti yolladım çalışmadan etkili sonuç alacağımı ve bir daha üzülmeyeceğimi söyledi ama olmadı bu sahtekara güvenmeyin arkadaşlar beni bitirdi bu adam benim duygularımla oynadı Allah medyum özhan hocanın belasını versin bu sahtekardan uzak durun sizlerinde umuudunu çalmasın…

 36. medyum semyan sahtekar üç kâğıtcı herifin tekidir dedi ki:

  Medyum semyan beni de kandırdı medyum semyan hakkında yapılan olumlu yorumları görerek yola çıktım bu sahtekar adam hakkında öyle iyi yorumlar vardi ki kimileri semyan beyin parayla işi yok diyor kimileri iki taksitle ödeme yapılıyor diyor adamın dini imanı para aşk büyüsü için benden 1.500 tl para istedi parayı yollarken 10 tl kesinti yaptı semyan denilen çingene 10 tl de istedi Allah gözünü doyursun dedim yolladım yolladıktan sonra beni engelledi medyum semayan sahtekar çingene dır sakın inanmayın adı adama

 37. medyum yeliz sahtekardır dedi ki:

  Medyum yeliz sahtekardır. Ben eşimden ayrıldım eşimin geri gelmesi ve bağlanması için medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum yeliz hocayı buldum aradım yardım istedim Bana bakım yaptı 5 günde eşimi geri getireceğini söyledi benden 2.500 tl para aldı parayı aldıktan 3 gün sonra telefonlarımı engelledi bu sahtekar kadına inanma kendisini şikayet edeceğimi söyledim paramı geri vermemek için bana ilişkiye girmeyi teklif etti bu kadın birliğin teki sakın inanmayın bu namussuza

 38. medyum atakan hoca hakkında dedi ki:

  medyum atakan hocaya gideni geri getirme büyüsü için medyum atakan hocadan yardım aldım daha çalışmalarımın 13 günü bana 10 günde sonuç alacağımı söyledi sizce sonuç alırmıyım. Medyum atakan hocayı daha ne kadar beklemem gerekiyor bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

  • servet / faysal hoca tavsiyemdir dedi ki:

   Benim medyum atakan hakkında hiç bir bilgim yok bekle desem daha ne kadar bekliyeceksin gerçek bir medyum verdiği günün sonunda sonuç vermesi gerekiyor taş patlasın 1 gün daha geç olsun ama senin 3 günün geçmiş istersen sen 1 hafta daha bekle işin olmazsa sana önerim medyum faysal hocadır benim giden sevgilimi geri döndürmek için 9 günlük bir çalışma yaptı çalışmaların 6 günün sevgilim bana geri döndü ve bağlandı. 0535 304 10 47 bu numaradan faysal hocama ulaşabilirsin.

 39. falcı baba sahtekardır dedi ki:

  Arkadaşlar ben falcı babayı aradım kız arkadaşımla aramız bozuktu tekrardan birleşirmiyiz diye bakım yaptırdım falcı baba bizde büyü olduğunu söyledi. Bende ne yapmam gerekir diye sordum ve siz bu büyüyü bozup kız arkadaşımı bana geri getire bilirmisiniz dedim yaparım diyip benden çok para aldı 14 gün oldu ne gelen var ne giden şuan falcı baba denilen sahtekar beni her yerden engelledi.

 40. medyum hafize dolandırıcı mı dedi ki:

  Medyum hafize hoca evlilik büyüsü için bana bakım yaptı. Bana yardım edeceğini söyledi benden büyük bir miktarda para istedi bende yolladım 4 gün oldu hiç bir şekilde ulaşamadım sizce dolandırıcımıdır.

 41. medyum semiha arslan sahtekardır dedi ki:

  Eşimle ayrıldım eşimi geri getirip bağlamak için medyumları araştırdım karşıma medyum semiha arslan çıktı arayıp sorularımı anlattım beni dinledi bana yardımcı olacağını söyledi eşimi 1 haftada bana geri getirip bağlıyacağını anlattı ve benden 3,000 lira para aldı parayı aldıktan sonra telefonlarıma hiç ir şekilde çıkmadı başka numaradan arıyorum telefonu açıyor sesimi duyuyor işim var akşam ara diyor arıyorum yine cevap yok medyum semiha arslan sahtekardır beni dolandırdı resmen umutlarımla oynadı çocuklarımın rızkını aldı benden inşallah allah yedirmez çoluk çocuğundan çıksın medyum semiha arslandan uzak durun umutlarınıza ve paranıza yazık olur.

 42. medyum ali gürses sonuç alırmıyım dedi ki:

  Ben evlilik büyüsü çalışmaları yaptırmak için medyum ali gürses hocadan yardım aldım 2 aydır evlilik büyüsü için çalışmalar yapıyor şimdiye kadar etki görmedim sizce evlilik büyüsü bu kadar uzun sürmesi normal midir Medyum ali gürses bana sonuç verir mi ? Arkadaşlarım bana daha çok beklersin diyor sonuç almayı inşallah arkadaşlarım yanılır. Eğer medyum ali gürses sonuç vermeyecek gibiyse beni bilgilendirin.

 43. medyum fevzi hoca sahtekar ve sapıktır dedi ki:

  Manisa-Kırkağaç ta fevzi hoca var adam tam bir sahtekarın önde gideli medyum fevzi hoca denilen sahtekar adam bana erkek arkadaşımı bağlıyacağını söyledi bunun için de benden 3 defa para aldı bara aldıktan sonra işim olmadı bu defa da bu sahtekar sapık adam işlemin tutması için benimle cinsellik yaşamak istedi bu sahtekar dan uzak durun sapık bu adam her yere yazacam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir