Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uzman Medyumlar

Uzman medyumlar ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu günümüzde herkes bilmektedir. Özellikle acemi veya sahte medyumların verdikleri güvensiz hizmetler birçok kişinin sorunlu zamanlar yaşamasına neden olmaktadır. Hizmetlerini verirken mutlaka tüm beklentileri tam anlamı ile karşılamak için ellerinden geleni yapan ve her zaman gelen talepleri karşılamak gibi bir amaçları olan medyumlar bu meslekte kalıcı olmak için mutlaka başarılı işlemler ile isimlerini geniş kitlelere duyurmak zorundadırlar.

Uzun zamanda boyunca edinilen bilgiler ve deneyimler uzman medyumlar için hayati önem taşımaktadır. Çünkü insanların güvenlerini kazanmak için mutlaka acele etmeden birçok konuda gelişim göstermek ve çok sayıda bilgiye hakim hale gelmek gerekir. Bunu başarmak sıradan insanlar için çok zor olsa bile medyumlar için hem kolay hem de gereklidir. Ülkemizde bu alanda hizmet veren çok sayıda kişi olmasına rağmen her zaman tercihlerini uzman medyumlardan yana kullanmaya özen gösteren insanlar mutlaka zaman içinde amaçlarına ulaşmayı başarırlar. Bu medyumlar genellikle sahip oldukları bilgiler ve davranışları ile karşılarındaki kişilere son dere büyük bir güven duygusu verirler.

Bu sayede mesleklerinde kısa zaman içinde önemli yerlere gelebilirler. Hatta büyüler gibi en zor işlemleri dahi kısa zaman içinde yapabilmek uzman medyumların en önemli özelliklerinden biridir. Sahip oldukları bilgiler ile kesinlikle yetinmeyen ve sürekli olarak kendilerini geliştirmeye çalışan uzman medyumlar, bunu mesleğe yeni başlayan kişilere de önermektedirler. Diğer mesleklerden çok farklı olan ve özellikle resmi bir eğitim kurumu olmayan medyumluk mesleğinde şahsi çaba çok önemlidir. İleri de başarılı ve güvenilen bir medyum olmak için ciddi bir araştırma, inceleme ve deneme dönemi geçirmek gerekir.

Uzman medyumlar da bu özellikleri ile her zaman beklentileri karşılayan ve insanların taleplerini kısa zaman içinde yerine getiren kişiler olmuşlardır. İnsanların en özel isteklerine bile istedikleri cevabı vermek zorunda olan medyumlar özellikle karşılarına gelen herkese saygılı bir şekilde yaklaşmak zorundadırlar. Bu daha uzun ve daha başarılı bir meslek hayatına sahip olabilmek için kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken ciddi ve önemli bir konudur.

39 Yorum

 1. nohut büyüsü yaptım Medyum Serhan hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Ben bundan bir ay önce internette nasıl nohut büyüsü yapılır diye araştırmalar yaptım yaptığım araştırmalarda 41 adet nohut alıp bir tasa koydu 41 defa ihlas süresi okudum söylenen her şeyi yaptım kız arkadaşımı kendime bağlamak için uğraştım ne yazık ki sevdiğim kız bana karşı daha kötü oldu. Yanlış giden bir şey vardı onu araştırmalar sonucu buldum bu tür çalışmaları işin ehli olan medyumlar tarafından yardım alarak yapılması gerekiyordu.
  Nohut büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim bir kaç sayfadan öneriler aldım arayıp konuştum kafama yatmadı basit geldi medyumların anlatmaları bende etkili medyumlar hakkında araştırmalar yaptım karşıma Medyum Serhan çıktı aradım nohut büyüsü hakkında bilgi aldım aldığım bilgiler benim yaptığım çalışmayla alakası yoktu. Gerçekten Medyum Serhan bana mantıklı bilgiler verdi bu çalışmayı işi bilen bir medyumun yapmasını istedi.
  Bende Medyum Serhan yardım istedim bu çalışmayı nohut hariç bir takım malzemeler ven bir takım dualar ve varlıklarla yaptı. Nohut büyüsü 12 günde çok iyi sonuçlar verdi demek ki her şey internette yazıldığı gibi değilmiş arkadaşlar bu tür çalışmalar yaptıracaksanız işinin ehli olan medyumlardan yardım alın benim önerim Medyum Serhan .

  Medyum Serhan iletişim bilgisi 0544 951 30 25

  • Ankara selin dedi ki:

   bende medyum Serhan hocaya bağlama büyüsü yaptırdım kısa sürede sonuç verdi bana medyum serhan hocadan allah binlerce kez razı olsun genel anlamda beni amacıma ulaştırdı

 2. Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum benim 4 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımı na yaptıysam evliliğe ikna edemedim sürekli kaçıyor evlilikten sanki korkuları var bu ilişkinin artik bir adi olsun istiyorum bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz medyum var mı?

  • Merve dedi ki:

   Merhabalar ben merve benimde 5 yıllık bir ilişkim vardı ne yazık ki bir türlü erkek arkadaşımı evliliğe ikna edemedim sürekli kaçıyordu evlilikten bende bu konuda medyumlar dan yardım almak istedim bu yorum sitesin de medyum Hansel hoca hakkında iyi yorumlar gördüm ve kendisini aradım evlilik büyüsü yapması için yardım istedim medyum Hansel hoca evlilik büyüsü çalışmalarına başladı 12 günlük bir çalışma sonucun da erkek arkadaşımı evliliğe ikna etmeyi başardı 2 aylık evliyim ve çok mutluyum medyum Hansel hocamı sizlere şiddetle tavsiye ederim MEDYUM HANSEL İLETİŞİM 0538 840 17 01 iyi çalışmalar şimdiden

   • Cengiz medyum tavsiyeleri dedi ki:

    Bende aşk ve evlilik büyüsü çalışmaları için 2 gündür medyum Hansel hocayla çalışıyorum çalışmaların ilk günün den etki görmeye başladım medyum Hansel hoca işinde çok başarılıdır kesinlikle tavsiyemdir.

 3. evlilik büyüsü yaptıranlardan biriyim dedi ki:

  evlilik büyüsü yaptıranlardan biride benim benimde 7 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim adamı bir türlüğü evliliğe ikna edemedim aynen onun da korkuları vardı bende bu konuda medyumlardan yardım almak istedim ve tavsiyeler üzerine Medyum Serhan hocayı aradım yardım istedim Medyum Serhan hoca evlilik büyüsü için bakım yaptı bakım sonra bana yardımcı olacağını söyleyerek çalışmalara başladı çalışmalar 12 günün sonunda sonuç verdi. Medyum Serhan sayesinde şuan evliyim ve çok mutluyum evlilik büyüsü yaptırmak istiyorsan sana önerim Medyum Serhan

 4. Uzman medyum arayanlar medyum Basri hoca önerim dedi ki:

  Arkadaşlar bende başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim ben Almanya da yaşayan bir gurbetçiyim sanal ortamda sıkıntılarıma çözüm ararken medyum Basri hocanın sitesiyle karşılaştım kendisini araştırmaya başladım biliyorsunuz ki bu yolda bir çok şarlatan umut tüccarı var kendisine telefon açtım derdimi anlattım çözümün olabileceğini fakat inanmam,güvenmem gerektiğini anlattı ve o güveni umudu kendisi bana aşıladı işlemlere başladık birebir ilgi birebir güven ortamı sağladı benimle sanki dostu kardeşi gibi ilgilendi ve devamlı kontrolü sağlamaya çalıştı Allah medyum Basri hocadan razı olsun hocamın sayesinde eşim çocuklarım yine hep bir aradayız eskisinden daha çok mutluyuz gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum hocama mail adresinden medyumbasri@hotmail.com 0534 221 2884

  • Asiye dedi ki:

   Canbar büyüsü yaptıran var mi basri hocaya kaç günde etkilerini gördünüz bende yaptırmak istiyorum

 5. Boşanma büyüsü kısa sürede çözüm medyum Uluhan hoca dedi ki:

  Benim 11 yıllık bir evliliğim var eşim bana karşı çok soğuk ve her gün şiddet uyguluyor durumu aileme anlattım ayrılmak istediğimi söyledim ailem kabul etmedi eşim ayrılmadığı sürece ayrılmama izin vermediler. Eşim bu yüzden eve başka kadınlar getirmeye başladı bende artık dayanamadım çareyi büyü yapmakta aradım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Uluhan hocayı aradım boşanma büyüsü yapması için yardım istedim medyum Uluhan hoca öncelikle bakım yaptı ve bakımda eşimin nasıl bir şerefsiz olduğunu anladı bana bu konuda yardımcı olacağını söyledi ve çalışmalara başladı boşanma büyüsü çalışmaları 8 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra eşim benden kaçmaya başladı bir daha da eve gelmedi boşanma davası açtı anlaşmalı boşandık 1 haftada bende aileme gittim o şerefsiz adi adamdan medyum Uluhan hoca sayesinde kurtuldum Allah Uluhan hocadan razı olsun beni cehennemden çıkarttı resmen inşallah sizlere de her konuda yardımcı olacaktır iyi günler. Medyum Uluhan hoca irtibat numarası 0539 391 22 30

 6. eski sevgiliyi aşık etme büyüsü dedi ki:

  Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü yaptırmak için benden medyum arayışlarına girdim. Benim 4 yıllık bir ilişkim vardı 1,5 yıldır ayrıyız başka bir kız hayatına girdi ona inandı ona bağlandı ve benden ayrıldı. Hayatına giren kızla 1 yıl beraber olup ayrıldılar ve bana tekrardan geri geldi özür dileyerek bir şans istedi bende kabul etmedim. Ben de onu en yakın arkadaşıyla aldattım çünkü oda bana yaptı aynısını.
  Ben onu aldattıktan sonra gittim yanına hadi bana bir şans ver dedim nasıl vereceksin nasıl bir duygu siz erkekler yapın bir şey olmaz biz kadınlar yaparsak olmaz adaletsizlik oluyor dedim ve şuan beni böle kabul ediyor musun dedim suratıma tükürdü ve gitti. Aradan bir kaç ay geçti bende onu çok seviyordum bir türlü aklımdan çıkmıyordu onun yüzünden adım da çıktı insanlar bana farklı gözle bakıyordu.
  Bende eski sevgilimi aşık erme büyüsü yaptırmak için medyum riyad buldum aradım yardım istedim bakım yaptı bize sevgiliyi aşık etme büyüsü için çalışmalar yapacağını söyledi. Çalışmalara başladı 12 gün boyunca her gece çalışmalar yaparak eski sevgilimi bana aşık etmeyi başardı şuan benimle beraber ve gözü benden başkasını görmüyor. Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum riyad.

  Gerçek medyum riyad iletişim bilgisi 0537 276 36 12

  • Pelin dedi ki:

   Merhaba Riyad hocayı tavsiye ederim kısa sürede yaptığı aşk büyüsü çalışmalarında bende sonuç aldım gerçekten başarılı bir medyum kendisi bende şiddetle tavsiye ederim herkese hayırlı çalışmalar.

 7. Uzman medyum arıyorum Acill yardım edin dedi ki:

  Bana kısa zamanda etkili sonuçlar vere bilecek Uzman medyuma ihtiyacım var sonuç alan varsa bana önerebilirmisiniz Acil ama ?

  • Uzman Medyum Hansel Hoca Tavsiyemdir dedi ki:

   Bende Ermeni büyüsü yaptırmak için tavsiyelerde bulundum çoğunluk bana Medyum Hansel hocayı Tavsiye etti aradım Ermeni büyüsü yapması için yardım istedim bana 6 günde çok etkili sonuçlar verdi sizlere de tavsiyem Medyum Hansel Hocadır iletişim numarası 0538 840 17 01

   • Asiye dedi ki:

    Gerçekten etkili oldu mu bende çalışmak istiyorum fakat kaç günde etkili oldu ve neler yasadiniz bu zamanda

  • Uzman Medyum Hansel Hoca dedi ki:

   Medyum Hansel hoca kendi ilminde uzmanlaşmış bir Hocadır sana önerim Medyum Hansel Hocadır mutlaka kendisine ulaşmalısın.

 8. Aşk büyüsü Bağlama büyüsü afran Hoca tavsiye dedi ki:

  benim 3 yıllık bir ilişkim vardı 7 aydır nişanlıydık nişanlım tamda evlilik arifesinde benden ayrıldı nedensiz yere nişanlımın annesi beni istemedi bir sürü küfür etti bir daha arayıp oğlumu rahatsız etme dedi nasıl bir anda böyle oldu anlamadım bende bu durumu anlamak için mahallede bir hoca buldum bakım yaptı ve çok ağır bir büyü olduğunu söyledi kendisi o büyüyü bozamamış bana iyi bir hoca bul büyüyü bozmak için bende internette araştırdım tavsiyeler istedim medyum afran hocayı buldum arayıp yardım istedim sağ olsun beni kırmadı bakım yaptı ve büyü olduğunu oda söyledi büyüyü bozmak için çalışmalara başladı 12 günde nişanlımın üzerindeki büyüyü bozup bana geri getirdi nişanlım yanımda artık ve evlendik afran hocayı aradım sonralardan büyüyü kimin yaptığını sordum eşimin annesini söyledi şimdi o cadı kaynanamı evime almıyorum herkese önerim medyum afran hocadır.

 9. adet kanı büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Eğer sizlerde Kendi alanında kendi ilminde Uzman bir Hoca Arıyorsanız Tavsiyem Medyum Serhan Hocadır Sözünün eri olan bir insandır kendisi bakımdan sonra eğer sizlere Olumlu demişse siz işinizin bittiğini istediğinizin olduğunu bilmeniz yeterlidir yani her türlü çalışmalar yapıyor ben Adet kanı büyüsü yaptırdım kendisine çünkü eşimin üzerine büyük işlemler yapılmıştı hocamın yaptığı işlemin etkisini en kısa sürede aldım Sizlere de Tavsiye ediyorum Hocama bu Numaradan ulaşabilirsiniz 0544 951 30 25

 10. Kısa sürede bağlama büyüsü medyum Uluhan dedi ki:

  Kocamın kötü alışkanlıkların dan bıktım 17 senelik evliydim bana hiç ilgi sevgi göstermedi. ben her yolu denedim bir kadın olarak artık ya ailemden olacaktım ya da kocamın değişmesi için bir şeyler yaptıracaktım araştırmalarımın sonucunda medyum .Uluhan hocayı buldum ve aradım büyü yaptırmaya karar verdim büyü süresini nasıl geçirdiğimi bir Allah bir medyum Uluhan hocam birde ben bilirim sağ olsun Uluhan Hocam bana çok destek oldu bu zor dönemimde onda öyle güzel bir enerji var ki anlatamam bana dayanma gücü verdi canım hocam işlemler biteli 1 ay oldu şimdi ise eşim bize öyle bir bağlandı ki sanki onun yerine başka biri gelmiş ellerin dert görmesin medyum Uluhan hocam ruhuna sağlık Rabbim iyi ki sizi karşıma çıkardı Uluhan hoca tavsiyemdir. Uluhan hoca iletişim numarası 0539 391 22 30

 11. Gülcan dedi ki:

  Arkadaşlar ben sevgilime canbar büyüsü yaptırmak istiyorum ama hiç bir hocaya günenemiyorum rica etsem sonuç alanlar bana medyum önerir misiniz Lütfenn ?

  • Canbar büyüsü medyum Riyad Hoca dedi ki:

   Gülcan hanım merhabalar ben Medyum Riyad Hocaya Canbar büyüsü yaptırdım ve gerçektende 5 günde çok etkili sonuç verdi bana sayesinde sevdiğimle evlendim Allah razı olsun hocamdan ne muradı varsa versin Amin Gülcan hanım sanada medyum Riyad hocayı gönül rahatlığıyla öneriyorum işte bu numarası ve mail adresi 0537 276 36 12 medyumriyad@hotmail.com

 12. bağlama büyüsü bozdurma dedi ki:

  7 yıllık bir evliliğim vardı benim son 3 aydır eşim bana karşı çok soğuk davranıyordu bir gece eşimin telefonuna mesaj geldi o esnada eşim uyuyordu mesajlarına baktığım da erkek ismi kayıtlıydı aşkım uyuyor musun diye mesaj attı bende aradım bayan sesi geldi kapattım sabah oldu eşime hiç bir şey demedim daha önce rızzık açmak için Medyum Serhan hocayla çalışmalar yapmıştım sonuç almıştık Medyum Serhan hocayı aradım konuyu anlattım bakım yaptırdım eşim barda çalışan bir kadına aşık olmuştu eşimin parasını yemek için eşime bağlama büyüsü yapmıştı bende Medyum Serhan hocadan yardım istedim büyüyü bozması için 9 günlük bir çalışma yaptı ve eşimin üzerindeki büyüyü bozup korumalar attı kadına da işlem yaparak eşimden uzaklaştırdı işlemler bitti o kadınla daha görüşmüyordu ama bana da soğuk davranıyordu hocamı arayıp söyledim eşim işlem altından çıktığı için o şekilde davranıyor dedi tekrardan eşimi bana bağlamak için çalışmalar yaptı 6 gün sürdü ve onun sonucunu da çok iyi bir şekilde aldım ve şuan çok mutluyum uzman Medyum Serhan hoca tavsiyemdir. 0544 951 30 25

 13. Kısmet açma sonuç dedi ki:

  medyum Riyad hocayla çalışmalar yaptım kısmet açmak için 9 günlük bir çalışmayla bana negatif enerji sağladı kısmetim de açıldı ve nişanlandım Allah Riyad hocadan razı olsun

 14. Pelin dedi ki:

  ben aşık etme büyüsü yaptırdım medyum afran hocayla çalışmalar yaptım sevgilimden ayrıldım okullar tatil olunca mesafeler araya girdi ve benden soğudu istemiyorum diyordu bende aşık etme büyüsü yaptırdım iyi sonuçlar aldım afran hocayı bende siz değerli arkadaşlara tavsiye ederim iletişim 0539 300 24 63

 15. Aşk Büyüsü medyum Hansel hocam dedi ki:

  Merhaba Bende sizler gibi hemen Hansel hocayla tanıştım ve olumlu cevaplar aldim sizlere tavsiyem hemen Hansel hocayı arayın ve calisma yapın….

 16. Çagla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben medyum Hansel hocama Adet kanı büyüsü yaptırdım bana 6 günde etkili sonuç verdi üzerimdeki büyüleri kaldırıp Adet kanı büyüsü yaptı sevdigim adamı bana bağladı ve iş yönünden de benim ve sevdigim adamın kismetini açtı Allahın izniyle 2 ay sonra nişanlanıp evlenecegiz mutlulugumuzu Medyum Hansel Hocama borçluyuz Allah Hansel hocam dan razı olsun.

 17. Uzman medyum dedi ki:

  Gerçek uzman hoca arıyorum gerçektende sonuç almış olan insanlar yorum yapar mısınız lütfen gerçekten gerçek bir hocayla çalışmak istiyorum artık ?

  • Uzman medyum Hansel Hocadır dedi ki:

   Medyumluk alanında uzman olan medyum Hansel Hocadır bu işi yıllardır yapan Hansel hocam artık uzmanlaşmıştır ben hocama Adet kanı büyüsü yaptırdım gerçekten de sonuç aldım artık tanıdığım tek gerçek hoca Medyum Hansel Hocadır sana da tavsiye ederim kardeşim fazla dolandırılmadan Hansel hocam dan yardım alın.

  • Tavsiyem Medyum Hansel Hoca dedi ki:

   Arkadaşım belli ki sende bizim gibi çok fazla dolandırılmışsın artık kime inanacağını bilmiyorsun sana Hansel hocayla çalışmanı tavsiye ederim gerçek bir Hocadır çok etkili sonuçlarda veriyor bu numarası 0538 840 17 01 Gerçek bir medyum dur gönül rahatlığıyla çalışma bilirsin

 18. Uzman medyum riyad Hoca Sonuç dedi ki:

  Giden Sevgilimi geri getirmek için bir çok hocayla çalışma yaptım hiç birinden sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine uzman medyum riyad hocayı aradım 9 günlük bir çalışma yaparak giden sevgilimi bana geri getirdi benimde sizlere önerim medyum riyad hocadır. İletişim 0537 276 36 12

 19. Gerçek Uzman Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  Medyum Serhan hocayı Papaz büyüsü yaptırmak için aradım sevdiğim adam benle evlenecekti her seferinde beni kandırdı ve günün birinde sevgilimi başka kadınla yakaladım dünyam başıma yıkıldı meğer benim param için benle çıkıyormuş bende kendisine hakaretler ettim beni dövdü ağır küfürler etti bende medyum arayışlarına girdim bu işlerde uzman bir medyuma ihtiyacım vardı Medyum Serhan hocayı buldum durumumu ona da anlattım ve papaz büyüsü yapmaya karar verdi 8 günlük bir çalışma yaparak çok ağır sonuçlar verdi sevgilim herkesin içinde ayaklarımın altını öpüp bana yalvardı affetmemi istedi bende amacıma ulaştım benim gururumu çok kırdı Medyum Serhan hocaya çok teşekkürler ediyorum sizlere de gerçek uzman Medyum Serhan hocayı tavsiye ediyorum iletişim 0544 951 30 25 medyumserhanhocam@hotmail.com

 20. Geri döndürme büyüsü Medyum afran Hoca dedi ki:

  Geri döndürme büyüsü için medyum afran hocamla iletişime geçtim ve 7 günde sonuç aldım çalışma yapma sebebim eşimle aramızda çok kötü sorunlar vardı bu sorunlar çocuklarını bile etkiledi bende uzun bir araştırma yaptım ve medyum afran hocayı buldum ve çalışmaya başladım çalışmalar bittikten sonra eşim eski haline geri döndü hatta eskisinden dahada iyi oldu Allah razı olsun afran Hocamdan sayesinde bende çocuklarımda çok mutluyuz önerim medyum afran Hoca 0539 300 24 63

 21. Özkan dedi ki:

  Sevdiğim kızı evliliğe bir türlü ikna edemiyordum 7 yıllık bir ilişkiden sonra bence artık zamanı gelmişti medyum Hansel hocanın numarasını bir site de buldum ve onu aradım Hansel hocanın hakkında dedikleri gibi çok iyi bir hocaymış çok güzel enerji veriyor ve insanı rahatlatıyor. Allah ondan milyonlarca kez razı olsun çünkü işlemler bittikten sonra sevdiğim kıza evlenme teklifi ettim ve kabul etti geçen hafta aileler arasında yüzük taktık ailelerimizde çok güzel anlaşıyor bunların hepsini Medyum Hansel hocaya borçluyum ben artık ne diyeyim mutluyum isterim ki herkes mutlu olsun tavsiye ederim hocamı.

 22. kısmet açma Medyum Serhan dedi ki:

  Son zamanlarda işlerim ters gidiyordu kısmetimin kapalı olduğu gayet netti Medyum Serhan hocama işlem yaptırdım işlemler daha bitmeden zaten işlerim baya bir açıldı İşlemler bitti. Artık akşamları evime zar zor gidiyorum ama huzurluyum işlerimin açılması çocuklarımın geleceği demektir Medyum Serhan hocamın ellerine sağlık süper bir insan sesi insana o kadar güç ve huzur veriyor ki anlatılmaz sadece yaşanılır herkese tavsiye ediyorum Uzman Medyum Serhan Hocadır.

 23. Bağlama büyüsü etkili sonuç dedi ki:

  Saygı değer Hansel hocam sayenizde yeniden doğmuş gibiyim siz olsaydınız çok tan intihar etmiştim sevdigim adamı bana geri getirip bağlandığınız için size tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum en yakın zamanda yanınıza gelip o mübarek elinizi öpeceğim sevdigiyle bir araya gelemeyenlere tavsiyem Medyum Hansel Hocamdır.

 24. Uzman medyum Hansel hoca dedi ki:

  Selam Benim sevdiğim bir adam vardı ama sevdiğim adam evliydi ayırma büyüsü yapmak istedim ve Hansel hocayı aradım sevdiğim adamı eşinden ayırıp bana bağladı evlilik büyüsü de yaptı çalışmalar 14 gün sürdü ve etkili sonuçlar aldım Allah razı olsun Hansel hoca dan.

 25. Yusuf dedi ki:

  3 yıldır sevdiğim biri var ama ne yaptıysam kendimi sevdiremedim ona takı tavsiyeler üzerine Medyum afran Hocayla iletişime geçene kadar 6 günlük bir çalışma sonucunda kız bana aşık oldu artık çok mutluyum kızla çıkıyoruz artık hayallerim afran hocamın sayesinde gerçek oldu mutlaka çalışmanızı tavsiye ederim 0539 300 24 63

 26. Medyum Serhan tavsiyem dedi ki:

  Iyi günler benim bir sevdiğim adam vardı bir gün bir tartışma yaşadık beni bırakıp gitti iki gün sonra da başkasıyla sarmaş dolaş gezerken gördüm dünyam başıma yıkıldı onu çok seviyordum kaybetmek istemedim hiç vakit kaybetmeden Medyumları araştırmaya başladım ve Medyum Serhan hocayı aradım çalışma yaptı sevdiğim adamı bana 15 günde geri getirdi Allah Medyum Serhan Hocamdan razı olsun.

  • Ayşe dedi ki:

   Merhaba bu süreci Serhan hoca ile Nasıl geçirdiniz bende çalışıyorum şuan inş güzel bir sonuç alırım

 27. nermin dedi ki:

  Bende Hansel hocayla çalışmaya başladım gelişmeleri buraya yazıcam arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir