Uzman Medyumlar
21 Ekim 2016
Medyum Tavsiye
25 Ekim 2016

ünlü Medyumlar

ünlü Medyumlar Kimlerdir

Medyum seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilen herkes tercihlerini mutlaka ünlü medyumlardan yana kullanmaktadırlar. Çünkü bu kişilerin bu kadar ünlü olmalarına neden olan genel özellikleri vardır ve hepsinde hemen hemen bu özellikleri bulmak mümkündür. Uzun zamanda boyunca insanların beklentilerini karşılayan ve gelen her türlü talebe olumlu cevap vermeye çalışan bu medyumlar çoğu zaman mesleklerinin gerekliliklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri ile tanınmaktadırlar.

Ancak birçok kişi ünlü medyumlar kimlerdir ve kendilerine ulaşmak için neler yapılmalıdır gibi konulara açıklık getirmek zorundadırlar. Sahip oldukları birçok özellik ile diğer medyumlardan kolay bir şekilde ayrılabilen bu insanlar öncelikle sahip oldukları tüm özellikleri ve deneyimleri sadece insanların çaresiz sorunlarını yenmeleri için kullanmaktadırlar. Bu zor mesleği çok uzun zaman başarı ile yapabilmek insanüstü bir çaba ve sürekli gelişim istemektedir.

Eğitim almak gibi bir olanakları olmadığı için sadece kendilerini geliştirme yolu ile bu mesleği yapabileceklerini bilen insanlar atacakları doğru adımlar ile her zaman en doğru isimlere ulaşabileceklerini bilmektedirler. Medyum seçerken o kişinin geçmişinin araştırmak, ondan yardım alan kişileri dinlemek ve aynı zamanda tüm yorum sitelerinde o kişi hakkında yapılmış olan yorumları okumak doğru bir karar vermek için yeterli olacaktır. Yapılacak olan işlem ne olursa olsun mutlaka deneyimli isimleri seçmeye özen göstermeleri gereken insanlar maalesef hatalı seçimler ile hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Medyumluk hiçbir zaman hafife alınmaması gereken ve aynı zamanda titiz çalışmalar ile ağır ağır ilerlenmesi gereken bir meslektir. Hiç kimse bu mesleği yaparken sadece birkaç kitap okuyarak veya birkaç gün deneme yaparak harekete geçmemelidir. Çünkü bu mesleği yapan kişiler çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmek adına daima araştırma yapmalı ve kendilerine gelecek olan talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmelidirler.

Medyumluk kadar eski bir mesleğin gerekliliklerini yerine getirmek için öncelikle çok uzun zaman boyunca sabırlı bir şekilde çalışmak gerektiğini bilmek ve bunu göze almak gerekir. Bu mesleği yapabilmek için yola çıkan birçok kişi maalesef ne kadar zor olduğunu gördükten sonra kısa zaman içinde vazgeçmiştirler. Dünyanı nen eski mesleklerinden biri olmasından öte en zor mesleklerinden biri olduğu da bilinen medyumluk mesleğinde her zaman için ünlü medyumlar kimlerdir sorusuna net bir şekilde cevap bulmak oldukça önemlidir.

Bilindiği gibi insanlar medyumlara geldikleri zaman mutlaka günlük hayatlarında asla aşamadıkları sorunları var demektir. İşte bu sebeple medyumlar kendilerini meslekleri hakkında her konuda geliştirip gelen tüm taleplere cevap verebilecek yeterliliğe sahip olmalıdırlar. Zaten isimlerini geniş kitlerle duyurmuş olan başarılı medyumlar hakkında bilgi toplandığı zaman bu insanların tüm bu özelliklere hatta daha fazlasına sahip oldukları net bir şekilde görülecektir.

Binlerce seneden bu yana varlığını kabul ettiren bu mesleği barılı bir şekilde yapabilmek her zaman için takdire değer bir durum olmuştur. İnsanların güvenlerini boşa çıkaramayan ve her isteklerine zamanında cevap verebilen insanlar daima bu mesleğin en önemli temsilcileri olarak ön plana çıkmışlardır. Medyumlar ile çalışmak isteyen ancak bu konuda tanıdıkları güvenilir bir kişi olmayan insanların kendilerine sormaları gereken ilk soru kesinlikle ünlü medyumlar kimlerdir olmalıdır.

Bu sorunun cevabını bulmak işi yarılamak anlamına gelmektedir. Eğer doğru kişiler ile çalışmak gibi bir hedef varsa medyum seçiminde gerekli önem verilmelidir. Bunu yapan herkes mutlaka günün birinde arzu ettikleri başarılı kişiler ile çalışma olanağı yakalayacaklardır. Önemli olan seçim aşamasında yeterli özenin gösterilmesi ve kesinlikle acele edip hatalı seçimler yapılmamasıdır. Amaç ne olursa olsun bu kural kesinlikle unutulmamalıdır.

61 YORUM

 1. ünlü medyum selamet hoca aşk büyüsü dedi ki:

  Ünlü medyum selamet hoca aşk büyüsü yaptırdım. Bende sevgilimden ayrıldım sebepsiz yere onu kendime aşık etmek için kendim evde bir takım işlemler yaptım olmadı. Başka hocalar tarafından çalışmalar yaptırdım ve dolandırıldım. Bende sabırlı bir şekilde bekledim ve araştırmalar yaptım bu konuda ünlü bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Acele etmemde hep ben zarar gördüm param ve umutlarım boşa gitti ortakla 1,5 ay süren araştırmalarım sonucunda ünlü medyum selamet hocayı buldum.

  ünlü medyum selamet hoca hakkında çok güzel ve olumlu yorumlar okudum 1 hafta her gün aradım daha çalışma yapmadan diğer sahtekar hocalar gibi beni terslemedi her seferinde derdimi dinle gerçek bir medyumun zaten böyle olması gerekiyor medyum selamet hocaya güvendim ve çalışma yapmak için sabırsızlandım tekrardan aradım aşk büyüsü yapması için yardım istedim.

  selamet hoca müsait değildi diğer gün çalışmaya başlayacağını söyledi bende bekledim ertesi gün çalışmalara başladı aşk büyüsü çalışmasını 8 günde çok etkili bir şekilde sonuçlandırdı. Gerçekten yaptığı işin hakkını verip emeğinin karşılığını da aldı helal hoş olsun böyle hocalara sizlerde aşk büyüsü vs başka bir çalışma için ünlü medyum arıyorsanız sizlere önerim medyum selamet hocadır.

  ünlü medyum selamet hoca iletişim bilgisi 0538 840 17 01

 2. Kolay ve etkili ayırma büyüsü dedi ki:

  Kolay ve etkili ayırma büyüsü yaptırmak için medyum selamet hocayı aradım bu konuda yardımlarını istedim kolay ve etkili ayırma büyüsü hakkında bilgi aldıktan sonra çalışmaya karar verdi erkek arkadaşımın hayatına giren bir kadın için bu çalışmayı yaptırdım selamet hoca bu çalışmayı 6 günde çok etkili bir şekilde sonuçlandırdı kolay ve etkili ayırma büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum selamet hocadır.

 3. Ünlü Medyum Riyad Hoca Hakkında dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak için Medyum Riyad hocayı aradım yardım istedim benim eşim sürekli ailesine bağlıydı benim sözüm hiç para etmiyordu eşim ailesinin yanında beni küçük düşürüyor hiç ilgilenmiyordu gece odamıza geçtiğimizde ilgisi çok oluyordu buda beni çok rahatsız etmişti yatmadan yatmaya iyi davranmasına razı gelmedim ve Riyad hocaya çok etkili bir Papaz büyüsü yaptırdım çalışmalar 9 gün sürdü çok etkili bir şekilde sonuç aldım şuan eşim benim için evde terör estiriyor toz kondurmuyor bana ailesinin yanında beni çok sevdiğini söyleyip her konuşmasında aşkım diyor bunlar Riyad hocanın sayesinde Medyum Riyad hocaya teşekkür ediyorum ellerinden öpüyorum herkese önerim Riyad hocadır….BU NUMARADAN ULAŞA BİLİRSİNİZ 0534 854 6132

 4. sevgiliyi geri döndürme büyüsü medyum selamet dedi ki:

  Sevgiliyi geri döndürme büyüsü medyum selamet önerimdir. Sevgilimden başka bir kız yüzünden ayrıldık sürekli gözü dışarıdaydı bana karşı çok ilgisizdi. Yaklaşık 3 yıl beraberliğimiz vardı ama araya başka kadınlar girince bitti.
  Bende onu bir türlü unutamadım inca yaşadığımız güzel günler vardı onu tekrardan geri gelmesi için mücadele verip medyum arayışına girdim tavsiyeler üzerine medyum selamet hocayı buldum.
  Selamet hocadan sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapamadı için yardım istedim bakım yaptı ve yardımcı olacağını söyleyerek çalışmalara başladı 12 günde sevgilimi bana geri döndürdü ve bağladı sizlere önerim medyum selamet hocadır.

 5. evlilik büyüsü yaptıranlar medyum azize hanım tavsiyemdir dedi ki:

  Benim 4 yıllık bir ilişkim vardı 1 yıllı da nişanlı kaldım nişanlımın ailesi benim bir türlü kabul etmiyordu bir gün ailesi bizi ayıracak diye çok korkuyordum ne yazık ki korktuğum başıma geldi nişanlım bir anda sebepsiz benle kavga ederek yüzüğü attı ve ayrıldık ortada hiç bir şey yok bende nişanlımın ailesinden şüphelendim bu yüzden medyum arayışlarına geçerek bakım yaptırmak istedim bir kaç kez bakım yapmaları için para yolladım bakım yapmadan beni engellediler.
  Bir yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum medyum azize hanımı buldum telefon numarasını bulamadım mail attım çok kısa zamanda cevap yazdı sorunları anlattım benden bilgilerimi aldı bakım yaptı bakım için de bir maliyet talep etmedi. Bakım sonrası nişanlımın annesi ve kız kardeşi bana karşı soğuyup ayrılması için büyü yapıldığını söyledi bende büyüyü bozması ve bana geri gelmesi için yardım istedim.
  Medyum azize hanım çalışmalar için bir takım malzemeler gerektiğini söyleyerek maliyet çıkarttı. Ödememi yaptım medyum azize hanımı ödeme yaptıktan sonra telefon numarasını verdi telefondan iletişim kurduktan sonra çalışmalara başladı. Nişanlımın üzerindeki büyüyü bozdu hemen ardından nişanlımın ailesine benim için ikna etme büyüsü yaptı çalışmalar sonucunda nişanlım bana geri döndü ve evlendik şuan çok mutluyum çok güzel de huzurum var.
  Medyum azize hanımı herkese tavsiye ediyorum.

  medyum azize hanım mail adresi medyumazize@hotmail.com

 6. Ünlü medyum arıyorum dedi ki:

  Bana gerçek ve ünlü bir hoca tavsiye edermisiniz hangisi gerçek ve kesin sonuç veriyor tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen yardım edin

  • Ünlü medyum selamet hoca önerim dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben selamet hocayla çalıştım etkili sonuç veriyor sana da tavsiye ederim 👍

  • Ahmet dedi ki:

   Bende medyum selamet hocayla çalışmalar yaptım yaptığı çalışmalar da gerçekten çok başarılı kısa sürede çok etkili sonuçlar verebiliyor benimde önere bileceğim tek medyum selamet hocadır iletişim 0538 840 17 01

   • aşk büyüsü yaptıranlar dedi ki:

    medyum selamet hocaya bende aşk büyüsü yaptırdım 8 günde bana da harika sonuçlar verdi şuan çok mutluyum

 7. Evlilik büyüsü yapan medyum serhan tavsiyemdir dedi ki:

  Evlilik büyüsü yapan medyum serhan tavsiyemdir. Benim 4 yıllık bir ilişkim vardı 5 aydır nişanlıyım nişanlım bir anda benden soğudu ve nişanı attı beni her yerden engelledi ne olduğunu bile anlamadım bende bu konuda medyumlardan yardım almak istedim. Bir arkadaşımsın tavsiyesi üzerine serhan hocayı aradım bakım yapmasını istedim öncelikle ayrılık sebebini çok merak ettim. serhan hoca sağ olsun beni kırmayıp bakım yaptı bakımda nişanımın annesi nişanlıma benden soğuyup ayrılması için büyü yaptığı ortaya çıktı amacı bizi ayırmak kendi öz yeğeniyle evlendirmekdi. Ben de bu büyüyü bozmadı için serhan hocadan yardım istedim çalışmalara başladı nişanımın üzerindeki büyüler bozuldu her ikimize korumalar attı ortalam 11 günde sonuç aldım şuan 3 aylık evliyim ve çok mutluyum allah serhan hocadan razı olsun herkese tavsiye ederim.

  Medyum serhan iletişim 0539 914 9164

 8. Bağlama Büyüsü medyum azize Hoca dedi ki:

  2 yıllık bir ilişkim var benim sevdiğim kadın bana karşı bir anda soğudu ve ayrıldı benden bende internet üzerinden araştırmalar yaptım Dualar buldum okudum ama hiç bir şekilde sonuç alamadım bende medyumlar da care aradım tavsiyeler üzeri medyum azize hocayı buldum bakim yaptırdım bağlama büyüsü için çalışmalara başladı 9 günde sevdiğim kadını bana bağladı şuan birlikteyiz ve çok mutluyuz bende azize hocamı sizlere tavsiye ederim.

  medyum azize iletişim adresi medyumazize@hotmail.com

  • papaz büyüsü medyum azize hoca dedi ki:

   Papaz büyüsü yaptırmak içi bende medyum azize hocadan yardım aldım 8 günlük bir çalışma yaparak harika sonuçlar aldım şuan çok mutluyum azize hoca sayesinde

 9. Evlilik büyüsü yaptıranların yorumu dedi ki:

  selamet hocayla bende evlilik büyüsü çalışmaları yaptırdım nişanlım ailesinin baskısı yüzünden evlilikten vazgeçti her şeyimiz hazırdı ev eşyalar sadece düğün olacaktı nişanlımın kardeşi beni istemiyordu ve nişanlıma sürekli beni öldürmekle tehdit ediyordu bende bu durumu selamet hocaya anlatım nişanlıma bir evlilik büyüsü yaptı ve ailesine de ikna etme büyüsü yaptı 11 gün sürdü ama çok iyi sonuçlar verdi şuan evliyim Allahın izniyle ve selamet hocanın vesilesiyle oldu bende sizlere tavsiye ediyorum iletişim 0538 840 17 01

 10. ünlü medyum selamet hocadır dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım eşim beni aldatıyor ve ben bir erkek olarak medyuma muhtaç kaldım çünkü eşimi çok seviyordum medyum selamet hocayı buldum çok araştırdım her gün yorumları takip ettim en sonunda çalışmalara başladık bağlama büyüsü yaptı hocam maddi yönden sıkıntım olmadığı için yapılması gereken ne varsa yapsın istedim oda elinden geleni ardına koymadı Allah razı olsun şimdi eşim sadece bana ait çok farklı bana karşı sanki kul köle olmuş bana her şey o kadar güzel oldu ki emeklerinden dolayı hocama minnettarım sizlerinde çalışıp olumlu sonuçlar almanızı diliyorum Sizde ünlü bir medyumla çalışmak istiyorsanız tavsiyem Medyum selamet Hocadır 0538 840 17 01

 11. Hasan dedi ki:

  Bende Papaz büyüsü yaptırmak için tavsiyelerde bulundum çoğunluk bana medyum selamet hocayı tavsiye etti aradım kendisiyle görüştüm Papaz büyüsü için yardım istedim 8 günlük bir çalışma yaparak bana çok etkili sonuçlar verdi bende sizlere tavsiye ederim iletişim numarası 0538 840 17 01

 12. Ünlü medyum Riyad Hoca dedi ki:

  Aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim ve medyum Riyad hocanın hakkında olumlu yorumlar gördüm bende arayıp yardım istedim 8 günlük bir çalışma yaparak olumlu sonuçlar aldım Ünlü medyum Riyad Hoca iletişim 0534 854 6132

 13. ünlü medyum selamet dedi ki:

  Ünlü medyum selamet hoca ben aşk büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim bir çok medyumla görüştüm ama inandırıcı gelmedi hepsi kafandan ayrı bir şey söyledi bir yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum selamet hocayı buldum aradım aşk büyüsü yapması için yardım istedim selamet hoca bakım yaptıktan sonra bir havuz açıp çalışmalara başladı eşime yaptığım adk büyüsü 8 günde harika bir şekilde sonuçlandı ben sonucumu aldığım için bana göre ünlü medyum selamet hocadır. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  Medyum selamet irtibat 0538 840 17 01

 14. Mahmut Yardım dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum sonuç alanlar bana da medyum önerin acilllll

  • Ünlü medyum selamet hocadır dedi ki:

   Mahmut bey bende bağlama büyüsü için tavsiyelerde bulundum hep sahtekarlar çıktı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum selamet hocayı buldum ve aradım sıkıntıları paylaştım o kadar gerçek iyi bir hoca olduğu sesinden belliydi bana 8 günlük bir çalışma yaparak çok etkili güzel sonuçlar verdi bende sonuç aldığım için Medyum selamet hocayı tavsiye ederim iletişim 0539 460 6209 medymselamet@hotmail.com

  • Bağlama Büyüsü Medyum selamet Hocam dedi ki:

   Bey efendi sana medyum selamet hocayı öneriyorum bağlama büyüsünde selamet hocamın üzerine başka bir medyum tanımıyorum çok kısa bir zamanda çok etkili sonuçlar veriyor bu numarası gerçekten de ünlü bir medyum dur mutlaka kendisine ulaşım. 0538 840 17 01

 15. Bağlama büyüsü etkinlikleri ve sonuç dedi ki:

  12 günlük bir bağlama büyüsü yaptırdım medyum selamet hocaya yaptığı çalışmaların etkilerini 5 günde gördüm 12 günde de sonuç aldım şuan nişanlım bana öyle bir bağlandı ki anlatamam bağlama büyüsü medyum selamet hoca tavsiyemdir irtibat numarası 0538 840 17 01

 16. Adet Kanı Büyüsü medyum Riyad Hoca dedi ki:

  1 yıllık bir evliliğim var benim 1 aydır eşimden ayrıyım eşimin hayatında başka bir kadın oldugunu öğrendim bende bir arkadaşıma sıkıntılarımı anlattım arkadaşımdan bana medyum Riyad hocadan bahsetti numarasını aldım aradım kendisini bakim yaptırdım eşimin üzerinde adet kanıtlanmış büyü yapıldığını söyledi Allah o kadının belasını versin Riyad hoca sağ olsun bana yardımcı oldu 11 günlük bir çalışma yaparak büyüyü bozup eşimi bana geri getirdi medyum Riyad hoca herkese tavsiyemdir. 0534 854 6132

 17. Aşk Büyüsü medyum selamet hocam dedi ki:

  Medyum selamet hoca aşk büyüsü yaptırdım 7 günde olumlu cevap aldım benim sizlere önerim medyum selamet hocadır.

 18. Etkili medyum Serhan hoca tavsiyem dedi ki:

  Merhaba benim 18 senelik bir evliliğim vardı 3 tane çocuğum var eşim beni aldatı başka bir kadın la birlikte oldu çocuk yaptılar ve benim haberim yoktu bir ara tlf da konuşmalarını duydum ve gururuma yediremedim ve boşanmak istedim bir türlü boşanmıyordu ve ben onu istemiyordum bir arkadaşıma danıştım meseleyi anlattım bana medyum Serhan hocayı tavsiye etti onunda Serhan hocayla çalışması olmuş sonuç almıştı bende aradım ve derdimi anlatım Allah razi olsun Serhan hoca dan çok ilgilendi sağolsun beni eşim olacak bir pislik ten kurtardı 6 günlük bir çalışma yaptı koruma attı uzerimize bir daha yaklaşamasin diye Boşandık ve şu an çocuklarımla çok mutluyuz Allah Serhan hoca dan razı olsun herkese tavsiye.Serhan hocadır…

 19. Aşk Tılsımı ünlü medyum selamet hoca dedi ki:

  arkadaşlar bende eşime Aşk Tılsımı yaptırdım ve bu çalışmaları selamet hocaya yaptırdım 14 günde bana iyi sonuçlar verdi ve şuan çok mutluyum Allah selamet hocadan binlerce kez razı olsun

 20. mustafa dedi ki:

  Giden sevgiliyi geri getirmek için medyum Serhan hocayla çalışmalar yaptım 9 gün sürdü çalışmaların en iyi yanı sürekli iletişim kura bilmemdi Medyum Serhan hocadan Allah razı olsun herkese de tavsiye ederim

 21. Muhsin dedi ki:

  Merhaba ben sevdiğim kız için aşk büyüsü yaptırmak için medyum selamet hoca ile çalıştım kendisinin yaptığı işlem çok kısa sürede ve etkili şekilde sonuç verdi askerdeyken biriktirdiğim paralarla işlemi yaptırdım şimdi her şey çok güzel gidiyor Medyum selamet Hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun hocam

 22. ünlü medyum arayanlar medyum selamet hoca tavsiyem dedi ki:

  Ben Urfa’dan yazıyorum Medyum selamet hocaya papaz büyüsü yaptırdım bana 8 günlük süre verdi bu süre içerisinde etkili sonuçlar alacağımı söyledi ve dediği gibi de oldu 3.4 günde çalışmaların etkisini gördüm 8. Gün olduğunda çalışmaların etkisini tamamıyla gördüm sevdiğime kavuştum Allah selamet Hocam dan razı olsun selamet hocanın sayesinde sevdiğime kavuştum çok mutluyum siz benim yüzümü güldürdünüz ya Kurban olduğum Allah da sizin yüzünüzü güldürsün Amin Medyum selamet Hoca İletişim 0538 840 17 01

 23. Türkan dedi ki:

  arkadaşlar ben 1 aydır selamet hocayla çalışmalar yapıyorum 2 farklı çalışma yaptırdım aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırdım gerçekten çok etkili harika sonuçlar aldım şuan da evlilik büyüsü yaptırıyorum bu çalışmaların da etkilerini gördüm bende medyum selamet hocayı herkese şiddetle tavsiye ederim iletişim 0538 840 17 01

 24. aşk büyüsü yaptıranlar/ medyum hansel tavsiyemdir dedi ki:

  Medyum hansel hocaya aşk büyüsü yaptırdım 12 günde sonuç verdi yaptığı çalışmalardan çok memnunum hanel hocaya da hayranım herkese tavsiyemdir

 25. ünlü medyum selamet hoca Papaz büyüsü bozma dedi ki:

  Papaz büyüsü bozdurmak için tavsiyeler aldım ve çoğunluk bana medyum selamet hocayı tavsiye etti büyü bozmada gerçekten çok başarılı bir medyum bana da çok etkili sonuçlar verdi bende sizlere tavsiye etmek istiyorum selamet iletişim 0538 840 17 01

 26. Birgül dedi ki:

  Benimde eşimle aramda soğukluklar vardı ayrılma noktasına geldik sürekli kavga ediyorduk bende bu konuyu teyzeme anlattım teyzem bana medyum selamet hocayı tavsiye etti kendisini aradım sıkıntılarımı anlattım bakım yaptı bakımda eşimin eski sevgilisi tarafından büyü yapıldığını söyledi bende yardım istedim 9 günlük bir çalışma yaptı eşimin üzerindeki büyüyü bozdu ve tekrardan eşimi bana bağladı bende herkese tavsiye ederim.

 27. Gerçek Ünlü Medyum dedi ki:

  3 senedir sevgili olduğum bazı nedenler dolaysıyla 6 aydır ayrı olduğum kızı bana bağlayan medyum selamet hocama saygılarımı iletiyorum hocamın sayesinde sevdigim kıza kavuştum şuan çok mutluyum belkide önümüzdeki aya söz keseriz ondan sonrası da Allahın izniyle gelir inşallah önerim. Ünlü Medyum selamet Hocadır saygılarımı iletirim hocam sizin gibi babacan bir hoca görmedim hayatımda iyikide size işlem yaptırmışım ellerinizden öperim selamet Hocam ( Bu selamet Hocamın Telefonu dur hocama bu numaradan ulaşabilirsiniz 0538 840 17 01 )

 28. Yaren dedi ki:

  Medyum selamet hocaya bende Papaz büyüsü yaptım gerçekten çok etkili sonuçlar veriyor ne kadar ünlü bir medyum olduğunu sonuç aldıktan sonra daha da iyi anladım tavsiye selamet hoca..

 29. gideni geri getirme büyüsü miran hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende medyum miran hocaya gideni geri getirme büyüsü için yardım aldım 12 günde bana harika sonuçlar verdi bende şiddetle tavsiye ediyorum

 30. Ünlü medyum arıyorum dedi ki:

  İşinde başarılı olan ünlü medyum varsa bana yardımcı olabilirmisiniz ?

  • Ünlü medyum Serhan Hocadır dedi ki:

   Merhabalar Çok etkili aş büyüsü için bende bir çok hocayla çalışmalar yaptım ama hiç bir şekilde sonuç alamadım her yerden araştırmalara girdim ve Medyum Serhan hocanın namını çok duydum aradım aşk büyüsü yapmak için yardım istedim 9 günde bana da çok etkili sonuçlar verdi bence Ünlü Medyum Serhan hocadır şiddetle tavsiye ederim 0539 914 9164 bu numaradan ulaşa bilirsin…

  • Ünlü Medyum Serhan Hoca dedi ki:

   Arkadaşım işinde başarılı olan ünlü medyum Serhan hocadır kendisiyle çalışanlar sonuç almıştır çok başarılı bir medyumdur kendisi çok da etkili sonuçlar veriyor ŞİDDETLE ÖNERİMDİR

 31. evlilik büyüsü medyum selamet hoca önerimdir dedi ki:

  Benim de erkek arkadaşımla aramda sorunlar oldu evleneceğiz diye beni kandır ve eski sevgilisine gitti bende Medyum selamet hocayı arayıp yardım istedim 9 günlük bir çalışma yapacağını söyledi ve çalışmalara başladı ilk 1 gün eski sevgilisiyle aralarını soğukluk kattı ve bana bağlamak için 3 gün çalışma yaptı bağlama işleminin etkilerini gördüm hemen ardından evlilik büyüsüne başladı selamet hoca çalışmaları bitti sevgilim 2 sonra bana evlilik teklifi yaptı şuan nişanlıyız 3 ay sonrada evleniyorum Allah selamet hocadan razı olsun ende tavsiye ederim gönül rahatlığıyla iletişim 0538 840 17 01

 32. Büyü bozma dedi ki:

  Bende büyü bozmak için çok hocadan yardım aldım hiç bir şekilde sonuç vermediler yaptığım çalışmalar rahmani olduğu için büyüyü bozulmadı bende Serhan hocayı aradım ve yardım istedim bakım yaptı ve bana dedi ben bu büyüyü bozarım ama Süryani çalışmalar yapmam gerekiyor bende yapın hocam dedim ve çalışmalar yaparak büyüyü 5 günde bozdu şuan çok rahatım ve huzurluyum herkese de Serhan hocayı tavsiye ediyorum iletişim 0539 914 9164

 33. Etkili Medyum selamet Hoca Önerim dedi ki:

  Benim de bir takım sorunlarım oldu kaç hoca aradım benim sorunlarımı çözün diye ama hiç biri çözemedi kandırdılar beni paramı aldılar ve bir daha da telefonlarımı açmadılar son bir defa şansımı denemek istedim ve selamet hocayı aradım çalışma yaptık 4 günde sorunlarimi çözdü Allah selamet hoca dan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

 34. Ünlü medyum Serhan Hocadır dedi ki:

  Merhabalar benim bundan bir kaç ay önce nişanım olacaktı ne badireler atladık sırf sevdiğim adamla bir yuva kurmak için ama bir türlü izin vermiyorlardi aramiza girip bizi ayiriyorlardı büyüler yapiyorlardı ama ben buna müsade etmedim bende bir takım araştırmalar nedeniyle medyumlar hakında yorumlar okudum ve Serhan hoca ile iletişime geçtim üzerinizde ki büyüleri kaldırmalıyız dedi hemen vakit kaybetmeden çalışmalara başladık ve bana 4 günlük bir çalışma yaptı sevdiğim adam bana geri döndü ve evlendik çok mutluyuz herşey Serhan hoca sayesinde oldu Allah razı olsun Serhan hoca dan bütün arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim ilk aradığım hoca Serhan hoca…

 35. Demet dedi ki:

  Gideni geri getirme büyüsü yaptırmak için bende medyum selamet hocayla çalışma yaptım giden sevgilimi bana geri getirmek içi 10 günlük bir çalışma yaptı yaptığı çalışmalar kısa sürede çok iyi sonuçlar verdi çalışmaların en iyi yanı da istediğim an iletişim kurmamdı her aradığım da ulaşa bildim selamet hocaya çok teşekkürler ederim verdiği sonuçlar için iletişim numarası 0538 840 17 01

 36. aşk büyüsü medyum yaser hoca dedi ki:

  medyum yaser hocayı bende tavsiyeler üzeri buldum aşk büyüsü için bilgi alıp çalışmalar yaptırdım gerçekten yaptığı çalışmalar bire bir sonuç veriyor bende sizlere tavsiye ederim çekinmeden arayın diğer hocalar gibi terslemiyor

 37. Ünlü medyum Serhan Hoca Tavsiyemdir dedi ki:

  Giden sevgilimi geri getirip bağlamak için bende medyum Serhan hocadan yardım aldım 2 ay önce ayrıldığım sevgilimi 12 günde bana geri getirip bağladı medyum Serhan hocaya teşekkürlerimi iletiyorum herkese tavsiye ederim. Serhan hoca iletişim 0539 914 9164

 38. Ünlü medyum selamet Hocadır dedi ki:

  İyi günler bende bir senedir evliyim bir kızım var kızım doğduğu günden beri dır babası eve gelmiyordu nerededir ne yapar nedene eder hiç haberimiz yoktu bu bir iki aydır kızım babam nerededir diye ağlıyor kızımın babasız büyüsün istemedim her yere gittim hocalar gezdim ama hiç bir yerde yok en son internet yardımıyla araştırma yaptım medyum selamet hoca ile iletişime geçtim tanıştık konuştuk eşimin nerede kimlerle olduğunu çalışmalara girdikten sonra söyledi bir kadın tarafından büyü yapılmış Kendine çektiğini söyledi hemen o büyüyü kaldırdı eşim beni ve kızımı aramaya başladı sonrasında da eve geldi kızım ve ben çok mutlu olduk selamet hoca sağ olsun cok yardımcı oldu el emeğini de istemedi bana dua etsen yeterli dedi Allah razı olsun selamet hocadan.

 39. Süeda dedi ki:

  Üstüme yapılan bağlama ve kısmet kapama büyüleri yüzünden kendimi odama kapatmış bir durumdaydım hiç bir şey yapmak gelmiyordu içimden öylece bütün gün uzanıyordum sadece Annemin Medyum selamet Hoca ile iletişime geçmesiyle üstümdeki kötü büyülerden 7 gün içinde kurtuldum ve yaşantım düzene girdi Medyum selamet hocaya çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim Ünlü Medyum selamet Hoca …

 40. Ünlü medyum gazanfer hoca dedi ki:

  Ünlü medyum gazanfer hocadır sizlere de tavsiye ederim bu yorumlar gerçektir arkadaşlar gerçekten de sonuç aldım ben hocama papaz büyüsü yaptırmıştım etkili bir sonuca ulaştım dahada etkisini görüyorum ısrarla tavsiye ederim hocamı…

 41. Müşkünaz Yardım istiyorum dedi ki:

  2 yıllık bir ilişkin vardı benim sevgilimden 3 aydır ayrıyım bir anda benden nefret ettiğini söyleyip ayrıldı bu konu da yardım almak istiyorum bana da iyi bir medyum tavsiye eder misiniz?

  • Ünlü medyum Serhan Hoca Önerimdir dedi ki:

   Benim de eşimle aramda soğukluklar vardı eşim bende bir anda soğudu ve ayrılmak istediğini söyledi bu konuda bende medyum arayışlarına girdim ve bana Medyum Serhan hocayı tavsiye ettiler aradım sıkıntılarımı paylaştım bakım yaptı ve bakım sonrası 9 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmalar sonucu eşimi bana bağladı ve şuan çok mutluyuz benim size tavsiyem Medyum Serhan Hocadır….

  • Ünlü Medyum Serhan Hoca dedi ki:

   Müşkünaz hanım benimde ilişkim sizinki gibi bitiyordu son anda medyum Serhan hocayla tanıştım ve derdimi anlattım bana 7 günde sonuç verdi ve sevdigim adamla ilişkimiz düzeldi ve kaldigi yerden çok güzel bir şekilde devam etti sende Serhan hocaya ulaş bir an önce 0539 914 9164

 42. Nazmiye dedi ki:

  Merhaba benim 1 senelik ilişkim vardı sevdiğimle çok mutluyduk ama bizi çekemeyen vardı bir gün sevdiğim adam beni hiç takmaz ve konuşmaz oldu sanki benden nefret ediyordu beni görmek istemiyordu bana karşı çok deyişmiş ti en son internet üzerinden Serhan hocayı buldum sadece bakim yaptırmak istedim sağ olsun bakim yaptı bakım da biri tarafından kendisine bağladığını söyledi ve bakımdan sonra da çalışmalara başladık sevdiğim adamın geri gelmesini istedim ve evlilik büyüsünü istedim maşallah çalısmaya başladık 7 günde sevdiğim bana geri geldi ve iki hafta sonra da evlendi şuan da çok mutluyuz Allah Serhan hocadan razı olsun Sevdiğime kavuştum çok şükür her kese şiddetle tavsiyem Serhan hocadır

 43. Ali dedi ki:

  Selam benimde bir takım sorunlarım vardı kaç hoca gezdim bir türlü bana yardımcı olmadılar öncelik paraydı onlar için olsun dedim çalışma yaptım hepside kandırdı beni paramı aldılar ama bir tek hoca kalmıştı o da selamet hoca idi aradım konuştum bakim yaptı bakımda olumlu şeyler söyledi tamam dedim çalışma yaptık maşallah 8 günde sorunumu çözdü Allah razı olsun selamet hoca dan bir tek o gerçekçiymiş bir tek o yardım etti bana ne kadar mübarek bir adam dır selamet hoca bence selamet hoca ile çalışma yapın yazık olmasın paranıza,, iletişim bilgisi 0538 840 17 01

 44. Geri Döndürme büyüsü dedi ki:

  Hayırlı akşamlar arkadaşlar benimde sorunum sizlerin ki gibi eşimle sorunlarım vardı ama taki Serhan hocayla tanışana kadar Serhan hocami bulduğumda eşimle ayrılmak üzereydik sağ olsun Serhan hocamın yaptığı geri Döndürme ve bağlama büyüsü sayesinde eşimlen araM duzeldi ve eski huzuruma yeniden kavuştuk 0539 914 9164

 45. Ünlü Medyum selamet Hoca Hakkın da dedi ki:

  benim de 3 yıllık bir evliliğim var son zamanlarda üstümüz de bir ağırlık var kötü enerji sürekli tartışma işlerde sorun her yerde sorun elimizi neye atsak kuruyor bende bu konu hakkında medyum arayışlarına girdim ve tavsiyeler üzerine Ünlü medyum selamet hocayı buldum aradım bakım yaptırdım bakımda eşimin annesinin yaptığı bir takım büyüler olduğunu söyledi zaten eşimin annesiyle hiç anlaşamıyordum selamet hocadan yardım istedim ve çalışmalar yaptı üzerimizdeki büyüyü bozdu ve ağır etkili korumalar attı 12 gün sürdü çalışmaları ve evimize huzur bereket geldi medyum selamet hocaya çok teşekkür ediyorum sizlere da tavsiyemdir. selamethocam@hotmail.com

 46. ünlü medyum selamet hoca dedi ki:

  Merhaba ben papaz büyüsü yaptırmak istedim kimi aradıysam çalışma yaptıysam bana sonuç vermedi acaba neden diye sordum kendi kendime sonra araştırdım hepsi sahtekarmış bende tavsiyeler üzerine medyum selamet hocayı buldum aradım sevgilime papaz büyüsü yaptırmak için yardım istedim bakım yaptı ve yapacağı çalışmalar hakkın da bilgi verdi 9 günlük bir çalışma içerisine girdi ve çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm şuan da sonucumu aldım bende sizlere medyum selamet hocayı tavsiye ederim selamethocam@hotmail.com

 47. Mete dedi ki:

  Ayrılık büyüsü için internette medyum ararken Serhan Hocamın Sitesine rastladım ve kendisini arayıp durumu anlattım sevdigim kızı başkasıyla evlendiriyorlardı ne yaptıysam kızı vaz geçiremedim sanki kız bana inat yapıyor medyum Serhan hocaya kızın bilgilerini verdim ve bakım yaptı bakımdan çıkan sonuç kıza büyü yapıldığı bende bunu duyduğumda resmen delirdim kız kendi isteğiyle evlilik yoluna gitmemiş bende kızı kurtarmak için medyum Serhan hocayla ayrılık büyüsü işlemine başladık bu büyü 6 gün sürdü sonradan kızın üstündeki büyüler etkisini kaybetti ve o adamdan ayrıldı ve benim yanıma gelip benimle evlenmek istediğini söyledi bende bunu duyunca şok oldum resmen Alah Serhan Hocamdan razı olsun en yakın zamanda eşimle beraber gelip sizin elinizi öpecegiz Serhan Hocam sayenizde sevdigim kızla yuva kurdum Allah razı olsun senden ne kadar dua etsek azdır medyumserhanhocam@hotmail.com

 48. ZEYNEP dedi ki:

  Ben kısmet açtırma işlemi için 1..2 ay önce başka bir hocayla çalıştım ama dolandırıcı çıktı bende daha sonra daha detaylı medyum aradım ve sonunda çok iyi bir medyuma denk geldim medyum Serhan hocayla çalıştım diğer hocanın 1 ayda uğraşıp da bir şey yapamadığı işlemi Serhan hocam 14 günde tamamladı ve aldığım sonuç beni çok mutlu etti daha önce çalışmadığı ma çok pişman oldum keşke daha öncede bu kadar detaylı bir şekilde araştırma yapmasaydım O kadar param boşuna gitti. Neyse ya doğru bir hocayla çalıştığıma şükür ediyorum bu mutluluğumuzu medyum Serhan hocama borçluyum kendisine bur dan Teşekkürlerimi iletiyorum emeklerine saygı duyuyorum Çalışmak isteyenler için Telefon No: 0539 914 9164 medyumserhanhocam@hotmail.com

 49. papaz büyüsü medyum riyad tavsiyemdir dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum riyad hocayı buldum arayıp yardım istedim erkek arkadaşıma papaz büyüsü yaptırmak için çalışmalara başladı 9 gün sürdü çalışmalar sorunsuz bir şekilde sonuç aldım herkese önerim medyum riyad hocadır.

 50. Adet kanı büyüsü Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  Adet kanı büyüsünü etkili yapan medyumları araştırdım ama hiç biri Medyum Serhan Hoca gibi etkili sonuç vermiyormuş bende zaman geçmeden kendisiyle irtibata geçtim ve 9 günlük bir çalışma yaptırdım çok da güzel sonuçlar aldım Allah razı olsun Serhan Hocamdan adet kanı büyüsü çok etkili bir büyüymüş sizlerede tavsiyem medyum Serhan hocamdır 0539 914 9164

 51. medyum ahmet hoca dedi ki:

  Arkadaşlar facebook üzerinde medyum ahmet hoca isimli kişiye inanıp herhangi bir işlem yaptırmayın ben medyum ahmet isimli kişiye inandım güvendim çok para ödedim ama sonuç yok….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir