Başarılı Medyumlar
19 Ekim 2016

Gerçek Sahtekar Medyumlar

Gerçek Sahtekar Medyumlar

İnsanlar artık kendilerini gerçek sahte medyumların oyunlarından nasıl koruyacaklarını eskiye oranlar çok daha iyi biliyorlar. Bu alanda verilen sahte hizmetlerden sonra sorunlar yaşayan insanların durumlarını gördükçe akıllanan ve daima gerekçe medyumlar ile çalışmak için ellerinden geleni yapan insanlar artık bu durumu çevrelerindeki diğer insanlara da önermektedirler.

Peki güvenilir bir medyum ile çalışabilmek için nelere dikkat edilmelidir? Bu sorunun cevabını bulmak için ısa bir araştırma yeterli olacaktır. Bilindiği gibi medyumlar ile çalışmak her zaman için insanların hem istedikleri hem de çekindikleri bir durum olmuştur. Çünkü bu insanlar verdikleri hizmetler ile gerçekten de normal yollardan elde edilemeyen birçok sonucu kolay bir şekilde elde edebilmektedirler.

Kaliteli bir medyumluk hizmeti almak için yapılması gereken ilk iş en kısa zamanda gerçek sahte medyumların ne gibi tuzaklar kurduklarını ve aynı zamanda insanları nasıl kandırdıklarını öğrenmek olacaktır. Buna dikkat eden herkes kendilerine tam anlamı ile yardımcı olacak deneyimli bir medyum bulabilmektedir.

Bilinen en önemli medyumların genel özelliklerini araştırmak ve bu insanlar ile çalışmış olan kişileri dinlemek her zaman için alınacak en önemli tedbirlerden biridir. Medyum seçerken gerekli özeni göstermeyen insanlar bazen kendilerini bazen de sevdikleri kişileri riske atmış demektirler. Çünkü gerçek sahte medyumlar verdikleri sahte hizmetler ile her zaman için insanların hayallerini görmezden gelip onlara zarar gelecek olsa bile bunu umursamazlar.

Zaten geçmişte yapılan işlemler bakıldığı zaman bu durumun gerçekten de bu şekilde olduğu net bir şekilde görülecektir. Medyumluk hizmeti almak için yalpan araştırmalarda gerçek sahte medyumlara denk gelmemek için her zaman son derece dikkatli olmak ve karşıdaki kişinin samimiyetinden emin olmak gerekir. Bu kişiler bin türlü oyun ile insanları kandırmak için ellerinden geleni yaparlar ve her fırsatı kendi çıkarları için değerlendirmek isterler.

Bu sebeple işleri riske atmamak ve en basit işlemi bile güvenilir bir medyuma teslim etmek için son derece titiz bir araştırma evresi yaşamak gerekmektedir. Medyumların kendilerini dertlerinden kurtaracaklarına veya hayallerine ulaşmaları için manevi enerjileri harekete geçirebileceklerini çok iyi bilen insanların bu sebeple tarihin her döneminde bu kişilere karşı büyük bir ilgi duymuşlardır.

Başarılı bir medyum yaptığı özel işlemler ile en güçlü enerjileri harekete geçirebilir ve istediği her türlü işlemi kısa zaman içinde yapabilir. Bu her zaman bu şekilde olmuştur ve medyumluk bu sebeple daima insanların ilgilerini çekmiştir. Kimi zaman insanların dehşet içinde bırakan kimi zaman ise onları şaşırtan medyumlar özellikle beklentilerin üzerinde işlemler ile daima insanların yardımına koşmuşlardır.

Gerçek sahte medyumlar ile çalışan insanlar bu kişilerin verdikleri bilgilere kolayca kanarak kendilerini istedikleri her şeyi harfiyen yaparlar. Çünkü bu insanlar karşılarındaki kişilerin kandırma konusunda adeta ustalaşmışlardır. Maddi veya manevi anlamda sorun yaşamamak için öncelikle seçilen medyumun geçmişi araştırılmalı ve varsa kendisi ile çalışmış olan kişilerden fikir alınmalıdır. Hatta bu konuda insanların birbirlerine önerilerde bulundukları sitelerde zaman geçirmek ve ilgili medyum hakkında bilgiler toplamak gerekir.

Bu hem verilecek olan kararın ilk seferde doğru olmasını hem de alınacak riskin minimuma indirilmesini sağlamak için çok önemlidir. Kendilerini her zaman öven ve insanların ilgilerini çekmek için bir işletme sahibi gibi sürekli reklamlar yapan medyumlar mutlaka sorun yaşatacak olan sahte medyumlardır. Bu da medyum seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Tüm bu hususlara özen gösteren kişiler mutlaka gerçek sahte medyumlardan kendilerini korumayı başaracaklardır.

44 YORUM

 1. medyum hülya anne sahtekardır dedi ki:

  Medyum hülya anne denilen sahtekara sakın inanmayın ben erkek arkadaşımdan ayrıldım onu kendime geri getirip bağlamak için bu sahtekar kadından yardım istedim benden 2.000 tl para istedi bende yolladım çalışmaları yapıyorum dedi ama ortada hiç bir şey yoktu benden tekrar para istedi bende olmadığını söyledim paramın olmadığını anlayınca benden çevremdeki insanları yönlendirmemi istedi 2 arkadaşım daha para yolladı benim gibi sorunları vardı parayı aldıktan sonra araştırma yaptım medyum hülya anne denilen kadın sahtekar çıktı Allah onun belasını versin uzak durun bu kadından.

 2. sahtekar medyum ahmet köse dedi ki:

  Sahtekar medyum ahmet köse tarafından iki kez dolandırıldım. Benim eşim ile aramda bir takım anlaşmasızlıklar oldu eşim bana karşı çok soğuttu ve sürekli ayrılmaktan bahsediyordu bende bu konuda yardım almak için medyum ahmet köse hocayı aradım bu sahtekar adam eşime ve bana büyü yapıldığını söyleyerek benden 4.000 tl para aldı çalışmalara başladığını söyledi 14 gün zaman verdi bana.

  Medyum ahmet köse aradığımda telefonlarıma bakmamaya başladı her şey parayı alana kadardı telefonlarıma bakmayınca benden bu sahtekar adamın sitesinde medyum barış buldum aradım durumu anlattım oda benden 2.000 tl para aldı parayı alır almaz engelledi beni yaptığım araştırmalara göre medyum ahmet köse ve barış aynı kişiler bu sahtekarlardan uzak durun.

  Medyum ahmet köse denilen sahtekarın yüzünden yuvam yıkıldı. Bu sahtekara sakın inanmayın vergi levhası bile sahte bu adamın itimar etmeyin.

  • medyum ahmet köse sahtekardır dedi ki:

   Merhabalar siz bu yorumu yapmasaydınız ben yazacaktım. Medyum ahmet köse denilen kan emici erkek arkadaşımı bana aşık edeceğini söyleyerek benden de 2.500 tl para aldı parayı aldıktan sonra erkek arkadaşımın hayatında başka bir kadın olduğunu söyledi ve bu kadının büyü yaparak erkek arkadaşımla evleneceğini söyleyerek büyüyü bozmak için benden 2.000 tl daha para aldı parayı aldıktan sonra beni taciz etti ve her yerden engelledi bu sahtekar sapık adama sakın inanmayın.

 3. medyum kenan yeşil sahtekardır dedi ki:

  Medyum kenan yeşil delinen sahtekara evlilik büyüsü yapması için yardım istedim. Bu sahtekar ilk günler benle çok iyi bir şekilde konuştu bu şekilde konuşarak ona güvendim evlilik büyüsü yapması için 2.650 tl para yolladım parayı yolladıktan sonra aradım hocam dedim parayı yolladım bana kontrol edeceğini söyledi 20 dakika sonra aramamı istedi 20 dakika sonra aradım ama ulaşamadım kenan yeşil denilen sahtekar beni her yerden engellemişti. Bu sahtekara sakın inanmayın insanları umutlandırıp kandırmaktan başka bir şey bilmez.

 4. gerçek medyum Riyad hocamdır dedi ki:

  Selam merhaba değerli arkadaşlarım ben medyum Riyad hocayla çalıştım 7 günde sonuç verdi bana.Kısmetim kapalıydı hem iş yönünden hemde aşk yönünden kısmetim %0 dı ama hocama yaptırdığım kısmet açma büyüsü yaptırdım dediğim gibi hocamın sayesinde çok mutluyum kesinlikle Medyum riyad hoca mı Tavsiye ederim hocamla çalışmam %1000 sonuç verdi çok etkili çalışmalar yapıyor Allah Hocamdan razı olsun ne muradı varsa ersin Amin!!

  • Gamze dedi ki:

   medyum Riyad hocayla bende çalışmalar yaptım gerçekten harika sonuçlar veriyor herkese tavsiye ederim

 5. Dicle dedi ki:

  Arkadaşlar ben bir çok hocayla çalıştım ama hepside sahtekar çıktı Milyonlarca param gitti sahtekarlara ben de durumumu bir arkadaşıma anlattım bana tanıdığı medyum olduğunu söyledi işini iyi yapabilen Gerçek bir hocaymış medyum selamet hocayla çalışan varsa gerçekten de sonuç almış biri yorumuma cevap verebilirmi lütfen Eşim beni boşamak üzere selamet hoca nasıl birisidir gerçekten de yaptığı çalışmalarda kesin sonuç veriyor mu Acil Lütfen yardım edin???

  • Gerçek medyum Tavsiye dedi ki:

   Dicle hanım merhabalar bende medyum selamet hocayla çalıştım etkili sonuçlar aldım kendisiyle çalışmanızı isterim kesin sonuç veriyor mutlaka kendisiyle iletişime geçin size yardım edecektir Allahın izniyle derdinize çare olacaktır iletişim 0538 840 17 01 buda mail adresi selamethocam@hotmail.com

  • Medyum selamet Hoca etkili sonuç veriyor dedi ki:

   Merhaba Dicle kesinlikle selamet hocayla çalışmalısın bende etkili sonuçlar aldım selamet hocanın sayesinde dünyanın en mutlu insanı oldum kendisiyle çalışmalısınız 0534 953 88 14 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 6. Medyum Çağlar Tuncer sahtekardır sakın inanmayın dedi ki:

  Arkadaslar ben medyum Çağlar Tuncer’e ask büyüsü yapması için 1.750 tl para verdim bu şerefsiz parayı aldıktan sonra beni engelledi bu sahtekarın önde gideli sakın inanmayın buna uzak durun.

 7. Bağlama büyüsü medyum Riyad hoca dedi ki:

  Benim kocamın gözü benden başkasını görmüyordu. Ama bir akşam ne olduysa bana ters davrandı ve her mesaj geldiğinde gülüyordu ben de bu durumdan şüphelendim ve o uyuduğu zaman telefonunu kurcaladım ve başka kadınlarla mesajlaştığını gördüm. 1 ay kadar onu takip ettim ve biraz daha emin olmak istedim. Daha kötü şeyler yaptığını gördüm. Bir keresinde en yakın arkadaşımla onu gördüm. Ben de RİYAD Hocayı aradım ve buna bir çözüm yolu bulmasını istedim. O da , en yakın arkadaşımın kocama aşık olup muska yaptırdığını söyledi. Daha sonra o muskayı kocamın üstünden kaldırdı ve ona ,bana tekrar bağlanması için bir bağlama büyüsü yaptı. Kocam artık eskisi gibi değil ve bana hala çok bağlı. Ben çok mutluyum Allah RİYAD Hoca’dan razı olsun. 0534 854 6132

  • Havin dedi ki:

   bende bağlama büyüsü yaptırdım sizin gibi tercihim medyum Riyad hoca oldu eşimi kendime bağlamak için 9 günlük bir çalışma yaptırdım hayırlı sonuçlar aldım şuan çok mutluyum eşim yanım da ve bana bağlı bende herkese tavsiye ederim

 8. Gerçek medyum selamet hoca dedi ki:

  3 ay önce medyum selamet hocama papaz büyüsü yaptırdım gerçekten de etkili sonuç veriyor ben Eşimle aramızda sorunlar yaşadık her gün bana vuruyordu işkence çektiriyordu resmen her günümü haram etti bana bende medyum selamet hocamla çalıştım Allah razı olsun hocamdan eşimi bana kul köle etti bana papaz büyüsünün etkisi baya bir etkiliymiş benim durumumda olanlar daha fazla kocanız tarafından eziyet edilmeden Medyum selamet Hocaya ulaşın 0538 840 17 01

 9. İkna Etme Büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Ben biriyle evlenmek istiyordum fakat ailem buna karşı çıkıyordu. Ben de onu yani evlenmek istediğim kişiyi çok seviyordum ve ailemin buna karşı çıkışına engel olması için Riyad hocaya ulaştım ve onunla birlikte aileme ikna etme büyüsü yaptırdım. Artık bizim ilişkimize hiç karşı çıkmadılar biz de şu an evliyiz ve çok mutluyuz ailemle aram çok iyi. Bence bu tür konularda sıkıntısı olanlar Riyad hocaya ulaşsın çünkü çok yardımcı oluyor…0534 854 6132

 10. Medyum Emre Aktaş sahtekardır dedi ki:

  Bundan 5 ay önce sevgilimden ayrıldım onu o kadar çok sevdiğim için bir türlü unutamadım geri gelmesi için ne yaptıysam olmadı bende internette ve Facebook ‘ta dolaşırken medyum Emre Aktaş denilen sahtekara çok iyi bir hoca olarak gördüm bunun medyumlukla ilgili belgesi olduğunu devlete vergi ödediğini gördüm bu yüzden güvendim bu sahtekar adam geri getirme büyüsü için benden 4.000 tl para aldı hic bir şey de yapmadı aradığım zamanda her seferinde bana hakaret ediyor sahte belgesi var benim gibi inanmayın düşmeyin.

 11. Beyza dedi ki:

  Bende giden sevgiliyi geri getirmek için bir çok medyumla çalışmalar yaptım her seferinde paramı alıp beni engellediler ve kandırıldım ve bir aile dostumun tavsiyesi üzerine Serhan hocayı aradım ve yardım istedim 7 günlük bir çalışma yaptı ve 7 günün sonunda çok iyi sonuçlar aldım sevgilim bana geri geldi çok mutluyum bu mutluluğumu sizlerle paylaşıp Serhan hocayı tavsiye etmek istedim Serhan hoca iletişim 0539 914 9164

 12. Mihriban dedi ki:

  RİYAD hocayla çalışmalar yaptım eşimle aramda sürekli tartışmalar oluyordu soğuk davranıyordu bende bu konu da yardım istedim beni kırmadı ve eşimle aramızdaki soğukluğu kaldırdı resmen bize huzur verdi bende gerçek bir medyum arayanlara RİYAD hocayı tavsiye ederim

 13. Gül Ahmet dedi ki:

  Bende sizlere medyum selamet hocayı tavsiye ediyorum benim de nişanlımla aramı düzeltti bende nişanlımdan ayrılma derecesine geldim selamet hocanın sayesinde nişanlıma kendime bağladım ve şuan evliyim selamet hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 14. Medyum Sinan dolandırıcı dedi ki:

  Beni de medyum Sinan denilen şarlatan dolandırdı allah onun belasını versin eşimi bana bağlayacağını söyleyerek bir ton para aldı şimdi de işin olmuyor diyor başta bana demişti işin olmasa paran iade paramı istedim bu sahtekarın bana etmediği küfür kalmadı benden çalışmalar için çıplak resim istedi yolladım şuan şerefsiz adam bana santaz yapıyor medyum Sinan denilen Serefsizden uzak durun.

 15. Selma dedi ki:

  Herkese selam. 1 ay önce sevgilim beni terk etti. Dayanamaz geri gelir dedim ama gelmedi. Ben de bana geri dönmesi için riyad hocaya ulaştım ve onunla birlikte geri getirme büyüsü yaptık. Sevgilim 1 hafta sonra bana geri döndü. Ondan sonra da beni hiç terk etmedi ve beni çok seviyor. Allah riyad hocadan razı olsun.

 16. Çetin İkinci Babam dedi ki:

  Arkadaşlar çok mu fazla dolandırıldınız bende çok dolandırıldım ama sonunda gerçek bir hocayla tanıştım eger onca sahtekarlar beni dolandırmasaydı ben Medyum Serhan abiyle , yada ikinci babamla tanışamazdım çok cana yakın bir Hocadır ne dediğini iyi bilen kanı sıcak bir adamdır kendisi diğer deyişle babam babam vefat etti benim ama Serhan hoca babamın yokluğunu unutturuyor bana çalışmalarında etkili sonuçlar veriyor arkadaşlar fazla dolandırılmadan Serhan hocamla iletişime geçin bu hocamın telefon nosu 0539 914 9164

 17. medyum arıyorum dedi ki:

  Gerçek medyum arıyorum gerçek medyumlardan sonuç alıp çalışanların yardımına ihtiyacım var.

  • güvenilir gerçek medyum dedi ki:

   Merhaba kardeşim gerçek hoca medyum selamet Hocadır etkili sonuç veriyor muhterem hoca mı tavsiye ederim 0538 840 17 01

  • gerçek medyum selamet hoca önerim dedi ki:

   Bana göre gerçek Medyum selamet Hocadır hiç bir hocanın veremediği sonucu verdi bana Allah kendisinden razı olsun sana da tavsiye ederim. 0538 840 17 01

 18. Gerçek ve etkili medyum arıyorum dedi ki:

  Gerçek medyuma ihtiyacım var sevdigim kız başkasıyla evlenmek üzere Acil yardım edin gerçek medyum arıyorum lütfen yardım edin ?????

  • Gerçek Medyum Serhan hoca tavsiyem dedi ki:

   Ayırma büyüsünü bende yaptırdım ayırma büyüsünü en iyi medyum Serhan hoca yapıyor bana 6 günde sonuç verdi sizlerede tavsiye ederim Medyum Serhan Hoca iletişim 0539 914 9164

  • Gerçek medyum tavsiye dedi ki:

   Evet kardeşim sana yardım edebilecek medyum Serhan hocadır çünkü ayırma büyülerinde Serhan hocamın üzerine başka medyum tanımıyorum çok etkili sonuç verebilen medyum dur buda numarası ve mail adresi 0539 914 9164 medyumserhanhocam@hotmail.com

 19. Papaz büyüsü medyum selamet hoca dedi ki:

  2 ay boyunca bir çok sahtekar medyum tarafından dolandırıldım cok fazla parami yediler toplam 4.000 TL civarinda param gitti o sahtekarları Allaha havale ediyorum para umrum da değil beni gururumla oynadılar daha ne diyeyim ama en sonunda her şeyden vaz geçmişken Medyum selamet Hocamı sitesini buldum ve kendisiyle iletişime geçtim diğerleri gibi değil çok cana yakın konuştu benimle Allah kendisinden razı olsu yaptığı papaz büyüsüyle hayatımı bir düzene soktu selamet hocam sizlere çok minnettarım ne kadar dua etsem azdır bende diğer arkadaşlar gibi medyum selamet Hocamı herkese şiddetle tavsiye ediyorum selamethocam@hotmail.com 0538 840 17 01

 20. Medyum Ali Hanifi hoca sahtekar dedi ki:

  Medyum Ali Hanifi denilen sahtekara sakın inanmayın bu sahtekar adam bağlama büyüsü yapacağını söyleyerek benden 1.500 tl para aldı şuan telefonlarıma çıkmıyor bu sahtekar düzenbaz adamdan uzak durun.

 21. Gerçek Medyum selamet Hoca dedi ki:

  Medyum selamet hocamın üzerine etkili sonuç verbilecek başka medyum tanımıyorum çünkü beni ve ailemi zor bir dönemden kurtardı kısmetimiz komple kapanmış durumdaydı resmen kıtlık taydık hepimizin işleri birden durdu elimizdeki para dahil bitmiş vaziyetteydi işte internette ne yapabiliriz diye araştırırken Medyum selamet hocamın sitesini gördük çok kişi sonuç almış diyerek bizde aradık ve durumu anlattık sağ olsun ki selamet hocam bize yardım etti 5 günlük kısa bir sürede kısmet açma büyüsü yaparak kısmetimiz açıldı artık işlerimiz iyi olmaya başladı şuan ise para nereden geliyor onu bile bilmiyoruz çok etkili bir çalışma yapmış selamet Hocam sayesinde çok mutlu bir aile olduk ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz selamet hocam Allah sizden razı olsun selamethocam@hotmail.com

 22. Geri getirme büyüsü Medyum Serhan Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar ben Medyum Serhan hocaya geri getirme büyüsü yaptırdım Allah var çok etkili sonuçlar veriyor Serhan hocam daha önceden 3 tane medyumla çalıştım ama 3 de dolandırıcıymış insanların parasını yiyip alay ediyorlarmış benimde onlara 3.000 Tl param gitti burunlarından fitil fitil gelsin diyeyim ne diyim başka Allah belalarını versin Allahtan medyum Serhan Hocayı buldum yoksa intihar edecektim Sağ olsun Serhan hocam eşimi bana geri getirdi etkili bu şekilde eşim bana eskisinden daha çok saygı gösteriyor mutlaka Serhan hocayla iletişime geçin arkadaşlar 0539 914 9164

 23. Bağlama büyüsü medyum Riyad hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben birini çok seviyordum. Ama o da başkasını seviyordu. Ben de bana bağlanması için Riyad hocayı aradım o da bağlama büyüsü yaptı ve 27 gün sonra o yanıma geldi ve bana çıkma teklifi etti. Şu an sevgiliyiz ve çok mutluyuz evlenmeyi bile düşünüyoruz. Riyad hocayı herkese tavsiye ediyorum…medyumriyad@hotmail.com

 24. Yardım dedi ki:

  Arkadaşlar bana gerçek medyum kimse tavsiye edermisiniz acilen gerçektende çok zor durumdayım kısmetim kapalı boğazıma kadar borçtayım lütfen yardım edin .

  • Kısmet açma büyüsü Medyum Serhan Hocam dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben Medyum Serhan Hocayla çalıştım ve 6 günde sonuç aldım benimde kısmetim kapalıydı ve işlerim rast gitmiyordu Allaha Şükür hocamla çalışma yaptıktan sonra işlerim yoluna girdi ve kısmetim açıldı sanada Medyum Serhan Hocayı tavsiye ediyorum mutlaka kendisiyle iletişime geç 0539 914 9164

 25. Çok umutsuz dedi ki:

  Merhabalar .. Benım cok asık olduğum yıllarca uğraştığım biri var ama benı ıstemıyor bende Serhan hocam ile başladım çalışmaya etkılerı olunca burdan da yazacağım …Serhan hocayı forumlardan okudun ınsallah etkılı sonuçlar alırım umarım Mutlu haberı paylaşırım ..Allah kımseyı umutsuz bırakmasın

 26. ALEV dedi ki:

  Merhabalar ben on gün önce Serhan hoca ile çalışmalara başladım sevgilimi geri getirmek için yaptığı çalışmalarda çok etkili güzel sonuçlar alarak çalışmam sonlandı Serhan hocaya teşekkürler ediyorum

  • Umutsuz kadin dedi ki:

   Alev hanm gerçekten sonuç aldiniz mi serhan hocadan banka hesabı kendi adına mı ona göre işlem yaptircam? ??

   • ALEV dedi ki:

    Bana ilk etapta malzeme maliyeti çıkarttı o maliyeti şirkette ödedim sonuç aldıktan sonra medyum Serhan hocanın el emeğini ödedim onu da kendi hesabına yatırdım çok şükür bir sıkıntı olmadı

 27. Sevgiliyi kul köle etmek dedi ki:

  merhabalar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ben evliyim ama başkasını seviyordum erkek arkadaşım son zamanlar bana karşı soğudu ve iletişimi kesti bu da benim zoruma gitti bir arkadaşımın tavsiyesi üzerini medyum selamet hocayı aradım durumu anlattım o adama ders vermek için kendime bağlamak istedim selamet hoca çalışmalara başladı 12 günde adamı bana kul köle edecek şekilde bağladı şuan peşimde köpek gibi koşuyor selamet hocaya teşekkürler ediyorum

 28. arzu dedi ki:

  Merhabalar bende eşimden ayrıldığım için medyum arayışlarına girdim eşimi çok seviyorum onun geri gelmesi ve bağlanması için medyum selamet hocadan yardım istedim selamet hoca eşim ve benim için çalışmalar yaptı 14 günde eşimi bana geri getirip bağladı medyum selamet hoca sayesinde yuvam oldu tekrardan Allah selamet hocadan razı olsun herkese tavsiyemdir.

 29. sahtekar medyum hülya hoca dedi ki:

  Medyum Hülya denilen bu sahtekar beni dolandırdı arkadaşlar benim duygularımla oynadı çok güvenmiştim sevdiğim bana bağlayacağını söyledi ama nafile ne sevdiğimi bağladı nede beni mutlu edecek güzel bir haber verdi benim paramı aldıktan sonra bir kaç gün oyaladı ondan sonra beni engelledi ve telefonlarımı açmadı halende arıyorum ama açmıyor arkadaşalr bu sahtekara inanmayın.

 30. medyum özhan dolandırıcıdır dedi ki:

  2 ay önce medyum araştırırken özhan hocayı buldum kendisine derdimi anlattım başta bana çok inandırıcı geldi çalışmaya başlayalım dedim ücret almadan çalışmaya başlamadı tabi ücreti yolladım çalışmadan etkili sonuç alacağımı ve bir daha üzülmeyeceğimi söyledi ama olmadı bu sahtekara güvenmeyin arkadaşlar beni bitirdi bu adam benim duygularımla oynadı Allah medyum özhan hocanın belasını versin bu sahtekardan uzak durun sizlerinde umuudunu çalmasın…

 31. medyum semyan sahtekar üç kâğıtcı herifin tekidir dedi ki:

  Medyum semyan beni de kandırdı medyum semyan hakkında yapılan olumlu yorumları görerek yola çıktım bu sahtekar adam hakkında öyle iyi yorumlar vardi ki kimileri semyan beyin parayla işi yok diyor kimileri iki taksitle ödeme yapılıyor diyor adamın dini imanı para aşk büyüsü için benden 1.500 tl para istedi parayı yollarken 10 tl kesinti yaptı semyan denilen çingene 10 tl de istedi Allah gözünü doyursun dedim yolladım yolladıktan sonra beni engelledi medyum semayan sahtekar çingene dır sakın inanmayın adı adama

 32. medyum yeliz sahtekardır dedi ki:

  Medyum yeliz sahtekardır. Ben eşimden ayrıldım eşimin geri gelmesi ve bağlanması için medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum yeliz hocayı buldum aradım yardım istedim Bana bakım yaptı 5 günde eşimi geri getireceğini söyledi benden 2.500 tl para aldı parayı aldıktan 3 gün sonra telefonlarımı engelledi bu sahtekar kadına inanma kendisini şikayet edeceğimi söyledim paramı geri vermemek için bana ilişkiye girmeyi teklif etti bu kadın birliğin teki sakın inanmayın bu namussuza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir