Medyum Tavsiye ediyorum

Günümüzde çok sayıda medyum olması ve her birinin hem olumlu hem de olumsuz yorumlara sahip olmaları seçim yapmak isteyen kişileri daima zor durumda bırakmıştır. Bu sebeple birçok kişi nasıl medyum seçeceklerini bilmedikleri için genellikle medyum tavsiye ediyorum diyen herkese güvenip riske girebilmektedirler. Bu durumda kalmamak için yapılması gereken en önemli şey kesinlikle medyumlar hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmaktır.

Bu sayede insanların oyunlarına gelmeden en kısa zamanda istenen sonuç alınabilir ve ilk seferde en doğru seçim yapılabilir. Medyum seçmek sanıldığı kadar kolay olmayan ve her zaman özen bir şekilde davranılması gereken bir konudur. Bütün medyumlar kendilerini överler ve en başarılı medyum gibi tanıtırlar. Maalesef birçok kişi kimi zaman özensizlikten kimi zaman ise çaresizlikten dolayı bu yalanlara kanıp güven vermeyen veya herhangi bir başarıları olmayan medyumlara kanabilirler.

Bu sebeple medyum tavsiye ediyorum gibi ibarelerin yer aldığı siteleri veya bu konuda en doğru bilgileri verecek olan insanları seçmek çok doğru bir seçim olacaktır. Yapılacak olan işlem ne olursa olsun mutlaka büyük bir deneyime sahip olmalar gereken medyumlar, çoğu zaman insanların normal yollardan ulaşamadıkları birçok sonuca daha kısa zamanda ve hiç fiziki emek vermeden ulaşabilmelerini sağlayabilmektedirler.

Medyum tavsiye ediyorum cümlesini gören kişilerin hemen karar vermeden kendilerine verilen tüm bilgileri ince bir titizlikle incelemeleri ve kararlarını o şekilde vermeleri kendilerini ileri ki dönemlerde yayacakları ciddi sorunlardan kurtarmaktadır. Medyumlar her zaman için günlük yaşamlarından yaptıkları işlemlere kadar sıradan insanlardan çok daha farklı kişiler olarak bilinmektedirler.

Özellikle tarihin her döneminde yaşadıkları toplumun en özel karakterleri olarak bilinen bu insanlar çoğu zaman hatalı seçim yapan kişilerin istedikleri amaca ulaşmalarını da sağlayamamışlardır. Bu sebeple önemli olan doğru medyumu seçmek değil bu konuda yeteri kadar araştırma yapmaktır. Medyum tavsiye ediyorum diyen kişiler veya kaynaklar da bu sebeple çok büyük önem taşımaktadırlar. Gerekli özen gösteren herkes kısa zaman içinde istedikleri tüm sonuçları alarak sorunlarından kurtulabilmekte veya hayallerini gerçeğe dönüştüre bilmektedirler.

 

62 Yorum

 1. Papaz büyüsü yaptıranların yorumları dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptıranların yorumlarını okuyarak yola çıktım. Papaz büyüsü hakkında çok bilgi topladım gerçekten iyi bir çalışma yapmak istiyorsanız papaz büyüsünden şaşmamak lazım papaz büyüsü yaptırmak için bende araştırmalar yaptım bu çalışmayı iyi bir medyumdan yardım alarak iyi sonuçlar alacağımı öğrendim bende tavsiyeler istedim çoğu tavsiye edilen medyumları araştırdım sahtekar çıktılar.
  Papaz büyüsü yaptıranlardan biri de yakın arkadaşım çıktı bana yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalışma yaptığı hocayı sorum medyum AFRAN olduğunu söyledi bende numarasını alıp aradım. Papaz büyüsü hakkında bilgi aldım verdiği bilgilere bakarak gerçekten işinin ehli bir medyum çalışama yapamaya karar verdim erkek arkadaşım için çalışmalara başladı.
  AFRAN hocayla 9 günlük bir çalışma yaptık sürekli iletişim halindeydik çalışmalar güle oynaya bitti sıfır sorunsuz gerçekten işinin hakkını veren bir medyum dur. Ben 4 aydır sonuç almış bir insanım işin güzel tarafı gün geçtikçe çalışmanın etkisi de çoğalıyor. Bende papaz büyüsü yaptıranlardan biri olarak medyum AFRAN hocayı şiddetle sizlere de tavsiye ederim. 0539 300 24 63

 2. Medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

  Medyum tavsiye ediyorum. Günümüzde o kadar çok medyum varki kime güvenip kime inanacağımızı gerçekten şaşırdık her kez medyum olmuş ben evlilik büyüsü için 7 hocaya para yolladim hic biri yardımcı olmadı.

  Bende araştırmaları baya bir sıkı yaptım medyumlar hakkında kötü yorumlar gördüm gözüme bir medyum çarpıttı onuda çok kişi övüyordu. Bu medyumun ismi AFRAN hocaydı hakkında olumsuz yorum görmedim.

  Son çare olarak medyum AFRAN hocayı aradım sorunlarımı paylaştım yardım istedim sağ olsun AFRAN hoca bebi kırmadı evlilik büyüsü için çalışmalar yaparak 9 günde bana vok iyi sonuçlar verdi. Şuan evliyim ve çok mutluyum o yüzden medyum AFRAN hocayı tavsiye ediyorum.

 3. Sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

  Bende sevdiğim den ayrıldım bir çok medyumla görüştüm her seferinde bakim yaptılar ve üzerin de büyü olduğunu söylediler ama güvenmediğim için çalışma yaptırmadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum hansel hocayı aradım hansel hocada bakim yaptı ve büyüyü ne zaman ve kim tarafından yapıldığını söyledi çalışmalara başladı 12 günde büyüyü bozup sevgilimi bana geri getirdi herkese önerim medyum hansel hocadır. 0536 783 10 41

  • Eşi aşık etme büyüsü dedi ki:

   Eşimle aramızda soğukluk vardı sürekli benden kaçıyordu ayrı yatakta yatıyordu bu durum beni gerçekten çok kötü etti resmen abi kardeş gibiydik evde bu durumu bir arkadaşıma anlattım oda bana medyum hansel hocanın numarasını verdi kim olduğunu sordum arkadaşım akrabası olduğunu söyledi ve iyi bir medyum olduğunu söyleyip hemen ara dedi eve gittim aradım sorunlarımı anlattım bakım yaptı ve eşimin eski sevgilisi tarafından erkekliğini bağladığını söyledi bende yardım istedim hansel hoca 8 günlük bir çalışma yaptı eşimin üzerindeki büyüyü bozdu ve korumalar yaptı tekrardan büyü yapılmasın diye şuan eşim bana aşık ve çok seviyor hepsi hansel hocanın yardımıyla oldu allah razı olsun hansel hocadan

 4. Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü nasıl yapılır dedi ki:

  Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü nasıl yapılır benim 4 yıllık bir ilişkim var evlenmek istiyoruz ama ailem izin vermiyor bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

  • aileyi evliliğe ikna etme büyüsü dedi ki:

   Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim. Benim 3 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımla aramız çok iyiydi bu ilişkimizin bir adı olmasına karar verdik. Benim ailem evlenmemize razı geldi ama erkek arkadaşımın ailesi bu konuya sıcak bakmadı. Erkek arkadaşımın ailesi çocuklarının evliliğini yakın akrabalarından olmasını istiyordu.
   Bu sorun 3 ay sürdü erkek arkadaşım benden soğumaya başladı benden aileyi evliliğe ikna etme büyüsü için medyum araştırdım bu işi en iyi yapan hocada faysal hoca çıktı faysal hocayı aradım durumu anlattım bakımını yaptı ve yardımcı olacağını söyleyerek çalışmalara başladı.
   Çalışmalar 11 gün sürdü erkek arkadaşımın ailesi evlenmemize sıcak baktı şuan 3 aylık evliyim aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum faysal hocadır.

   Medyum faysal hoca iletişim 0535 304 10 47

 5. Çok etkili bağlama büyüsü yapan medyum afran dedi ki:

  Çok etkili bağlama büyüsü yapan medyum afran hocadır. Eşim ile görücü usulü 3 yıldır evliyim bana karşı çok soğuk aradan 3 yıl geçti hala sanki iki yapancı gibiyiz. Bu durumdan çok rahatsız oldum ya ayrılık vardı yada tamamen bana baglanacakti.
  Bunun için de çok etkili bağlama büyüsü yapan medyum arayışlarına girdim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum afran hocayı aradım çok etkili bağlama büyüsü yapması için yardım istedim afran hoca detaylı bir bakım yaptıktan sonra çalışmalara başladı.
  Çalışmalar 8 gün sürdü sürekli afran hocayla iletişim halindeydik çalışmalar hakkımda bilgi alıyordum çalışmaların 8 günü yani son günü çok etkili bağlama büyüsünden harika sonuçlar aldım şuan eşimin gözü benden başkasını görmüyor eşimi işe bile zor yolluyorum beni görmeden yapamıyor afran hocadan allah razı olsun

  medyum afran 0539 300 24 63

 6. giden sevgiliyi geri getirme büyüsü medyum azize önerimdir dedi ki:

  Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü medyum azize hanım her kese tavsiyemdir. Benim 8 aylık bir ilişkim vardı sevgilim bana çok ümit verdi evlenmek için bende ona inandım güvendim onunla birlikte oldum aradan 1 ay geçti ve bana karşı soğuk davranmaya başladı resmen beni pişman ettirdi. Sevdiğim adama namusumu verdiğim için beni köle gibi kullandı başka kadınlarla beraber oldu iğrenç fotoğraflarını bana yolladı. Ayrılsam öylece ortada kalacaktım durumu bir arkadaşıma anlattım resmen çıkmazdaydım.
  Arkadaşım derdimi dinledikten sonra çok üzüldü sonra eve gitti internette medyumlar hakkında bilgi topladı sonradan beni aradı bana medyum azize hanım mail adresini verdi yardım istememi söyledi. Bede mail üzeri medyum azize hanıma yazdım çok kısa sürede cevap yazdı benden bilgilerimi aldı bakım yaptı giden sevgilimi geri getirme büyüsü yapmaya karar verdi bana çalışmalar için maliyet çıkarttı ödememi yaptım ödeme yaptıktan sonra medyum azize hanım numarasını verdi aradım detay lı konuştum annem gibi cana yakın biri çalışmalara başladıktan sonra giden sevgilimi bana geri getirip bağladı çalışmalar 13 gün sürdü ama çok güzel oldu şuan çok mutluyum sevgilimin gözü benden başkasını görmüyor 1 ay sonrada evleniyorum. Her kese öneri medyum azize hocadır.

  medyum azize iletişim bilgisi medyumazize@hotmail.com

 7. gerçek medyum arıyorum dedi ki:

  Arkadaşlar benim eşimin bir tür rahatsızlıkları var sürekli uyumak istiyor uyuduğu zaman zar zor kaldırıyorum kaldırdığımda bana tuhaf bir şekilde bakıyor nasıl anlatsam bilmiyorum eşimin bu durumuna çok üzülüyorum daha öncede doktorlara falan gittim bir şey çıkmadı tahlillerde bazı hocalara gittim hepside beni dolandırmaya çalıştı ama ben bu bunların oyununa düşmedim tabiki de lütfen beni bu dertten kurtaracak gerçek bir medyum arıyorum tavsiye edebilir misiniz lütfen???

  • medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

   Merhaba kardeşim benim durumum biraz farklıydı yani senin eşinin durumundan daha ağırdı bende uzun zaman araştırmalar yaptım ama sonunda Medyum hansel Hocayı buldum kendisiyle çalışmaya başladık benden gerekli bilgileri aldı ve 15 günlük Çok ağır bir çalışmaya girdi eşim çok tuhaf şeyler yapmaya başladı hatta kendi canına bile kıymak istedi tabi bu arada sürekli hocama rapor ediyordum bu çalışma süreci boyunca hocamın yaptıkları duaların ve çalışmaların sonucunu almaya başlamıştım 15. Gün geldiğinde eşim yeniden doğmuş gibi oldu Allah Medyum hansel Hocamdan razı olsun sana da tavsiye ederim kardeşim mutlaka arayın hocamı derdinizi anlatın size yardımcı olacaktır Allah’ın izniyle… bu hocamın telefon numarası 0536 783 10 41

  • en etkili medyum hocalar dedi ki:

   Merhabalar sana Medyum hansel hocayı tavsiye ederim çünkü kendisi çok iyi bir Hocadır işin de etkili ve kısa sürede yapıyor çalışmalarını mesela bana 6 günde sonuç verdi eşim benden soğumuştu ama hansel Hocam bağlama büyüsü yaparak eşimi bana bağladı yani eşim beni çok seviyor artık sen mutlaka hansel Hocayla iletişime geç bence iyi günler.

  • Selda dedi ki:

   Merhabalar sizlere çok teşekkür ederim bir çok hoca tarafından dolandırılmış çaresizdim yuvam yıkıldı artık diyordum son kez şansımı hansel hocada denedim Allah kendisinden bin kere razı olsun artık benim abimdir o benim gibi dolandırılan çaresizce hoca hoca gezen insanlara bunu kendime vazife bildim hem hocama teşekkür etmek hemde benim gibi derdine çare arayanlar için hansel hocamı tavsiye ediyorum.

 8. aşk büyüsü azize hoca çalışmaları ve sonuç dedi ki:

  medyum azize hocaya aşk büyüsü yaptırdım azize hocanın çalışmaları gerçekten çok etkili ve ömürlüktür benim eşimle aramda 2 yıldır soğukluk var bana karşı çok ilgisizdi sanki hiç evli değildi sürekli bekar arkadaşları ile takılıyordu geceleri alemlere gidiyordu bende eşimi kendime aşık etmek için medyum azize hocadan yardım aldım 7 günlük bir çalışma yaptıktan sonra eşimi bana aşık etti şuan eşim evden ayrılmıyor arkadaşlarına takılmıyor gözü benden başkasını da görmüyor herkese önerim medyum azize hocadır.

  medyum azize hanım iletişim adresi medyumazize@hotmail.com

 9. Geri getirme Büyüsü Riyad Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar ben eşimi eve geri getirmek için İnternetten araştırmalar yaptım ama yaptığım araştırmalar yetersiz olduğu için 3 tane medyuma yüklü param gitti en son dahada derin bir şekilde araştırma yaptım hatta sonuç alan insanlarla iletişime geçtim ve hepsi de Medyum Riyad Hocadan sonuç aldıklarını söyledi Riyad hocayı dahada iyi araştırdıktan sonra gerçek bir medyum olduğunu anladım ve esimi geri getirmek için 7 günlük bir çalışma yaptık Allah’a razı olsun ki esimi tekrardan evine getirdi bana ve çocuklarıma bağladı pis alışkanlıkları bitti artık Meğer gerçek medyum burnumuzun dibindeymiş haberimiz yok Arkadaşlarım bakın sizlerde daha fazla dolandırılıp bulanıma girmeyin bence Medyum Riyad Hocayı deneyin çok iyi kalpli bir medyum dur sizleri sonun kadar dinliyor ve hiç terslemiyor bile tam tersi insana ilham veriyor Allah razı olsun riyad hocamdan.

 10. medyum tavsiyeleri faysal hoca sonuç dedi ki:

  Selam ben Hollanda da yaşıyorum eşim le çok güzel bir evlilik yaşarken birden bire eşim değişti ne dersem sanki ona kötü bir şey söylüyormuşum gibi beni terslemeye başladı ne yapabilirim diye arayışlar içine girmeye başladım bir İnternet sitesinde bizim düştüğümüz durumun aynısını yaşamış biriyle tanıştım oda bana medyum faysal hoca diye birinden bahsetti bende numarasını istedim aradım Medyum faysal hocayla görüştüm eşimin üstünde büyü olduğunu fakat bu büyünün bozulabilecek olduğunu ve en kısa zamanda bu işlemi yapmamız gerektiğini söyledi kabul edip biran önce işleme başladık bana bazı işlemler gönderdi işlemlere başladığımın 7 ci günü eşim bana tekrar yaklaşmaya ve anlayış göstermeye başladı şuan 10 günün sonundayım işlemler biteli 1 hafta oldu eskisinden de mutluyum Allah Medyum faysal hocamızdan razı olsun inşallah benim durumumda olan herkese yardımcı olur.

 11. medyum tavsiyeleri dedi ki:

  Hayırlı günler bende medyum hansel hocaya bir takım çalışmalar yaptım gideni geri getirme büyüsü için yardım istedim 12 günde bana sonuç verdi kendisiyle hayla görüşüyorum gerçekten ilim sahibi bir medyumdur tavsiye ederim

 12. Aşk büyüsü medyum tavsiyem faysal hoca dedi ki:

  medyum faysal hocayı tavsiyeler üzeri buldum Aşk büyüsü için yardım aldım 8 günde bana inanılmaz derece de sonuç verdi aşık etme büyüsü uzman medyum faysal hocadır.

 13. Kısmet açma Büyüsü Medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Medyum Riyad Hocaya Kısmet açma büyüsü yaptırdım ve benim hem iş hemde aşk yönünden kısmetimi açtı 7 gün içerisinde Allah’a çok şükür paranın nerden geldiğini bile bilmiyorum hocamın sayesinde birikim bile yapabiliyorum ve aşk yönünden sevdiğim biri çıktı karşıma ve beni sevdiğini söyledi ve evlilik teklifi etti hocamın sayesinde kendim sıcacık yuva kurabileceğim Allah razı olsun hocamdan siz dostlarımdan öneriyorum Riyad Hocamı 0537 276 36 12

 14. Bağlama Büyüsü faysal Hocam dedi ki:

  Bağlama Büyüsü çalışması için medyum faysal hocayla iletişime geçtim 8 günlük baglama büyüsü çalışmasına başladık hoşlandıgım adamı kendime bağlattım hocamın sayesinde ve mutluyum artık sevdigim yanımda yani büyülen bile olsa o beni bende onu çok seviyorum Allah razı olsun hocamdan hocam yatıp kalkıp size dualar edecegim. Arkadaşlar önerim Medyum faysal hoca 0536 783 10 41

 15. giden sevgiliyi geri döndürmenin yolları nelerdir. dedi ki:

  Acilll bana yardımcı olabilir misiniz çok zor durumdayım intihar etmeyi düşünüyorum aklıma başka imkan gelmiyor sevdiğim adam beni terk etti hayatından sildi resmen yüzüme bile bakmıyor birde bire oldu bunlar yardım edin giden sevgiliyi geri döndürmenin yolları nelerdir.

  • Terk eden sevgiliyi geri getirmenin tek yolu medyum faysal Hoca dedi ki:

   Hanım efendi bende sizin gibi birini seviyordum beni terk etti başkasıyla kırıştırdı bende başta intihar etmeyi düşünüyordum ama buradaki yorumlardan dolayı hayatım kurtuldu bu yorumlar sayesinde faysal hocamla tanıştın derdimi anlattım gereken desteği de verdi hocam maliyet yönünden 10 günlük bir işlem sonucu etkilerini gördüm sevdiğim adam diğer kızdan soğutulup bana bağlandı Allah hocamdan razı olsun ve tabi ki sonuç alıp bizleri bilgilendiren kardeşlerim den de Allah razı olsun sana veya senin gibi kötü durumda olan her keze faysal hocamı tavsiye ederim hocama bu numaradan (0535 304 10 47) yada mail adresinden ulaşa bilirsin

  • Ece dedi ki:

   Merhaba arkadaşım bende sevdiğim için işlem yaptırdım bir çok hocaya ama hiç biri sonuç vermedi beni dolandırdılar internetten biraz daha detaylı araştırma yaptım ve Medyum faysal hocam rastladım herkes çok övmüştü bende son kez şansımı denemek istedim kendisiyle iletişime geçtim derdimi anlattım benimle bir hoca bu kadar iyi konuşmadı bir baba olarak konuştu Allah faysal hocamdan razı olsun 7 gün de sevdiğimi bana deliler gibi aşık etti sana da öneriyorum faysal Hocamı.

 16. Medyum Riyad Hoca Tavsiyemdir dedi ki:

  Merhabalar ben medyum Riyad hocayla aşk büyüsü çalışması yaptım eşim bana karşı çok soğuktu ilgisizdi bende tavsiyelerde bulundum Herkes bana Medyum Riyad hocayı tavsiye etti çalışmalara başladıktan 7 gün sonra bana sonuç verdi şimdi eşim bana aşık ve çok seviyorum bende Riyad hocayı herkese tavsiye ederim.

 17. medyum tavsiye Bağlama büyüsü etkili sonuçlar dedi ki:

  arkadaşlar bende bağlama büyüsü için bir çok hocalarla çalışma yaptım her seferinde beni de kandırdılar başka bir hoca buldum oda erkek arkadaşımın iradesi yüksek olduğu için ben sonuç veremem dedi bana Medyum faysal hocayı tavsiye etti bende faysal hocaya ulaştım sıkıntılarımı anlatıp bilgilerimi verdim bakım yaptı ve bana 12 günlük bir çalışma yapacağını söyledi kabul ettim çalışmalara başladı 8 günde etkilerini gördüm 12 günde de erkek arkadaşım bana öyle bir bağlandı ki ölüyordu benim için bende faysal hocanın sayesinde amacıma ulaştım inşallah yakın zaman da evleneceğim herkese tavsiye ediyorum.

 18. Evliliğe ikna etme büyüsü dedi ki:

  Evliliğe ikna etme büyüsü yaptırmak için ben araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum Riyad hocayı buldum durumu anlattım bakım yaptı ailemi evliliğe ikna etme büyüsü için çalışmalar yaptı çok kısa bir sürede ailemi evliliğe ikna etmeyi başardı medyum Riyad hoca bu konuda gerçekten uzman bir medyum dur sizlere de tavsiye ederim.

 19. Papaz büyüsü hansel hoca dedi ki:

  En etkili Papaz büyüsü için bende medyum hansel hocadan yardım aldım 7 günlük bir çalışmalar yaparak gerçekten çok etkili sonuçlar verdi bana ben hala inanamıyorum bu kadar bağlılık olmaz hansel hocayı bende tavsiye ediyorum saygılar…

 20. Ayırma Büyüsü Riyad hoca dedi ki:

  Merhaba ben 2 senedir evliyim evliliğim baştan beridir berbat gidiyordu zorla istemediğim bir adama verdiler beni hiç mutlu değilim 2 senedir şiddetli geçimsizlik var bende medyum Riyad hocayı aradım eşimden boşanmak istediğimi söyledim beni kendi bıraksın istedim ve 6 günlük bir çalışma yaptık eşim beni istemedi boşanmak istedi her şey Riyad Hoca sayesinde oldu Allah razı olsun.

 21. SİMGE dedi ki:

  Bende şuan hansel hocayla çalışmalar yapıyorum çalışmalar çok iyi gidiyor iletişim de sıkıntı yok istediğim an kendisine ulaşa biliyorum hansel hoca tavsiyem

 22. Eşi bağlama büyüsü dedi ki:

  hansel hocayı aradım derdimi anlattım eşim beni bir adamla aldattı bende bunu gördüm ama çekip gitmekten başka bir şey yapmadım eşimi çok seviyordum ama ihaneti aklıma gelince kabullenemiyordum bu konuda yardım istedim ne yapacağımı da bilmiyordum hansel hoca ya tamamen sizi ayıracam yada ikinizi bir birinize bağlıyacam kara senin dedi 2 çocuğum vardı ve onları düşündüm bağlama işlemi yapalım dedim önce beni eşime bağladı sonrada eşimi ban 9 günde beni rahatlattı ihaneti aklıma geliyor ama eşime bağlı olduğum için ağzım dilim bağlı eşimde bana o kadar çok bağlı ki gözü benden başkasını görmüyor dengeyi sağladık Allah hansel hocadan razı olsun herkese tavsiye ederim

 23. Geri getirme büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  Selam arkadaşlar. Ben 6 senelik evli bir bayanım 3 ay önce eşimle ufak bir tartışma yaşadık ve olay büyüdü mahkemelik olduk. Eşim bana boşanma davası açtı ve artık tamamen umutsuz kalmıştım, her şeyin bittiğini düşünüyorken internetten faysal Hocamın adresini bulup kendisiyle iletişime geçtim ve benimle bir takım bilgiler paylaştı ilk başta biraz umutsuzdum ama hocamın yaptığı çalışmaların etkisini gördükten sonra eşimin bana döneceğine inandım Eşimin eski eşi bize büyü yapmış ve bu büyüyü bozdu hocam tam 1 hafta sonra eşim bana aniden döndü. Çaresiz dert yoktur, lütfen faysal Hocayla konuşmadan umutsuzluğa kapılmayın faysal hoca tavsiyem

 24. Ayırma Büyüsü Riyad hoca dedi ki:

  Iyi günler ben ayırma büyüsü için bir kaç hoca ile çalışma yaptım kimse bana sonuç vermedi bende Riyad hocayı aradım bakim yaptı bakımda olumlu olacağını söyledi ve çalıştım 12 günde sonuç verdi Allah binlerce kez razı olsun Riyad hocadan …

 25. Evlilik büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Bende evlilik büyüsü için hansel hocayla çalışmak istiyorum ama aramaya korkuyorum acaba diğer hocalar gibi tersliyor mu hansel hocayla evlilik büyüsü yaptıran var mı?

  • Evlilik büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Sedef hanım hansel hocaya evlilik büyüsü yaptıranlardan biride benim korkacak bir şey yok çok babacan bir adam hansel hoca başkadır adam gibi adam ağzından lokmasını al hiç bir şey demez ben 2 ay da 5 farlı çalışma yaptırdım daha bir kez olsun daha benim kalbimi kırmadı tavsiye ederim ara

  • Tavsiyem Medyum hansel dedi ki:

   Merhaba hanım efendi size medyum hansel hocayı tavsiye ederim beni de hansel hoca ve buda ki yorumlar kurtardı bende sizler gibi eşimle problemli günler yaşadım ama hansel hocamın sayesinde hepsi son buldu ve şuan hocamın yaptığı bağlama büyüsü sayesinde huzurumuz yerinde hayatım kurtuldu sende hansel hocayla çalış bence çok cana yakın babacan bir adamdır hatta bazen babamın yerine bile katıyorum şiddetle tavsiye ederim sizlere

  • Evlilik Büyüsü kesin sonuç dedi ki:

   Hanım efendi bende sizin gibi başkalarıyla çalıştım ama her seferinde beni terslediler ama son çare olarak hansel hocayı aradım diğerleri gibi mahalle ağzıyla yada tersleyerek konuşmadı bir baba gibi bir profesyonel gibi yani nerede ne konuşacağını bilen bir hoca kesinlikle sizi terslemez bende hansel hocayla çalıştım evlilik büyüsü yaptırdım benim hem Kısmetimi açtı hemde evlilik büyüsü yaparak benim evlenmemi sağladı kendisiyle görüşüp konuşmalısın bence bu numarası bur dan kendisine ulaşabilirsiniz 0536 783 10 41

  • Tuana dedi ki:

   Sedef merhaba ben de Medyum hansel Hocayla çalıştım evlilik büyüsü için ve bana da 6 günde sonuç verdi ve şimdi evliyim ve 7 aylık hamileyim bir erkek cocuğum olacak bunların hepsi hansel hocamın sayesinde oldu sevdiğim adama evlilik büyüsü yaptı ve sonuç verdi şuan 9 ay oluyor çalışmamızın biteli ve gün geçtikçe dahada iyiye gidiyor her şey hansel Hocamın yaptığı işlemlerde ömürlük sana tavsiye ediyorum hansel Hocamı.

 26. Kocayı kendine bağlamak medyum faysal dedi ki:

  24 senedir evliyim 4 tana çocuğum var kocam beni başka kadınla aldattı bir gün kardeşimin evine kalmaya gittim 1 haftalığına çocuklarımla beraber evde bir kaç eşyamı unutmuştum tabi o zaman da eşim benle gelmedi işim var diye oyalamıştı beni ben eve gittiğimde kapıyı çalmak istedim ama belki evde değildir diye çalmadım çantamdaki anahtarı çıkarıp kapıyı açtım yukarı dan odama gittim ve eşimi başka kadınla yatakta yakaladım yanına gidip yüzüne tükürdüm ve ağlayarak evden çıktım kardeşimin yanına gittim 1 hata falan kardeşimin yanında kaldım 1 hafta boyunca beni aradı durumu anlata bilirim falan klasik yalanlar atmaya başladı ama hiç biri benim umurumda değildi ne yapacağımı bilmiyordum kardeşim bana daha önceden kocasını kendisine bağlamak için işlem yaptırıp ta sonuç aldığı hocayı önerdi bana numarasını verdi bende aradım durumu anlattım faysal hocaya benden eşimin ve benim bilgilerimi aldı bakıma girdi bakımda çıkan sonuçlar beni şok etti eşime 3 farklı büyüler yapılmış benden ayırmak için papaz büyüsü yapmışlar,domuz kanı büyüsü yapmışlar ve ganimler musallat etmek için muska yapmışlar hocamın dediğine göre eşimin yaptığı şeyleri kendi isteğiyle yapmadığını musallat tarafından olduğunu söyledi hocama eşimi nasıl bu durumdan kurtara biliriz diye sordum bana Yedi emin büyüsü yapacağımızı söyledi 14 günlük bir işleme girdik bu işlem 7 tane Seyyid kardeşimizin kanıyla yapılıyormuş neyse 14 gün içerisinde sonuçları görmeye başladım 14 günün sonu da sonucu gördüm eşim eskisinde daha iyi bir hal almıştı eşime bu büyüleri yapanlar ise çok kötü zararlar gördü şimdi tekrardan eşimle beraber mutlu mesut yaşamaya devam ediyorum bu huzurumu faysal Hocama borçluyum Allah faysal hocamdan razı olsun.

 27. gerçek medyum arıyorum dedi ki:

  Kardeşlerim benim eşimi bana geri getirebilecek etkili ve gerçek medyum arıyorum varsa önere bilir misiniz lütfen çocuklarım çok zor durumda yardım edin lütfen

  • en güvenilir medyum hansel hoca tavsiyemdir dedi ki:

   Arkadaşım bende giden sevgilimi geri getirmek için Medyum hansel hocayı aradım gideni geri getirme çalışmaları 12 gün sürüyor bana da 12 günlük bir çalışma yaparak giden sevgilimi bana geri getirip bağladı bende sizlere Medyum hansel Hocayı tavsiye ederim iletişim 0536 783 10 41

  • Geri getirme büyüsü dedi ki:

   Ben sana medyum hansel hocayı tavsiye ediyorum benim sevdiğim yani biricik eşimi 9 günde geri getirdi ve bağladı sende hansel hocama çalışma yaptıra bilirsin etkili sonuç veriyor.

  • Emre dedi ki:

   Merhaba arkadaş ben sana medyum hansel hocayı tavsiye ediyorum 7 günde eşimi bana geri getirdi eşimin ailesiyle problemlerim vardı ve bu sorunlar eşimle benim evliliğimize kadar gitti eşim benimle boşanmak istiyordu bende dayanamadım internetten baktım araştırma yaptım yani ve sonunda Medyum hansel Hocamı buldum çalışmaya başladık eşimi geri getirmek için getirdi de 7 gün de etkili sonuç verdi su ana kadar bir problem çıkmadı ben ne dersem ne istersem onu yapıyor Allah hansel Hocamdan razı olsun sayesinde yuvam kurtuldu sana da öneriyorum hansel Hocamı

 28. Etkili sonuç veren medyum dedi ki:

  İyi akşamlar bende çok hocalar la çalışma yaptım sorunlarımı anlatım beni o kadar dinlemeden tm dediler yaparız dediler ama yapmadılar öncelik paraymş onlar için hepsi de kandırdı beni paramı aldılar ve geri vermediler en son hansel hocayla konuştum beni çok iyi dinledi sağ olsun hiç kırmadan dinledi beni çalışma yaptık ve çalışmalarım da bir sorun oldu ve hansel hoca birden etki verince geri düzeldi işim oldu paranın yarısını verdim yarısını da işlem bittikten sonra ödedim çok anlayışlı bir hoca dır hansel hoca Allah senden razı olsun hocam bütün sorunları olan kardeşlerime hansel hocayla çalışmayı tavsiye ederim.

 29. Bağlama büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  Öncelikle şunu söyliyeyim ki medyum hansel hocamın üzerine başka bir medyum tanımıyorum çünkü bir çok medyumla çalıştım ama hiç biri hansel hocam kadar kısa zamanda ve etkili sonuç veremediler bu yüzden tüm kardeşlerime tavsiyem medyum hansel hocamdır gerçekten çok güvenilir bir Hocadır kendisi hatta ben kendisini babam dan daha yakın görüyorum hiç birinin yapamadığı bağlama büyüsünü hansel hocam yaptı. Allah hansel hocam dan razı olsun mutlaka daha fazla dolandırılmadan medyum hansel hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 30. medyum faysal hoca tavsiyemdir dedi ki:

  merhabalar eşimi kendime bağlamak için bende tavsiyeler üzeri medyum faysal hocayı buldum bağlama büyüsü için yardım istedim sağ olsun geri çevirmedi beni çalışmalar yaptı eşimi bana 12 günde bağladı şuan evim de huzur ve mutluluk var her kese tavsiyem medyum faysal hocadır.

 31. Medyum hansel hoca tavsiye dedi ki:

  Merhaba ben size medyum hansel hocayı tavsiye edecem neden derseniz çünkü aylardır hocalarla çalışmalar yapıyorum ama hiç biri de bana sonuç vermedi bunlar nasıl insanlar ben hansel hocayı aradım sorunumu anlatım bana 7 günde sonuç verdi Allah razı olsun valla kaç aydır Sahtekarlara para yatrıyorum verdiğim para hansel hocaya helal olsun iyi ki çalışmışım.

 32. Buket dedi ki:

  Muhterem Medyum faysal Hocam sizin ve yaptığınız bağlama büyüsü sayesinde sevdigim adam artık benim eşim oldu hatırlarsanız 4 ay önce çok zor durumdayım bir çok sahtekar medyuma bir sürü param gitmişti sonrada size sıgındım ve siz bana maddi sıkıntıda oldugum halde yardım ettiniz Allah sizden razı olsun size güvenim sonsuzdur artık sizin sayenizde yuva kurdum ve yakında çocuğum olacak sizin isminizi katacağım çocuğumun adına zor durumda olan arkadaşlarıma Medyum faysal Hocayı tavsiye ediyorum medyumfaysal@hotmail.com

 33. giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü medyum hansel dedi ki:

  giden sevgilimi geri getirmek için tavsiyeler üzeri medyum hansel hocayı buldum kendisini arayarak giden sevgilimi geri getirip aşık etmesi için yardım istedim sağ olsun hansel hoca beni kırmadı 11 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmaların 6 günü etkilerini gördüm sevdiğim adam beni aradı hiç bir şey olmamış gibi sohbet etti benle bende bu durumu hansel hocaya anlattım hızlı bir şekilde çalışmalara girdi ve 8 gün giden sevgilimi bana geri getirdi 3 gün erken sonuç verdi şuan adam bana aşık resmen aşkımdan ölüyor medyum hansel hocaya çok teşekkürler ediyorum bu yorumu okuyanlara da şiddetle önerimdir.

 34. Papaz büyüsü medyum faysal hoca m dedi ki:

  Selamun aleyküm Merhaba arkadaşlar bundan 4 ay önce medyum faysal hocama papaz büyüsü yaptırdım eşim için eşimle bir tür sorunlarım vardı sürekli beni tersliyordu ve benden nefret ediyordu ne olduğunu alamıyorduk bile birden bire böyle kötü bir insan oldu sonra arkadaşımın tavsiyesiyle medyum faysal hocayla iletişime geçtim ve durumu anlatım sağ olsun hiç sıkılmadan dinledi beni ve esime bakım yaptı çıkan sonuçta şoka uğradım resmen Ailemden biri esime büyü yapmış bizde hocamla beraber bu büyüyü bozdu ve papaz büyüsü yaptık ve 6 günde sonuç aldım sizlere de öneriyorum faysal Hocamı medyumfaysal@hotmail.com

 35. Geri getirme büyüsü Medyum faysal Hoca dedi ki:

  Sivas dan selamlar bende Medyum faysal Hocama geri getirme büyüsü yaptırdım 8 gün içerisinde evi terk eden kızımı geri getirdi ve hocamın yaptığı işlem ise Ömürlük dür ben buna şahit oldum bundan önce eşim için Yaptırmıştım ve sonucuma da ulaştım simdi de kızım için yaptırdım ve kızımı geri getirdi Allah faysal Hocamdan razı olsun herkese tavsiye ediyorum.

 36. Tavsiyem Medyum hansel Hoca dedi ki:

  Uzun zaman önce medyum hansel hocaya eşim için büyü yaptırdım ve yaptığı büyü çok etkili bir büyü oldu benim eşimle aramda sürekli kavga vardı her günümüz her saatimiz kavgayla geçiyordu en sonunda boşanma kararı aldık bir kaç gün ayrı kaldım dayanamadım ve internetten Medyum hansel Hocamın sitesine rastladım ve iletişime geçtim durumu anlattım 6 gün de sonuç vereceğini söyledi ve dediği gibi de oldu 5 gün içinde etkili sonuçlar verdi.

 37. Kısmet açma büyüsü medyum hansel hoca dedi ki:

  Ailemle çok zor durumdaydık çünkü işlerimiz durmuştu hiç birimiz çalışmıyorduk hangi işe el attıysak elimizde kuruyordu her şey. Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Medyum hansel Hocayla iletişime geçtik ve bize bakım yaptı kısmetimizin kapalı olduğunu söyledi ve 6 gün içerisinde kısmet açma büyüsü yaparak her şey eskisinden güzel olacağını söyledi başta inanmadık çünkü ilk defa böyle bir şey yapacaktık biraz tedirgin olduk ama hocamız sağ olsun bize çok güzel şeyler söyleyerek kendisine inanmamızı sağladı ve inandık ta dediği gibi çalışmalara başladık ve 6 günde kısmetimiz açıldı ailece güzel bir iş bulduk ve çok güzel maaş alıyoruz Allah razı olsun hansel Hocama dediği gibi oldu hatta muhteşem oldu çok mutluyuz hiç kimseye muhtaç değiliz çok şükür arkadaşlar sizlere de Medyum hansel Hocamı tavsiye ediyorum mutlaka kendisiyle iletişime geçin 0536 783 10 41

 38. Bağlama Büyüsü Medyum riyad dedi ki:

  bağlama büyüsü için bende tavsiyeler üzerine medyum arayışlarına girdim ve bana da yoğun tavsiyeler üzerine medyum riyad hocayı aradım bağlama büyüsü için yardım istedim eşimin ve kendi bilgilerimi verdim bakım yatıp ve 11 günde eşimi bana bağlayacağını söyledi ve çalışmalara başladım sabırsızlıkla sonuç bekliyordum ilk günlerden etki görmeye başladım eşim bana karşı biraz daha nazikti çalışmaların 11 gününden sonra eşim resmen benim için ölmeye başladı işe gönderemiyordum yanımdan ayrılmak istemiyordu iş yerinde beki günde 50 defa beni arıyordu hatta bir gün telefonuna cevap vermedim işi bıraktı eve geldi ben bu kadarını beklemiyordum riyad hocadan Allah razı olsun.

 39. Kısmet açma büyüsü dedi ki:

  3 sene önce medyum hansel hocaya kısmet açma büyüsü yaptırdım ve 6 günde iş ve aşk hayatı yönünde tüm kısmetimi açtı Allah razı olsun hansel Hocamdan aradan 3 sene geçti ve halen etkisini gösteriyor hiç etkisini yitirmedi gün geçtikçe her şey etkisini çok etkili şekilde göstermeye devam ediyor zor durumda olan arkadaşlarına tavsiyem Medyum hansel Hoca…

 40. ESMER dedi ki:

  bende medyum riyad hocayla çalışma yaptım eşimi kendime bağlamak için hoca riyadbeni kırmadı ve 12 günlük bir çalışma yapıp işimi bana bağladı ve kul köle etti bende böyle etkili güzel sonuç veren bir medyumu sizlere şiddetle tavsiye ederim

 41. Imkansız dedi ki:

  Lütfen yardım edin bende çok zor durumdayım gerçekten hanği hocayı önerırsınız sevdıgım kışı karşılıksız duygularım onun için hangı hoca ıle çalışıyım lütfen yazın hansel hoca nasıl ya da diğer hocalar..yorumlar hep olumlu gerçek mı yorumlar lutfen ogrenebılır mıyım ..?

  • AYTEN dedi ki:

   merhabalar ben Ayten benimde sevgilimle aramda sorunlar oldu bir anda benden nefret etmeye başladı sürekli tartışma hakaret bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum hansel hocayı aradım yardım istedim hansel hoca sorunlarımı dinledi ve bakım yaptı bakımdan sonra bana çalışma yapacağını söyledi bunun içinde gün verdi bende kabul ettim ve çalışmalara başlandı 12 günde sevgilimi bana aşık etmeyi başardı şuan çok mutluyum ve sevgilimle 1 aydır tatile geldik beni çok seviyor hansel hocaya tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum sizlere de tavsiyemdir

 42. Burcin dedi ki:

  Selamun aleykum ben de sizlere bağlama işlemi yaptırdım medyum faysal hocayı tavsiye ederim çok kısa zaman da etkili işlemleri var gönül rahatlığıyla çalışa bilirsiniz.

  • Çok yanlızım dedi ki:

   Merhabalar bende sevgilimden ayrıldım ve çok yanlızım sizin tavsiyeleriniz üzerine medyum faysal hocadan yardım aldım şuan 4 günüm ve etki gördüm tavsiyeniz için çok teşekkürler

 43. Tuba okur dedi ki:

  Selamun aleykum ismim tuba bundan 1 sene önce bana papaz büyüsü yapmışlardı esimle aram gitgide kötüye gidiyordu bir arkadaşımın tavsiyesi ile hansel hoca ile tanıştım ilk etapta inanmamıştım bana çok yardımcı oldu birebir benim üzerimdeki büyüyü okuma yaparak bir takim işlemler vefk yaparak üstümdeki bütün büyüleri bozulduğunu fark ettim kesinlikle şiddetle tavsiyemdir her konuda sıkıntınızda size yardımcı olur birebir gerçek hoca isterseniz test edin göreceksiniz gerçekliğini hansel hoca 0536 783 10 41 Allah yardımcınız olsun

 44. medyum sedat hoca aşk büyüsü dedi ki:

  medyum sedat hoca ile aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum sedah hocaya aşk büyüsü çalışması yaptıran var mı ?

 45. falcı baba hakkında dedi ki:

  arkadaşlar ben falcı baba ya bakım yaptırdım erkek arkadaşım için büyü olduğunu söyledi bunun içinde çalışmalar yaptı şuan arıyorum ulaşamıyorum her yerden engelliyim.

 46. medyum hafize yorumları dedi ki:

  medyum hafize hoca ile çalışanlar bana ulaşabilir mi ? Ben 3 aydır çalışıyorum hiç bir gelişme yok herkes bana daha çok beklersin diyor sizce öylemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir