Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Süryani büyüsü için medyum tavsiye edenler

Süryani büyüleri her zaman için en riskli ve en zor yapılan işlemlerden biri olarak gösterilmektedir. Bu alanda yapılmakta olan işlemler hakkında bilgileri olan kişiler süryani büyülerinin günümüzde yapılmakta olan işlemlerden çok daha farklı bir yapıları olduğunu da bilmektedirler. O zamanlarda yaşamış olan süryani medyumlarının şeytan veya diğer nurani varlıklardan yardım alarak yaptıkları bu işlemler her zaman için ortaya çok ciddi sorunların çıkmasına neden olmuştur. Bu sebeple insanlar asla bu tarz işlemler hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmadan medyum seçimi yapmamaktadırlar. Ortaya çıkacak olan enerjilerden çok nurani varlıkları doğru bir şekilde yönlendirmek hakkında bilgi sahibi olunması gereken bu işlemler günümüzde neredeyse hiç yapılmamaktadır.

Süryani medyumları günümüzde medyumluk yapan kişiler tarafından son derece saygı duyulmakta olan kişilerdir. Bu sebeple yaptıkları işlemler de her zaman için büyü dünyasında çok farklı bir yere sahiptir. Özellikle çok riskli olmasına rağmen bu işlemleri denemek isteyen birçok kişi ortaya çıkacak riskleri yakından gördükleri zaman bir daha asla bu tarz işlemler yapmamaya karar vermişlerdir. Çok arklı amaçlar ile yapılabilmekte olan bu işlemler özellikle insanların beklentilerini tam olarak karşılayan çok güçlü işlemlerdir. Yüzlerce yıl önce insanları amalarına ulaştırabilmek amacı ile yaptıkları bu işlemler ile günümüzde yapılmakta olan işlemlere de ön ayak olmuş olan süryani medyumları özellikle manevi alemler ile iletişime geçme konusunda tam anlamı ile ustalaşmışlardır.

Bu işlemler hakkında duyumlar alan kişiler yapacakları kısa bir araştırma ile aslına bilinen büyü işlemlerinden çok daha tehlikeli ancak çok daha etkili işlemler olduğunu hemen anlayabilmektedirler. Çok ciddi bir şekilde yapılması gereken bu işlemlerden sonra kontrol altına alınan nurani varlıkların kontrolden çıkması durumunda ne kadar ciddi sıkıntıların yaşanabileceğini bilen insanlar her zaman için dikkatli olmakta ve çok gerek olmadıkça bu işlemleri kullanmamaktadırlar. Hata yapmak istemeyen kişiler mutlaka süryani büyüsü için medyum tavsiye edenler ile konuşmalı ve bu işlemler hakkında kimlere güvenmeleri gerektiğini ilk elden öğrenmelidirler. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sorunlar tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.

1 Yorum

  1. sertap dedi ki:

    medyum Suarez hoca süryani büyülerinde çok başarılı ben erkek arkadaşımı kendime aşık etmek için süryani büyüsü yaptırdım Suarez hoca sayesinde 12 günde amacıma ulaştım şuan her şey yolunda çok mutluyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir